Aktualności

Wysoka wygrana.

• autor: własne, 2012-07-28 13:55

Na dwa tygodnie przed inauguracją rozgrywek IV ligi, podopieczni trenera Wiesława Borończyka rozegrali kolejne spotkanie kontrolne, tym razem w wyjazdowym spotkaniu pokonali siódmy zespół IV ligi Mazowieckiej Błękitnych Gąbin.

Przez całe spotkanie przewaga należała do naszego zespołu w którym z powodu kontuzji nie wystąpił Jakub Feter, już w pierwszej połowie po składnych akcjach bramki zdobyli Piotr Szczęsny i Mateusz Tłuchowski, a Mariusz Cichowlas pokonał bramkarza rywali strzałem z rzutu wolnego, w drugiej połowie wynik ustalili strzałami Michał Skonieczny i kapitan zespołu Marcin Piotrowski. Kolejnym rywalem będzie III ligowa Cuiavia Inowrocław, a spotkanie rozegrane zostanie w środę o godz.18:00 w Inowrocławiu.

Błekitni Gąbin - Włocłavia Włocławek   1-5  (0-3)

Krzysztof Różycki 78', - Piotr Szczęsny 10', Mariusz Cichowlas 23', Mateusz Tłuchowski 43', Michał Skonieczny 60', Marcin Piotrowski 86',

Błękitni:/skład za www.lksblekitni/ Adrian Piankowski - Mateusz Nowak, Paweł Winnicki, Łukasz Kiełbasa, Rafał Paczkowski - Dominik Dutkiewicz, Piotr Skierkowski, Bartłomiej Dębicki, Mateusz Kłys - Paweł Knapik, Krzysztof Różycki

Włocłavia: Tangjigora (60' Kazimierczak) - Hadaś (65' Markiewicz), Ewert (60' Gralak), Suchomski (60' Śmieszny), Czaplicki (60' Rogalski) - Szczęsny (45' Haberski), B. Feter (60' Ziółkowski), Cichowlas (45' Skonieczny), Malczak (45' Abbott), Tłuchowski (45' Piotrowski) - Kwiatkowski (45 'Matusiak)