Komunikat.

• autor: własne, 2012-03-20 21:42

Włocławski Klub Sportowy „Włocłavia” informuje, że po szeregu odbytych spotkań z przedstawicielami Policji, Dyrekcji OSiR Firmą ochroniarską „Dozór” ustalono, że na teren boiska piłkarskiego ze sztuczną nawierzchnią podczas meczy piłki nożnej z udziałem WKS „Włocłavia” wstęp będą mieli tylko:

zawodnicy, trenerzy, kierownicy drużyn, opieka medyczna, oraz przedstawiciele akredytowanych mediów (akredytację można uzyskać w siedzibie Klubu). Jednocześnie informujemy ,że wszystkie mecze rozgrywane we Włocławku będą nagrywane i retransmitowane przez TV „Kujawy”.

autor: ~kibic 2012-03-22 22:50:41

avatar a o nas zapomnieliście bedziemy tam także !

autor: ~kibic 2012-03-23 07:17:46

avatar Do tego doszło,ze kibice bedą oglądali mecze za krat..To skandal..Panie......,nic nie zrobiłeś w tym temacie i nie mydl oczów,ze były prowadzone rozmowy..Na Walnym sie wszytko wyjaśni