Seniorzy dalej od awansu.

• autor: własne, 2012-04-15 07:31

Trzeciej porażki w rundzie wiosennej IV ligi Kujawsko - Pomorskiej doznali podopieczni trenera Wiesława Borończyka, której rywalem była walcząca o pozostanie w lidze Krajna Sępólno Krajeńskie I tym samym zmalały szansę naszego zespołu na awans do III ligowych rozgrywek.

Od początku spotkania inicjatywa należała do Włocławian lecz pierwszą groźną akcję przeprowadzili miejscowi w 11' do piłki po dośrodkowaniu Vladimiera Erkvanii nie zdążył zamykający akcję Majtczak, pomimo przewagi na bosku pierwszą groźną akcję goście przeprowadzili dopiero w 22' kiedy to doskonałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Jakub Feter po prostopadłym podaniu Bartosza Śmigla, futbolówkę w ostatniej chwili wybił pustej bramki Grajczyk. Kolejne minuty to wyrównana gra toczona w większości w środkowych rejonach boiska. Włocłavia w ostatniej minucie pierwszej połowy stworzyła bardzo groźną akcję. Wybiegającego na czystą pozycję napastnika gości tuż przed polem karnym faulował Tyda, jednak piłkę po rzucie wolnym sępoleńscy zawodnicy wybili na rzut rożny. Na druga połowę zespoły wyszły w tym samym ustawieniu, pierwsze minuty drugiej połowy to przewaga gospodarzy i już w 49' miejscowi  mogli objąć prowadzenie, jednak piłka po ładnym strzale z 16 metrów Jędrzejewswkiego tylko odbiła sie od słupka. cztery minuty później z prawej strony pola karnego Nowak minął dwóch przeciwników i oddał starzał na bramkę. Niestety nie uderzył zbyt mocno i I. Tandijogra nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem piłki. W 62' groźny strzał naszego pomocnika trudem obronił Bąkowski, a w 70' ponownie bramkarz gospodarzy popisał się bardzo dobrą interwencją wygrywając pojedynek sam na sam z napastnikiem gości. Kluczowa dla losów spotkania okazała się 74' kiedy to sędzia odgwizdał rzut wolny na 35 metrze przed bramka Tandijogry, rzut wolny wykonywał Erkvania. Piłka po jego uderzeniu jeszcze przed polem bramkowym skozłowała i przelatując nad interweniującym Tandijogrą wpadła do bramki. Po utracie bramki zawodnicy Włocłavii rzucili się do odrabiania strat. Już minutę później doszło do kontrowersyjnej sytuacji. W ogromnym zamieszaniu w polu bramkowym P. Bąkowskiego sępoleńscy obrońcy dwukrotnie wybijali piłkę z linii bramkowej. Po drugiej interwencji zawodnicy Włocłavii ruszyli z pretensjami do sędziego bocznego twierdząc, że piłka całym obwodem minęła linię bramkową. Powstało duże zamieszanie jednak sędziowie nie zmienili swojej decyzji. Ostatnie piętnaście minut to napór gości. Krajna cofnęła się szukając dogodnych sytuacji w kontrach.

Krajna Sępólno Krajeńskie - Włocłavia Włocławek  1:0 (0:0)
Vladimier Erkwania  74'

Krajna - P. Bąkowski żółta kartka - P. Jureńczyk (zmiana 57' J. Orłowski), M. Tyda żółta kartka, K. Michalak, H. Grajczyk - Sz. Jędrzejewski (zmiana 72' K. Dankowski żółta kartka), B. Migawa, V. Erkvania, L. Majtczak (zmiana 89' P. Gburczyk) - M. Ostrowski (zmiana 63' T. Mrugalski), Ł. Nowak.

Włocłavia: Tandijogra Ibrahim - Szczęsny Piotr, Ewert Mateusz, Feter Bartłomiej, Czaplicki Bartosz - Lamparski Maciej  (zmiana 70" Haberski Marcel), Malczak Michał żółta kartka, Feter Jakub  (zmiana 60" Thiakane Emile), Piotrowski Marcin  (zmiana 70" Tłuchowski Mateusz), Cichowlas Mariusz - Śmigiel Bartosz  żółta kartka  (zmiana 60" Matusiak Adam)

Sędziowali:  Sławomir Kujawa, Rafał. Liana, Hubert Dojaś.

autor: ~anonim 2012-04-15 11:47:22

avatar jak jednym napastnikiem się wychodzi to jak ma się awansować!

autor: ~smiechu 2012-04-15 18:02:47

avatar bez urazy do zawodnikow ale z ........... to napewno nie awansujecie

autor: ~akis 2012-04-15 19:31:24

avatar i po awansie

autor: ~Leszek 2012-04-16 00:19:17

avatar 9 pkt do Solca troche duzo, ty bardziej ze Solec to chyba najlepsza druzyna naszej ligi, do Mogilna moze cos nadrobimy ale czy 14pkt? ciezko to widze

autor: ~technik 2012-04-16 11:07:11

avatar ................na ławe !!!

autor: ~aleks 2012-04-17 15:20:01

avatar niech mirek kasinski wraca do klubu

autor: ~fe 2012-04-17 18:52:19

avatar No to wloclavia skonczy na 7 miejscu w lidze

autor: ~Gosc 2012-04-18 05:06:40

avatar Przeciez oni w ogole nie grają czy trener tego nie widzi.

autor: ~anonim 2012-04-18 05:16:56

avatar lipa

autor: ~kibic 2012-04-18 20:51:38

avatar podajcie wszystkie kometarze, a nie tylko te wybrane niech wszyscy prawdy sie dowiedza co myslą kibice

autor: ~anonim 2012-04-18 20:58:19

avatar a ............... to porażka konkretna daj sobie juz spokuj bo robisz z siebie posmiewisko

autor: ~akis 2012-04-19 22:16:29

avatar jeśli wiara czyni cuda to ja wierze ze sie uda WKP!

autor: ~kibic 2012-04-24 20:52:46

avatar Nasz zespoł potrzebuje zmian nie tyle zarządu ,pilkarzy ,ale spokoj.pan X rozpisuje sie w prasie o transferach i na barki mlodych pilkarzy spada duza odpowiedzialnosc za wyniki to prowadzi do norwowej atmosfery i przeklada na wynik.Zresztą jak mozna mowic o transferach w 4 lidze ?niech pan X nie bedzie smieszny.transfer panie X zrobil Lewandowski do Borusii.Oczyscie atmosfere wogol drużyny a dopiero myscie o awansie ,tym bardziej że jest mlody i z przyszloscią zarząd.pozdrawiam.