WKS W³oc³avia W³oc³awek - strona oficjalna

Aktualno¶ci

Media uleg³y trenerom i dzia³aczom.

• autor: w³asne, 2011-06-18 10:17

W pi±tek odby³o siê pierwsze spotkanie dzia³aczy i trenerów W³oc³awskich klubów, którzy stanêli na przeciwko w³oc³awskim dziennikarzom, a spotkanie odby³o siê na obiektach O¶rodka Sportu i Rekreacji, bohaterem tego spotkania zosta³ kierownik seniorów W³oc³avii Artur Kochal, zdobywca piêciu bramek a szóst± poda³ bêd±c sam przed pust± bramk±.

Media odpowiedzia³y tylko trzema trafieniami: £ukasza Zasady, Patryka Sobczaka i Rados³awa Kowalskiego i mecz ostatecznie zakoñczy³ siê zwyciêstwem dzia³aczy 6:3 (3:0).
Oprócz Artura Kochala zagrali Waldemar Zimny, Wies³aw Boroñczyk, Wojciech Rojewski, Andrzej Desselberger, Ireneusz Pisching,

Zdjêcia kliknij TUTAJ

autor: ~SportowiakPL 2011-06-20 23:11:56

avatar zapraszam na sportowiak.pl/2,pilka_nozna,477,mecz_med ia_-_dzialacze.html