WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Strona klubowa

  • Aktualności:
  • 2019-03-23 Zła passa przerwana.
  • 2019-03-23 Witaj Vitalij.
  • 2019-03-20 Zapraszamy na treningi.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo 0:0
  • Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:2
  • Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0
  • Kujawiak Kowal - Pogoń Mogilno 4:2
  • BKS Bydgoszcz - Wisła Nowe 9:1
  • Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 2:1
  • Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:2
  • Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 2:0
  •        

WKS Włocłavia

Włocławski Klub Sportowy Włocłavia Włocławek
87-800 Włocławek
ul. Leśna 53a /Biuro + stadion OSiR/
Fax: (54) 412-25-35
Tel: Kom. 0513028300
adres email: wloclaviaw@gmail.com

Trener Koordynator Konrad Ratajczyk /605-390-472/
Kierownik I zespołu: Artur Kochal /605-512-634/

         Bank MILLENIUM S.A.
43 1160 2202 0000 0000 6184 4514

Wyszukiwarka

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 32
Legia Chełmża 3:1 Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:0 Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno 0:2 Lech Rypin
Polonia Bydgoszcz 3:0 Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal 4:2 Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz 9:1 Wisła Nowe
Unia Solec Kujawski 2:1 Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń 0:2 Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław 2:0 Unia Gniewkowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 33
Pogoń Mogilno - BKS Bydgoszcz
Wisła Nowe - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo - Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski - Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Kujawiak Kowal

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 892
ogółem: 20 927 907

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

71. 2008.08.02. LTP Lubanie - Włocłavia Rocznik 93/94 (Jun. Mł. Ligowy)
Ładowanie...

Odtwarzacz

Zczuba.tv

Sport.pl

Terminarze i wyniki drużyn Wlocłavi

Seniorzy – IV liga Kujawsko – Pomorska – trener Mirosław Kasiński
1. Kolejka 11.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo   6-1
2. Kolejka 15.08.2018 r. /Środa/ godz: 17:00 Lech Rypin - Włocłavia Włocławek    5-0
3. Kolejka 18.08.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  0-2
4. Kolejka 25.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek  3-1
5. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica  0-1
6. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek   0-0 
7. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski   4-1
8. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek   2-0
9. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kuj.  3-1
10. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:30 Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek   4-1
11. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno  1-0
12. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek   1-1
13. Kolejka 27.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kowal  2-0
14. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek   3-0
15. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz   0-1
16. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Wisła Nowe    1-1
17. Kolejka 24.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek 

Puchar Polski
2 runda 19.09.2018r. /środa/ godz: 16:30 Orzeł Służewo – Włocłavia Włocławek   0-5
3 runda 03.10.2018r. /środa/ godz: 16:00 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek   3-4

Juniorzy A1 – III liga – trener Konrad Ratajczyk /rocznik 200-2001/
I runda
1. Kolejka 24.08.2018 r. /piątek/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Tłuchowia Tłuchowo  2-4
2. Kolejka 29.08.2018 r. /środa/ godz: 17:30 Kujawiak Kruszyn - Włocłavia Włocławek   2-4
3. Kolejka 02.09.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek - Skrwa Skrwilno   14-1
4. Kolejka 09.09.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Kujawianka Izbica Kuj. - Włocłavia Włocławek    1-4
5. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – UKS SMS Włocławek 1-3
6. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Tęcza Topólka  3-0
7. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Start Stawki - Włocłavia Włocławek  1-4
II runda
8. Kolejka 10.10.2018 r. /środa/ godz: 16:15 Tłuchowia Tłuchowo - Włocłavia Włocławek   3-3
9. Kolejka 14.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kruszyn    6-1
10. Kolejka 23.10.2018 r. /wtorek/ godz: 16:15 Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek   1-12
11. Kolejka 07.11.2018 r. /środa/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  6-0
11. Kolejka 04.11.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 UKS SMS Włocławek II - Włocłavia Włocławek   2-2
13. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Tecza Topólka - Włocłavia Włocławek    1-6
14. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Start Stawki   2-1

Juniorzy B1 – III liga – trener Marcin Piotrowski  /rocznik 2002-2003/
I runda
2. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Grot Kowalki   3-0
3. Kolejka 18.09.2018 r. /wtorek/ godz: 16:45 UKS Lipno - Włocłavia Włocławek   3-0
5. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Ziemowit Osięciny - Włocłavia Włocławek  4-1
II runda
7. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Grot Kowalki - Włocłavia Włocławek    0-3
8. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – UKS Lipno   0-3
10. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Ziemowit Osięciny   1-5

Trampkarze C1 – III liga – trener Marek Woźniakowski /rocznik 2004-2005/
I runda
1. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek   0-14   
2. Kolejka 07.09.2018 r. /piątek/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów  18-0
3. Kolejka 12.09.2018 r. /środa/ godz: 16:00 GKS Baruchwo - Włocłavia Włocławek  2-5
4. Kolejka 23.09.2018 r. /niedziela/ godz: 16:00 Unia Choceń - Włocłavia Włocławek  4-0
5. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Zgoda Chodecz  4-0
II runda
6. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   4-0
7. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Start Radziejów - Włocłavia Włocławek   0-3 
8. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo  5-0
9. Kolejka 28.10.2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń   4-0
10. Kolejka 04.11.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Zgoda Chodecz  -Włocłavia Włocławek  2-3

Baraże o II ligę
14-11-2018 r. Drwęca Golub Dobrzyń – Włocłavia Włocławek  3-1
18-11-2018 r. Włocłavia Włocławek - Drwęca Golub Dobrzyń

Młodzik D1 – III liga – trener Mirosław Kasiński /rocznik 2006-2007-2008/
I runda
1. Kolejka 12.09.2018 r. /środa/ godz: 18:30 Włocłavia Włocławek – Mień Lipno  1-2
2. Kolejka 29.08.2018 r. /środa/ godz: 10:00 Lech Rypin - Włocłavia Włocławek     6-2
3. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lider Włocławek   1-2
4. Kolejka 09.09.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Unia Choceń - Włocłavia Włocławek   6-8
6. Kolejka 23.09.2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.   6-0
7. Kolejka 30.09.2018 r. /niedziela/ godz: 15:00 Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek  1-0
II runda
8. Kolejka 07.10.2018 r. /niedziela/ godz: 11:00 Mień Lipno - Włocłavia Włocławek  1-1
9. Kolejka 14.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin     0-8
10. Kolejka 25.10.2018 r. /czwartek/ godz: 16:15 Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek  0-2
11. Kolejka 28.10.2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń   2-3
13. Kolejka 11.11.2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Kujawianka Izbica Kuj. - Włocłavia Włocławek   0-2
14. Kolejka 16.09.2018 r. /niedziela/ godz: 17:30 Włocłavia Włocławek – Młody Lubień Kujawski   1-1

Orlik E1 Grupa 2/10 – trener Kamil Krajewski /rocznik 2009/
Gospodarz - Młoda Włocławianka
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-1
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    4-1
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-2
1 turniej 08-09-2018 r. /niedziela/ godz: 12:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek   4-2
Gospodarz - Włocłavia Włocławek
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek - GKS Fabianki   2-4
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek - MGKS Lubraniec   0-4
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek - Młoda Włocławianka  0-2
2 turniej 16-09-2018 r. /niedziela/ godz: 14:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek   4-1
Gospodarz - MGKS Lubraniec
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek  3-1
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek  3-0
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - Młoda Włocławianka  0-3
3 turniej 23-09-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - WAP Włocławek  1-3
Gospodarz - WAP Włocławek
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 GKS Fabianki – Włocłavia Włocławek   1-1
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek     4-3
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek    2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - WAP Włocławek    2-4
Gospodarz - Młoda Włocławianka
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-2   
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    5-2
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   1-6
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek    6-5
Gospodarz - Włocłavia Włocławek
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   1-2
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    4-1
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-7
6 turniej 13-10-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek   4-1
Gospodarz - WAP Włocławek
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   4-0
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    2-1
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-2
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 08:30 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek   1-2
Gospodarz - GKS Fabianki
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka – Włocłavia Włocławek   3-0
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki    3-1
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec   0-3
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek   2-1

Żak F1 – Grupa 4/9 – trener Kamil Krajewski /rocznik 2010/
Gospodarz - Młoda Włocławianka
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek  0-3
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek   1-1
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-0
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski   5-1
Gospodarz - Łokietek Brześć Kujawski
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek  0-3
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek - GKS Fabianki    8-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski   0-3
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek - Młoda Włocławianka   0-1
Gospodarz - Włocłavia Włocławek /Włocławek ul.Leśna 53a godz: 09:30/
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek - MGKS Lubraniec   3-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 GKS Fabianki - Włocłavia Włocławek   0-4
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Łokietek Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek  5-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek - Młoda Włocławianka   1-2
Gospodarz - MGKS Lubraniec
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Łokietek Brześć Kujawski - Włocłavia Włocławek  2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 GKS Fabianki - Włocłavia Włocławek    1-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek - MGKS Lubraniec    1-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek    4-0
Gospodarz - Młoda Włocławianka
 5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek     1-2
 5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek  1-0 
 5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-1
 5 turniej 06-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  3-2
Gospodarz - Łokietek Brześć Kujawski
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek    1-1 
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek    2-1  
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   2-0
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  0-4
Gospodarz – GKS Fabianki
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek  0-3
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek   4-0
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   1-0
7 turniej 19-10-2018 r. /piątek/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski  2-2
Gospodarz - MGKS Lubraniec
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 MGKS Lubraniec - Włocłavia Włocławek  1-3
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek   1-1   
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – GKS Fabianki   4-0
8 turniej 28-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski   0-2

Żak F2 – grupa 5/10 – trener Maciej Kasiński /rocznik 2011-2012/
Gospodarz - Włocłavia Włocławek
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-1
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:50 Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-3
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:10 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-2
1 turniej 08-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:30 Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-5
Gospodarz - Wisełka Włocławek
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-1
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek    2-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Wisełka Włocławek - Włocłavia Włocławek    0-0
2 turniej 15-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek - Młody Lubień Kujawski   3-1
Gospodarz - Lubienianka Lubień Kujawski
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek   2-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Wisełka Włocławek - Włocłavia Włocławek    4-0
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski   0-2
3 turniej 22-09-2018 r. /sobota/ godz: 09:30 Włocłavia Włocławek - Młody Lubień Kujawski   2-2
Gospodarz - Młoda Włocławianka
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski  2-0
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - Młoda Włocławianka  0-2
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek  3-1
4 turniej 29-09-2018 r. /sobota/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek - Wisełka Włocławek  0-2
Gospodarz – Młody Lubień Kujawski
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30 Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-1   
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-3
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    1-2
5 turniej 07-10-2018 r. /niedziela/ godz: 09:30Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-7
Gospodarz - Lubienianka Lubień Kujawski
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00 Lubienianka Lubień Kuj.- Włocłavia Włocławek  3-1   
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   0-0   
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-1
6 turniej 14-10-2018 r. /niedziela/ godz: 10:00Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-3
Gospodarz - Włocłavia Włocławek
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   0-0
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   1-3
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-3
7 turniej 20-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   1-3
Gospodarz - Młoda Włocławianka
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Lubienianka Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   2-0
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Młody Lubień Kujawski - Włocłavia Włocławek   1-2
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00 Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka    0-6
8 turniej 27-10-2018 r. /sobota/ godz: 09:00  Włocłavia Włocławek – Wisełka Włocławek   0-5
 

Sparingi

Seniorzy
Włocłavia – Kasztelan Sierpc
Włocłavia – KS Kutno
Włocłavia – Mazur Gostynin
Włocłavia – LTP Lubanie
Włocłavia – Olimpia Koło
Włocłavia – Pomorzanin Gdynia
Włocłavia – Wisła II Płock
Włocłavia – Lubienianka Lubień Kuj.
  

 

Reklama

=

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia BydgoszczWłocłavia Włocławek
Polonia Bydgoszcz 3:0 Włocłavia Włocławek
2019-06-08, 00:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV