WKS kontra AZS WSHE.

• autor: własne, 2012-06-11 19:05

Były zawodnik Partizana Belgrad, wychowankowie, aktualni i byli zawodnicy naszego klubu, będą grali w barwach reprezentacji AZS Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej we Włocławku, którą poprowadzą byli trenerzy WKS Włocłavii Marek Wódecki i Maciej Stefański, a rywalem będą nasi IV ligowcy prowadzeni przez Wiesława Borończyka.

Nasz zespół wystąpi w składzie w którym występował w sezonie 2011/2012 a skład naszych rywali prezentujemy niżej.
Spotkanie to odbędzie w sobotnie południe na stadionie klubowym zapraszamy.

Bramkarze: Adrian Kunicki (Włocłavia), Michał Rutkowski
Zawodnicy z pola: Aleksandar Atanković (Chojniczanka Chojnice), Adrian Jakóbczak, Mateusz Skóra, Bartosz Gralewski (Cuiavia Inowrocław), Marcin Pałczyński, Grzegorz Skowroński, Rafał Bobrowski (LTP Lubanie), Krzysztof Garczewski, Przemysław Goc (Włocłavia), Daniel Kowalski, Mariusz Lewandowski, Grzegorz Nowakowski, Łukasz Pukłacki, Arkadiusz Suchomski (Włocłavia), Filip Wiśniewski (Cheko Skórzno), Patryk Wojciechowski.
Trenerzy: Maciej Stefański, Marek Wódecki.

autor: ~anonim 2012-06-16 23:06:04

avatar 5-0 dla nas dla WKP