WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Aktualności

Juniorzy starsi.

• autor: własne, 2012-02-12 10:46

Kolejnym rywalem juniorów starszych była występująca w A klasie Włocławskiej Victoria Smólnik, młodzi zawodnicy Włocłavii odnieśli zwycięstwo, a we Włocławskim zespole wystąpił zawodnik który w rundzie jesiennej rozegrał wszystkie spotkania na IV ligowych boiskach.

Pierwsza bramka padła już w 5' kiedy to po dośrodkowaniu z z rzutu rożnego Jarosław Purcelewski pokonał wychowanka naszego klubu Dawida Pankiewicza, kilka minut później mogło być już 2-0 lecz Przemysław Markiewicz nie wykorzystał rzutu karnego w kolejnych minutach zespoły stworzyły sobie akcje bramkowe lecz żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki,dopiero w drugiej połowie w ciągu 7 minut miejscowi zdołali strzelić trzy bramki wykorzystując osłabienie rywali, którzy w końcowych minutach złapali drugi oddech stwarzając kilka sytuacji, a jedną wykorzystał kolejny wychowanek włocławskiego klubu występujący w Victorii Jakub Nowak, który pokonał Ibrahima Tangijogrę z zespołu seniorów.

Włocłavia Włocławek - Victoria Smólnik   4-1  (1-0)

Jarosław Purcelewski 5', Krzysztof Sroka 64', Damian Karłowski 68', Robert Szałański 71' (samobójcza) - Jakub Nowak 74',

Włocłavia: Tanijogra - Dom. Karłowski (46' Wawrzonkowski), Ziółkowski, Kwiatkowski (75' Rutkowski), Rogalski (46' Sroka) - Gralak, Mazierski, P. Markiewicz (46' Szablewski) , Łyszkiewicz - J. Markiewicz (46' Dam. Karłowski), Purcelewski,

Victoria: Pankiewicz - C. Kędzierski, Szałański, Mularski (46' Korpusiński), Sendal (65' Mularski) - Bergunda, Ratajczyk (46' Falkowski), Raus, Nowak (46' Błaszczyk) - Grabowski (70' Nowak), Frąckowiak,