Sędziowie na medal.

• autor: własne, 2011-11-26 18:35

Zawodnicy niższych klas rozgrywkowych zakończyli już tegoroczne rozgrywki i pomału udają się na zasłużone odpoczynki, natomiast sędziowie którzy są na co dzień rozjemcami tych spotkań, sami grali w turnieju Halowej piłki nożnej o mistrzostwo województwa Kujawsko - Pomorskiego w Chełmży.

Włocławscy sędziowie zostali mistrzami województwa w halowej piłce nożnej w 2011 roku, w finale pokonując po rzutach karnych arbitrów z Bydgoszczy.

W pierwszej fazie rozgrywek jak nam przekazał kierownik ekipy Marian Małecki Włocławscy sędziowie  Prowadzeni przez grającego trenera Bartłomieja Wiśniewskiego pokonali Toruń I 2:1 i Inowrocław 4:0 oraz ulegli Bydgoszczy 0:3 ostatecznie zajmując drugie miejsce. W kolejnym spotkaniu już półfinałowym zwyciężyli drugi zespół Torunia 2:0 W finale ponownie zmierzyli się z Bydgoszczą. W regulaminowym czasie gry padł remis 2:2. Włocławianie lepiej wykonywali rzuty karne, wygrali 2:1 i wywalczyli mistrzostw województwa kujawsko-pomorskiego.

Włocławek - Toruń I   2:1
Łukasz Zasada 2
Włocławek - Inowrocław 4:0
Łukasz Zasada 2, Kamil Malinowski 2
Włocławek - Bydgoszczą 0:3.

Półfinał
Włocławek - Toruń II  2:0
Łukasz Zasada, Kamil Malinowski.

Finał
Włocławek - Bydgoszcz  2-2  karne 2-1
Kamil Malinowski 2 .

Ponadto drużyna z Włocławka otrzymała wyróżnienie indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Łukasz Zasada wychowanek naszego klubu, którego trenerem był Dariusz Pokrywczyński i Bartłomiej Wiśniewski, który grał u trenera Konrada Ratajczyka.

WŁOCŁAWEK: Jacek Kowalewski, Jakub Kujawa, Wojciech Winnicki, Łukasz Zasada, Piotr Jaranowski, Kamil Malinowski, Daniel Karpiński, Rafał Jankowski, Bartłomiej Wiśniewski. Kierownik drużyny Marian Małecki.