Remis w trzecim sparingu.

• autor: własne, 2011-07-20 18:57

W trzecim meczu kontrolnym nasi IV ligowcy zagrali w Łącku z występującym w Płockiej lidze okręgowej Kormoranem spotkanie rozgrywane w bardzo trudnych warunkach pogodowych zakończyło się bezbramkowym wynikiem. W spotkaniu nie wystąpili wcześniej testowani zawodnicy natomiast wystąpił napastnik z Ukrainy.

Jednak Andrij Badin który od wtorku trenuje z naszym zespole, a wcześniej grał w IV ligowym Krysztale Glinojeck, swoją grą nie zachwycił, nie było także ostatnio testowanych Piotra Dziuby i Krzysztofa Sulińskiego z których Włocłavia zrezygnował, natomiast kontuzja wyłączyła z gry Przemysława Goca.

Kormoran Łąck
- Włocłavia Włocławek     0:0

Włocłavia: Kobusa - Szczęsny, Grudziński, Suchomski, Piotrowski - Stasiak, Frąckowiak, P. Markiewicz, Lamparski - Śmigiel, Badin na zmiany weszli Woźniak, Tłuchowski, Haberski. Tandjigora, Kunicki,