Wyjazdowy remis IV ligowców.

• autor: własne, 2011-09-10 18:57

W meczu czołowych zespołów IV ligi Kujawsko - Pomorskiej Grom Osie podejmował na własnym stadionie Włocłavię Włocławek, Spotkanie było rozgrywane przy słonecznej pogodzie, która sprawiła że zawodnicy będą na boisku poczuli lato i przy jak najmniejszym wysiłku rozegrali to spotkanie a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Po pierwszej bezbarwnej połowie w której zawodnicy nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej w drugiej połowie gra się nieco ożywiła za sprawą wprowadzonych w przerwie spotkania Mateusza Tłuchowskiego i Patryka Stasiaka, a ten pierwszy zaraz po wejściu mógł rozstrzygnąć to spotkanie kiedy po zagraniu Emila Thiakane z pięciu metrów nie zdołał pokonać bramkarza rywali, na kolejną akcję przyjezdnych musieliśmy czekać aż do 80' kiedy to po ponownymzagraniu Thiakane w sytuacji sam na sam znalazł się Maciej Lamparski lecz bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć i spotkanie zakończyło się bezbramkowym wynikiem.

Grom Osie - Włocłavia Włocławek  0-0

Włocłavia: Tandijogra Ibrahim - Szczęsny Piotr, Suchomski Arkadiusz, Ewert Mateusz, Piotrowski Marcin - Haberski Marcel  zmiana 45" Stasiak Patryk żółta kartka, Feter Bartłomiej żółta kartka, Feter Jakub, Lamparski Maciej - Śmigiel Bartosz  żółta kartka  zmiana 45" Tłuchowski Mateusz, Thiakane Emile żółta kartka

autor: ~WKP 2011-09-10 19:25:39

avatar bylismy lepsi z tego wynika relacja meczowa ! WKP

autor: ~Kibic 2011-09-11 00:17:17

avatar wnie,że lepsi, ale sędzia tamtym trochę pomógł ( nie zauważył "ręki" w polu karnym i wiele innych szczegółów).Szkoda,że nie padły bramki!

autor: ~kibol 2011-09-13 01:08:11

avatar jak sie prezentuja zawodnicy co przyszli z rypina? bracia feter goc?

autor: ~Do kibola 2011-09-13 20:07:40

avatar Bracia Feter-Bartek trochę lepiej od Kuby, Ewert nawet, nawet, a Goc po kontuzji po trochu wchodzi.

autor: ~hlkdd 2011-09-13 20:09:55

avatar przyjdz na mecz to bedziesz widzial jak sie prezentuja

autor: ~wychowanek 2011-09-16 10:00:46

avatar z czasem od mojego odjescia z klubu coraz bardziej utwierdzam przekonanie ze nie było warto oddawać zdrowia za ten klub w zamian nie otrzymując godnego wynagrodzenia...po 10 latach gry w tym klubie nawet nie zamieszczono mnie na liscie byłych zawodników ,przykro mi z tego powodu ,zreszta nigdy nie mozna było liczyć na pomoc ze strony organów rządzących tym klubem.rnJestem szczerze zawiedziony.

autor: ~anonim 2011-09-16 10:03:14

avatar warto było grać tylko dla zawodników!!!...życze powodzenia w tym sezonie!!!