WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Aktualności

Remis na koniec rundy.

• autor: własne, 2011-11-05 17:12

W kończącym rundę jesienną IV ligi Kujawsko - Pomorskiej spotkaniu wyjazdowym, zespół Włocłavii walczył o punkty w spotkaniu wyjazdowym, rywalem podopiecznych trenera Wiesława Borończyka było LTP Lubanie prowadzone przez niedawnego trenera naszego zespołu Krzysztofa Walczaka, a w zespole tym występuję kilku wychowanków naszego klubu.

Na boisku zobaczyliśmy Piotra Olszewskiego, Ireneusza Szylberta, Bartłomieja Kmiecia i Rafała Bobrowskiego, Spotkanie od początku toczyło się przy nieznacznej przewadze naszego zespołu, lecz nie mogli oni znaleźć recepty na sforsowanie obrony i bramkarza Ireneusza Szylberta, co nie udało się Włocławianom, osiągnęli miejscowi w doliczonym czasie gry pierwszej połowy przeprowadzili składną akcję zakończoną celnym strzałem Waldemara Zakrzewskiego, w drugiej połowie przyjezdni dążyli do odrobienia strat jednak udało to się połowicznie i w 85' po zagraniu Emilie Thiakane, Bartosz Śmigiel wyrównał wynik spotkania, a chwilę później mógł zostać bohaterem spotkania lecz nie zdołał pokonać Szylberta będąc w dogodnej sytuacji, remis zapewne nie usatysfakcjonował żadnej z drużyn ponieważ, Włocłavia straciła kontakt z czołówką walczącą o awans do III ligi a LTP walczy o utrzymanie na poziomie IV ligowym.

05 Listopad 2011, 13:00   200      Mateusz Gajewski (Złotopole) Paulina Baranowska (Toruń) Bartosz Heinig (Kowalewo Pomorskie) Stadion w Lubaniu

LTP Lubanie - Włocłavia Włocławek 1:1 (1:0)
Waldemar Zakrzewski 45+1' - Bartosz Śmigiel 85'

LTP: Szylbert Ireneusz - Przeździek Sebastian, Trzciński Przemysław, Olszewski Piotr, Kranc Łukasz - Bobrowski Rafał, Kmieć Bartłomiej, Lisota Rafał (zmiana 83" Lewandowski Łukasz), Piekarski Mateusz - Zakrzewski Waldemar (zmiana 81" Pałczyński Mchał) , Stefaniak Kamil.

Włocłava: Tandijogra Ibrahim - Szczęsny Piotr   (zmiana 82" Markiewicz Przemysław), Suchomski Arkadiusz, Grudziński Adrian, Piotrowski Marcin  (zmiana 51" Śmigiel Bartosz) - Haberski Marcel  (zmiana 45" Stasiak Patryk) Tłuchowski Mateusz
8. Feter Jakub  zmiana 75" Ewert Mateusz, Feter Bartłomiej, Lamparski Maciej - Thiakane Emile

15  2011-11-05 Krajna Sępólno Krajeńskie 0:2 Grom Osie
15  2011-11-05 Chełminianka Chełmno 0:2 Start Warlubie (B)
15  2011-11-05 Noteć Łabiszyn 5:1 Szubinianka Szubin (B)
15  2011-11-05 Start Radziejów 1:2 Unia Gniewkowo
15  2011-11-05 Unia Solec Kujawski (S) 2:0 Pomorzanin Toruń (B)