Remis w meczu kolejki.

• autor: własne, 2011-10-15 17:23

Szlagierowo zapowiadające się spotkanie we Włocławku pomiędzy miejscową Włocłavią a liderem IV ligowej tabeli Pogonią Mogilno, było emocjonujące szczególnie w pierwszej połowie spotkania, a bezbramkowy wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania mimo że Włocławianie od 41' grali w osłabieniu.

Początek spotkania to badanie sił i możliwości rywali, dopiero po kwadransie miejscowi ruszyli do groxnych ataków i już w 21' ładnym strzałem popisał się Emilie Thiakane jednak jego strzał minął minimalnie poprzeczkę, w odpowiedzi groźnie Karol Kopliński i Bartłomieja Czaplewskiego bez problemów obronił Ibrahim Tandijogra, losy spotkania powinny roztrzygnąć się w 33' po dośrodkowaniu z lewej strony Macieja Lamparskiego strzelał z 7 metrów Marcel Haberski, lecz jego strzał obronił ręką obrońca Pogoni, a dobita Mateusza Tłuchowskiego trafiła po raz kolejny w obrońcę, który wybił piłkę z linii bramkowej, ta sytuacja była długo rozpamiętywana przez kibiców i zawodników gospodarzy, a komentując kontrowersyjne decyzję sędziego kapitan miejscowych Marcin Piotrowski w 41' został ukarany drugą żółtą kartką i musiał opuścić boisko. W 36' w doskonałej sytuacji znalazł się Tłuchowski i będąc sam na sam z Adamem Waneckim posłał piłkę minimalni obok słupka. W drugiej połowie goście uwierzyli że mogą z Włocławka wywieść trzy punkty zaczęli częściej atakować lecz ich ataki były nieskuteczne, i kończyły się na obrońcach Włocłavii, w miarę upływu czasu grający w osłabieniu miejscowi zamiast słabnąć nabierali sił i właśnie oni przejęli inicjatywę lecz i oni również nie mogli przeprowadzić skutecznej akcji a spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Zdjęcia ze spotkania kliknij TUTAJ

Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku godz:12:00
  15 październik 2011, 12:00   200 i 20 kibiców z Mogilna

Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice), Agnieszka Ryż (Kruszwica) i Janusz Grzegorski (Janikowo)

Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno  0-0

Włocłavia: Tandijogra Ibrahim - Szczęsny Piotr, Suchomski Arkadiusz, Grudziński Adrian, Piotrowski Marcin 2ż,cz - Haberski Marcel  (zmiana 75" Frąckowiak Kamil), Tłuchowski Mateusz, Feter Jakub  (zmiana 62" Goc Przemysław) Feter Bartłomiej, Lamparski Maciej - Thiakane Emile  zmiana 75" Śmigiel Bartosz

Pogoń: Adam Wanecki - Damian Kempski, Błażej Duszyński żółta kartka, Mirosław Maciejewski, Leszek Arent, Rafał Laks (zmiana82' Tomasz Gorgoń), Damian Malczewski, Łukasz Kempski, Krzysztof Szal, Bartłomiej Czaplewski (zmiana 88' Hubert Bembenek) Karol Kopliński (zmiana 71' Wiktor Mrówczyński)

autor: ~ja 2011-10-15 21:23:12

avatar Pogoń Mogilno!!!

autor: ~legion 2011-10-16 01:45:06

avatar Szkoda ze sędziowie w niższych ligach nadal mają najwięcej do powiedzenia ;) To powinny być 3 cegły i szybka nauka sędziowania ze strony kibiców :) Pozdrawiam

autor: ~anonim 2011-10-16 07:46:06

avatar włocławia coś cie tak cicho

autor: ~ja, 2011-10-16 12:51:45

avatar po pierwszym strzale piłka odbita o bark kempskiego i odbita o słupek trafia do kolesia a ten podpalony na chama wali na wprost i znowu kempski kolanem podbija pilkę ktora byc moze obciera sie po dłoni kempskiego i bez zmiany kierunku wylatuje w pole bramkowe.Wiec słuszna decyzja sędziego , zawodnik nie wykonal ruchu reka w kierunkun pilki a ta z kolei nie zmieniła toru lotu.Ochłońcie Wlocławek!

autor: ~cmg 2011-10-17 12:47:59

avatar mała poprawka 25 było w młynie 5 na trybunie głównej przyjezdnych kibiców z MOGILNA!!!

autor: ~Vinny 2011-10-20 20:41:36

avatar Do JA. Chyba na innym meczu byles. Na wsiach was rodza i tam pozostancie.

autor: ~ja 2011-10-23 19:40:18

avatar Do Vinny.rnw swoim poscie nikogo nie obraziłem. A ty pierwsze co robisz to obrażasz .Prostak i napinacz jesteś.Żal mi ciebie. A propo meczu to nie byłem na nim ani na innym tylko z zapisu sytuacji tak stwierdzam. I to jest moja opinia.