Drugi sparing.

• autor: własne, 2012-02-01 17:41

Po pierwszym remisowym spotkaniu sparingowym z III ligowym Lechem Rypin, tym razem rywalem podopiecznych trenera Wiesława Borończyka był zajmujący jedenaste miejsce po rundzie jesiennej II ligi wschodniej Pelikan Łowicz, a spotkanie zostało rozegrane na boisku rywali.

Podobnie jak w sobotnim spotkaniu z Lechem Rypin w pierwszej części spotkania na boisku przewagę posiadali II ligowcy z Łowicza, którzy pomimo stworzenia kilku ciekawych akcji nie mogli zaskoczyć dobrze grającej obrony i bramkarza Włocławskiego klubu, przyjezdni jedynie próbowali gry z kontry, dopiero w drugiej odsłonie spotkania, nasz zespół przejął inicjatywę i stwarzał sytuację, a po jednej z nich Bartosz Śmigiel zdobył bramkę po akcji Mateusza Tłuchowskiego. kiedy wydawało się że nasz zespół zejdzie z boiska zwycięski, sędzia podyktował problematyczny rzut karny, którego jednak Ibrahim Tandijogra obronił jednak przy dobitce był już bezradny. Kolejnym spring partnerem będą juniorzy starsi naszego klubu ponieważ MKS Kutno odmówił sparingu.

Pelikan Łowicz - Włocłavia Włocławek  1-1   (0-0)

? 87' - Bartosz Śmigiel 73'

Włocłavia: Kunicki - Szczęsny, Ewert, B. Feter, Piotrowski - Haberski, J. Feter, Malczak, Lamparski, Cichowlas - Matusiak
na zmiany wchodzili: Tandijogra, Śmigiel, Trzciński, Tłuchowski, Markiewicz, Goc.

.

autor: ~kibic 2012-02-02 20:22:31

avatar bardzo dobry wynik zawsze wiedziano ze WKP powinni grać w 2 lidze kibice na to czekają TYLKO WKP !

autor: ~anonim 2012-02-08 00:11:18

avatar Warta Sieradz - Vloclavia 2:13 !!!!