Transferowy powrót.

• autor: własne., 2012-06-28 12:45

Trwa karuzela transferowa. działacze Włocławskiego Klubu Sportowego Wlocłavia nadal podpisują kolejne umowy, po transferach dwóch zawodników z Cuiavii Inowrocław Billego Abbotta i Michała Skoniecznego, pozyskali kolejnego zawodnika który w przeszłości reprezentował barwy naszego klubu.

Wychowanek Kujawiaka Kowal Dawid Kwiatkowski gra na pozycji napastnika, podpisał umowę z naszym klubem. Dawid w przeszłości reprezentował barwy Kujawiaka Włocławek, Zawiszy Bydgoszcz, Zdroju Ciechocinek, Kotwicy Kołobrzeg i Włocłavii Włocławek a ostatnio bronił barw swojego macierzystego klubu występującego w V lidze Kujawiaka Kowal. Działaczom udało się również dojść do porozumienia z Lechem Rypin w sprawie transferu Mateusza Ewerta i dalej będzie grał w naszym klubie.

autor: ~anonim 2012-06-28 20:59:58

avatar POWIEDZMY ze moze być