Trenerzy już znani.

• autor: konrad1971, 2011-06-24 17:27

W nadchodzącym nowym sezonie 2011/2012 w rozgrywkach wystąpi sześć zespołów naszego klubu, jedyną niewiadomą jest gra juniorów starszych, natomiast pozostałe poznały już trenerów oraz klasy rozgrywkowe w których będą uczestniczyć.

Seniorzy po spadku z III ligi, występować będą w IV lidze Kujawsko - Pomorskiej, juniorzy starsi którzy zakończyli sezon na pierwszym miejscu jeszcze nie znają klasy rozgrywkowej ponieważ w poniedziałek w siedzibie KPZPN w Bydgoszczy odbędzie się losowanie, i z czterech zespołów dwie z Bydgoszczy i jednej z podokręgu Toruńskiego i Włocławskiego, które w zeszłym sezonie zajęły pierwsze miejsca w podokręgach, trzy awansują do Ligi Wojewódzkiej KPZPN. Poniżej przedstawiamy trenerów naszego klubu. Niebawem podsumowanie poprzedniego sezonu i zapowiedz kolejnego na naszym portalu.

Wiesław Borończyk (seniorzy IV liga )
Ryszard Kobielski (trener bramkarzy)
Artur Kochal (kierownik seniorów)

Arkadiusz Wasilewski (jun. starsi liga KPZPN / okręgowa)