Zagrają dla Natalki.

• autor: MMwloclawek.pl, 2011-06-15 19:26

17 i 25 czerwca odbędą się cztery spotkania piłkarskie z których dochód przekazany zostanie dla Natalki Rychlewskiej.

W piątek (17 bm) na stadionie OSiR przy ul. Leśnej rozegrany zostanie mecz towarzyski ligowych zespołów z Włocławka: Włocłavii i Lidera. Przed spotkaniem trenerzy i działacze obu klubów zagrają z reprezentacją włocławskich mediów. Swój udział potwierdzili m. in. Jacek Zawidzki, prezes Lidera, Waldemar Zimny, wiceprezes ds. sportowych Włocłavii oraz Wiesław Borończyk, trener Włocłavii.

Spotkania poprzedzi - początek godz. 17 - konferencja prasowa. Podczas, której organizatorzy meczu przewidzianego na następną sobotę: Media - Politycy (w którym rywalizacja przebiegać będzie o puchar ufundowany przez Strzelnicę Sportową Colt) poinformują o składach drużyn i przyczynie dla którego postanowili się spotkać na piłkarskim boisku.

W tym dniu (25 czerwca) rozegrany zostanie także po raz III mecz memoriału Mirosława Morkowskiego w którym zmierzą się reprezentacje oldbojów Włocłavii i Kujawiaka. Stawką będzie, jak zwykle puchar przechodni ufundowany przez córkę Kingę Maślankę.

Dodajmy, iż w czasie wszystkich spotkań zbierane będą pieniądze dla Natalki Rychlewskiej.

autor: ~Maciek 33 2011-06-16 20:28:10

avatar to 17.6 jaki i o ktorej bedzie mecz?

autor: ~anonim 2011-06-17 14:54:46

avatar O której graja oldboje?

autor: ~anonim 2011-06-18 16:28:39

avatar ma ktoś może składy oldboyów ? chodzi mi o to czy wystawiamy zarząd praktycznie czy jakiś tam starszych dobrych zawodnikow

autor: ~anonim 2011-06-21 09:10:40

avatar oldboje podajze o 14