Jak co tydzień od piątku do poniedziałku rozgrywane będą spotkania ligowe, nasz portal po raz kolejny będzie podawał wyniki naszych zespołów i naszych rywali zapraszamy do odwiedzin. /08.10.- 09.10.2011r/
Seniorzy
Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 3-1 (1-1) (Relacja kliknij TUTAJ)
Juniorzy starsi
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń 1-2 (1-2) (Relacja kliknij TUTAJ)
Juniorzy młodsi
Włocłavia Włocławek - Tęcza Topólka 4-4 (4-4) (Relacja kliknij TUTAJ)
Trampkarze
GKS Baruchowo - Włocłavia Włocławek 2-4 (1-3) (Relacja kliknij TUTAJ)
Młodzicy
Kujawiak Kowal - Włocłavia Włocławek 1-2 (0-0) (Relacja kliknij TUTAJ)
Orlicy
Zdrój Ciechocinek - Włocłavia Włocławek 10-0 (7-0) (Relacja kliknij TUTAJ)
I liga
13 | 2011-10-09 | Warta Poznań | 0-1 | Kolejarz Stróże | 16:00 |
13 | 2011-10-08 | Sandecja Nowy Sącz | 1-1 | Flota Świnoujście | 19:00 |
13 | 2011-10-08 | Arka Gdynia (S) | 5-2 | Zawisza Bydgoszcz (B) | 17:30 |
13 | 2011-10-08 | Pogoń Szczecin | 4-0 | GKS Bogdanka Łęczna | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Olimpia Elbląg (B) | 0-0 | Olimpia Grudziądz (B) | 16:00 |
13 | 2011-10-08 | Termalika Nieciecza | 0-0 | Ruch Radzionków | 15:00 |
13 | 2011-10-08 | Dolcan Ząbki | 3-1 | Piast Gliwice | 15:00 |
13 | 2011-10-07 | Polonia Bytom (S) | 4-2 | GKS Katowice | 19:45 |
13 | 2011-10-07 | Wisła Płock (B) | 1-0 | Górnik Polkowice | 18:30 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 13 | 28 | 8 | 4 | 1 | 18 - 12 | +6 |
2. | | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 20 - 16 | +4 |
3. | | 13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 14 - 9 | +5 |
4. | | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 20 - 18 | +2 |
5. | | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 15 - 10 | +5 |
6. | | 13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 24 - 12 | +12 |
7. | | 13 | 21 | 5 | 6 | 2 | 17 - 11 | +6 |
8. | | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 17 - 14 | +3 |
9. | | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 18 - 14 | +4 |
10. | | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 16 - 18 | -2 |
11. | | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 15 - 16 | -1 |
12. | | 13 | 15 | 3 | 6 | 4 | 18 - 18 | 0 |
13. | | 13 | 15 | 3 | 6 | 4 | 11 - 14 | -3 |
14. | | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 12 - 18 | -6 |
15. | | 13 | 12 | 2 | 6 | 5 | 13 - 13 | 0 |
16. | | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 14 - 18 | -4 |
17. | | 13 | 8 | 1 | 5 | 7 | 8 - 22 | -14 |
18. | | 13 | 7 | 1 | 4 | 8 | 6 - 23 | -17 |
II liga zachodnia
13 | 2011-10-09 | Jarota Jarocin | 2-0 | MKS Kluczbork (S) | 17:00 |
13 | 2011-10-09 | Raków Częstochowa | 2-1 | Calisia Kalisz (B) | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Zagłębie Sosnowiec | 2-0 | Nielba Wągrowiec | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Chojniczanka Chojnice | 1-0 | Bałtyk Gdynia | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Miedż Legnica | 1-0 | Tur Turek | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Bytovia Bytów (B) | 2-0 | Ruch Zdzieszowice | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Górnik Wałbrzych | 3-0 | Elana Toruń | 17:00 |
13 | 2011-10-08 | Chrobry Głogów (B) | 2-1 | Czarni Żagań | 17:00 |
13 | 2011-10-07 | GKS Tychy | 3-0 | Energetyk Row Rybnik (B) | 17:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 25 - 8 | +17 |
2. | | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 20 - 7 | +13 |
3. | | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 25 - 17 | +8 |
4. | | 13 | 23 | 6 | 5 | 2 | 18 - 16 | +2 |
5. | | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 17 - 17 | 0 |
6. | | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 20 - 18 | +2 |
7. | | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 18 - 12 | +6 |
8. | | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 20 - 17 | +3 |
9. | | 13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 14 - 15 | -1 |
10. | | 13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 15 - 14 | +1 |
11. | | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 20 - 19 | +1 |
12. | | 13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 12 - 12 | 0 |
13. | | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 13 - 14 | -1 |
14. | | 13 | 12 | 2 | 6 | 5 | 8 - 14 | -6 |
15. | | 13 | 11 | 2 | 5 | 6 | 14 - 23 | -9 |
16. | | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 17 - 23 | -6 |
17. | | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 11 - 28 | -17 |
18. | | 13 | 8 | 1 | 5 | 7 | 13 - 26 | -13 |
II liga wschodnia
13 | 2011-10-08 | Okocimski Brzesko | 3-2 | Stal Rzeszów | 15:00 |
13 | 2011-10-08 | Pelikan Łowicz | 4-2 | Garbarnia Kraków (B) | 16:00 |
13 | 2011-10-08 | Puszcza Niepołomice | 3-2 | Pogoń Siedlce (B) | 15:00 |
13 | 2011-10-08 | Resovia Rzeszów | 0-0 | Wisła Puławy (B) | 15:30 |
13 | 2011-10-08 | Sokół Sokółka | 0-1 | Znicz Pruszków | 14:00 |
13 | 2011-10-08 | Motor Lublin | 4-1 | Stal Stalowa Wola | 14:00 |
13 | 2011-10-08 | Jeziorak Iława | 0-0 | Świt Nowy Dwór | 15:00 |
13 | 2011-10-07 | Wigry Suwałki | 1-2 | OKS Olsztyn | 18:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 23 - 6 | +17 |
2. | | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 18 - 17 | +1 |
3. | | 12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 21 - 17 | +4 |
4. | | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 17 - 13 | +4 |
5. | | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 19 - 17 | +2 |
6. | | 12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 13 - 9 | +4 |
7. | | 12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 16 - 11 | +5 |
8. | | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 10 - 10 | 0 |
9. | | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 14 - 9 | +5 |
10. | | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 17 - 19 | -2 |
11. | | 12 | 14 | 3 | 5 | 4 | 17 - 17 | 0 |
12. | | 12 | 14 | 3 | 5 | 4 | 17 - 21 | -4 |
13. | | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 9 - 14 | -5 |
14. | | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 11 - 17 | -6 |
15. | | 12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 6 - 8 | -2 |
16. | | 12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 8 - 19 | -11 |
17. | | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 8 - 20 | -12 |
III liga Kujawsko - Pomorska
11 | 2011-10-08 | Victoria Koronowo | 1-2 | Polonia 1912 Leszno | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Unia Janikowo | 2-1 | Notecianka Pakość | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Wda Świecie | 2-1 | Sparta Brodnica (B) | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Górnik Konin | 3-1 | Sokół Kleczew (B) | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Chemik Bydgoszcz | 1-4 | Unia Swarzędz | 12:00 |
11 | 2011-10-08 | Cuiavia Inowrocław (B) | 1-1 | Piast Kobylin | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | GKS Dopiewo | 0-1 | Polonia Środa WLKP (B) | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Lubuszanin Trzcianka | 1-2 | Lech Rypin | 15:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 32 - 9 | +23 |
2. | | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 24 - 8 | +16 |
3. | | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 32 - 12 | +20 |
4. | | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 17 - 14 | +3 |
5. | | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 19 - 12 | +7 |
6. | | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 19 - 16 | +3 |
7. | | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 25 - 17 | +8 |
8. | | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 19 - 24 | -5 |
9. | | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 16 - 19 | -3 |
10. | | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 16 - 15 | +1 |
11. | | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 9 - 15 | -6 |
12. | | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 13 - 17 | -4 |
13. | | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 13 - 34 | -21 |
14. | | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 14 - 24 | -10 |
15. | | 11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 6 - 19 | -13 |
16. | | 11 | 4 | 1 | 1 | 9 | 7 - 26 | -19 |
IV liga Kujawsko - Pomorska
11 | 2011-10-08 | Noteć Łabiszyn | 1-3 | Chełminianka Chełmno | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Start Radziejów | 0-4 | Krajna Sępólno Krajeńskie | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Unia Solec Kujawski (S) | 2-2 | Grom Osie | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | LTP Lubanie | 1-3 | Start Warlubie (B) | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Legia Chełmża | 3-1 | Szubinianka Szubin (B) | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Gopło Kruszwica (B) | 3-1 | Unia Gniewkowo | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Pogoń Mogilno | 3-1 | Pomorzanin Toruń (B) | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Włocłavia Włocławek | 3-1 | Flisak Złotoria | 12:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 39 - 11 | +28 |
2. | | 11 | 24 | 7 | 3 | 1 | 21 - 11 | +10 |
3. | | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 19 - 7 | +12 |
4. | | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 16 - 10 | +6 |
5. | | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 13 - 10 | +3 |
6. | | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 15 - 12 | +3 |
7. | | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 23 - 11 | +12 |
8. | | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 19 - 12 | +7 |
9. | | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 12 - 16 | -4 |
10. | | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 14 - 20 | -6 |
11. | | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 23 - 19 | +4 |
12. | | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 9 - 25 | -16 |
13. | | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 - 20 | -4 |
14. | | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 11 - 33 | -22 |
15. | | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 18 - 22 | -4 |
16. | | 11 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 - 33 | -29 |
V liga Kujawsko - Pomorska grupa I
11 | 2011-10-09 | Strażak Wda II Przechowo | 3-0 | Unia Wąbrzeźno (s) | 12:00 |
11 | 2011-10-09 | Olimpia II Grudziądz | 6-2 | Start Pruszcz Pomorski | 15:00 |
11 | 2011-10-09 | Zawisza II Bydgoszcz (b) | 13-0 | Victoria Lisewo | 13:00 |
11 | 2011-10-09 | Spójnia Białe Błota | 4-1 | Czarni Nakło | 15:00 |
11 | 2011-10-09 | LKS Dąbrowa Chełmińska (b) | 1-2 | Tucholanka Tuchola | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Pomorzanin Serock | 4-2 | Drwęca Golub-Dobrzyń | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | KP Polonia Bydgoszcz | 4-1 | Cyklon Kończewice | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Naprzód Jabłonowo Pomorskie (b) | 0-0 | Promień Kowalewo Pomorskie | 16:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 45 - 12 | +33 |
2. | | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 50 - 19 | +31 |
3. | | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 20 - 12 | +8 |
4. | | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 28 - 18 | +10 |
5. | | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 28 - 12 | +16 |
6. | | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 31 - 28 | +3 |
7. | | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 27 - 32 | -5 |
8. | | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 12 - 26 | -14 |
9. | | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15 - 18 | -3 |
10. | | 11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 15 - 10 | +5 |
11. | | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 17 - 18 | -1 |
12. | | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 16 - 27 | -11 |
13. | | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 10 - 21 | -11 |
14. | | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 10 - 20 | -10 |
15. | | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 13 - 33 | -20 |
16. | | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 16 - 47 | -31 |
V liga Kujawsko - Pomorska grupa II
11 | 2011-10-09 | Zjednoczni Piotrków Kujawski | 2-0 | Kujawy Markowice | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Kujawianka Strzelno | 1-5 | Lider Włocławek | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Kujawianka Izbica Kujawska | 3-1 | Zdrój Ciechocinek (S) | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Pałuczanka Żnin | 0-1 | GKS Baruchowo | 16:00 |
11 | 2011-10-08 | MGKS Lubraniec | 0-2 | Mień Lipno | 14:00 |
11 | 2011-10-08 | Dąb Barcin (S) | 1-3 | Sadownik Waganiec | 15:00 |
11 | 2011-10-08 | Brzysko-Rol Brzyskorzystewko | 1-1 | Goplania Inowrocław (S) | 16:00 |
11 | 2011-10-08 | Piast Złotniki Kujawskie | 0-1 | Kujawiak Kowal | 15:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 30 - 4 | +26 |
2. | | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 29 - 12 | +17 |
3. | | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 26 - 10 | +16 |
4. | | 11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 28 - 12 | +16 |
5. | | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 20 - 14 | +6 |
6. | | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 19 - 16 | +3 |
7. | | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 27 - 26 | +1 |
8. | | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 18 - 13 | +5 |
9. | | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 12 - 26 | -14 |
10. | | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 12 - 13 | -1 |
11. | | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 15 - 20 | -5 |
12. | | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 16 - 29 | -13 |
13. | | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 - 25 | -7 |
14. | | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 16 - 22 | -6 |
15. | | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 11 - 21 | -10 |
16. | | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 10 - 44 | -34 |
A klasa Włocławska
9 | 2011-10-09 | Tęcza Topółka | 2-1 | Unia Choceń | 11:00 |
9 | 2011-10-09 | Orlęta Aleksandrów Kuj. | 5-1 | Grot Kowalki (B) | 11:00 |
9 | 2011-10-09 | Skrwa Skrwilno (B) | 1-1 | Wicher Wielgie | 15:00 |
9 | 2011-10-08 | Zgoda Chodecz | 1-2 | Victoria Smólnik | 15:30 |
9 | 2011-10-08 | Cukrownik fabianki | 1-4 | Łokietek Brześć Kujawski | 15:00 |
9 | 2011-10-08 | Wzgórze Raciążek | 7-3 | Lech Dobre | 15:00 |
9 | 2011-10-08 | Cheko Skórzno | 1-3 | Piast Bądkowo | 15:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 9 | 27 | 9 | 0 | 0 | 38 - 6 | +32 |
2. | | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 20 - 15 | +5 |
3. | | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 24 - 18 | +6 |
4. | | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 32 - 27 | +5 |
5. | | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 20 - 17 | +3 |
6. | | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 24 - 23 | +1 |
7. | | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 24 - 26 | -2 |
8. | | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 19 - 18 | +1 |
9. | | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 23 - 21 | +2 |
10. | | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 20 - 26 | -6 |
11. | | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 - 20 | -8 |
12. | | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 8 - 16 | -8 |
13. | | 9 | 7 | 1 | 4 | 4 | 12 - 24 | -12 |
14. | | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 - 33 | -19 |
B klasa
6 | 2011-10-09 | Ziemowit Osięciny | 1-0 | Kujawiak Kruszyn | 15:00 |
6 | 2011-10-09 | Wiślanin Bobrowniki | 1-2 | Jagiellonka Nieszawa | 15:00 |
6 | 2011-10-09 | Polonia Bytoń | 1-5 | Start Stawki | 14:30 |
6 | 2011-10-08 | Wisła Dobrzyń | 2-2 | Tłuchowia Tłuchowo | 14:00 |
6 | 2011-10-08 | Lubienianka Lubień Kujawski | 3-0 | Orzeł Służewo | 15:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 19 - 8 | +11 |
2. | | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 15 - 12 | +3 |
3. | | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 21 - 10 | +11 |
4. | | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 23 - 7 | +16 |
5. | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 21 - 15 | +6 |
6. | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 11 - 15 | -4 |
7. | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 5 - 11 | -6 |
8. | | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 10 - 21 | -11 |
9. | | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 - 15 | -8 |
10. | | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 - 26 | -18 |
Liga KPZPN Juniorów starszych
10 | 2011-10-09 | Lech Rypin | 2-2 | Wda Świecie | 11:00 |
10 | 2011-10-09 | Włocłavia Włocławek(B) | 1-2 | Pomorzanin Toruń | 12:00 |
10 | 2011-10-09 | Polonia Bydgoszcz | 0-1 | Start Warlubie (B) | 10:00 |
10 | 2011-10-09 | Zawisza Bydgoszcz | 4-2 | Pałuczanka Żnin | 16:00 |
10 | 2011-10-09 | Cuiavia Inowrocław | 1-4 | Elana Toruń | 10:00 |
10 | 2011-10-09 | Lider Włocławek | 11-0 | AZS UKW Bydgoszcz | 10:00 |
10 | 2011-10-08 | BKS Bydgoszcz | 0-1 | Olimpia Grudziądz | 14:00 |
10 | 2011-10-08 | Włókniarz Toruń | 1-2 | Chemik Bydgoszcz | 15:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 43 - 7 | +36 |
2. | | 10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 27 - 13 | +14 |
3. | | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 39 - 8 | +31 |
4. | | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 32 - 12 | +20 |
5. | | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 25 - 11 | +14 |
6. | | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 27 - 15 | +12 |
7. | | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 34 - 21 | +13 |
8. | | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 21 - 27 | -6 |
9. | | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 12 - 19 | -7 |
10. | | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 18 - 16 | +2 |
11. | | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 14 - 18 | -4 |
12. | | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 17 - 26 | -9 |
13. | | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 14 - 46 | -32 |
14. | | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 10 - 24 | -14 |
15. | | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 10 - 40 | -30 |
16. | | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11 - 51 | -40 |
Liga okręgowa juniorów młodszych
6 | 2011-10-09 | Unia Choceń | 2-5 | Ogończyk Kikół | 13:00 |
6 | 2011-10-09 | Wicher Wielgie | 10-1 | Lech Dobre | 11:00 |
6 | 2011-10-09 | Skrwa Skrwilno | 6-3 | Kujawiak Kowal | 13:00 |
6 | 2011-10-08 | Grot Kowalki | 1-3 | Lider Włocławek | 11:00 |
6 | 2011-10-08 | Włocłavia Włocławek | 4-4 | Tęcza Topólka | 10:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 27 - 9 | +18 |
2. | | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 29 - 11 | +18 |
3. | | 6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 35 - 14 | +21 |
4. | | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 31 - 13 | +18 |
5. | | 6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 17 - 24 | -7 |
6. | | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 18 - 11 | +7 |
7. | | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 - 22 | -5 |
8. | | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6 - 30 | -24 |
9. | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 - 26 | -19 |
10. | | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 - 32 | -27 |
Liga okręgowa trampkarzy
6 | 2011-10-09 | LTP Lubanie | 3-3 | UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. | 13:00 |
6 | 2011-10-09 | Start Radziejów | 3-0 | Wzgórze Raciążek | 10:00 |
6 | 2011-10-08 | GKS Baruchowo | 2-4 | Włocłavia Włocławek | 09:30 |
6 | 2011-10-08 | Mień Lipno | 7-0 | Ziemowit Osięciny | 12:30 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 61 - 11 | +50 |
2. | | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 17 - 6 | +11 |
3. | | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 25 - 27 | -2 |
4. | | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 17 - 15 | +2 |
5. | | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11 - 8 | +3 |
6. | | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 14 - 16 | -2 |
7. | | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8 - 25 | -17 |
8. | | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 - 10 | -8 |
9. | | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 - 39 | -37 |
Liga okręgowa młodzików
6 | 2011-10-09 | Zdrój Ciechocinek | 2-4 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 12:00 |
6 | 2011-10-09 | LTP Lubanie | 0-4 | UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski | 15:00 |
6 | 2011-10-09 | Start Radziejów | 4-0 | Cheko Skórzno | 11:30 |
6 | 2011-10-09 | Kujawiak Kowal | 1-2 | Włocłavia Włocławek | 11:00 |
6 | 2011-10-08 | UKS MOSiR Lipno | 11-1 | Ziemowit Osięciny | 11:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 38 - 4 | +34 |
2. | | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 41 - 3 | +38 |
3. | | 6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 21 - 1 | +20 |
4. | | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 17 - 5 | +12 |
5. | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 23 - 12 | +11 |
6. | | 6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 14 - 25 | -11 |
7. | | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 12 - 18 | -6 |
8. | | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 - 42 | -35 |
9. | | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 - 37 | -35 |
10. | | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 - 31 | -28 |
Liga okręgowa orlików
5 | 2011-10-08 | GKS Baruchowo | 0-7 | UKS MOSiR Lipno | 11:00 |
5 | 2011-10-08 | Zdrój Ciechocinek | 10-0 | Włocłavia Włocławek | 11:00 |
5 | 2011-10-08 | UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski | 5-2 | Lech Rypin | 10:00 |
Aktualna Tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 32 - 10 | +22 |
2. | | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 20 - 6 | +14 |
3. | | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 28 - 10 | +18 |
4. | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 16 - 6 | +10 |
5. | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 20 | -16 |
6. | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6 - 23 | -17 |
7. | | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 32 | -31 |