WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Aktualności

Zwycięstwo młodzików.

• autor: własne, 2012-10-13 10:47

W meczu VI kolejki ligi okręgowej młodzików, podopieczni trenerów Konrada Ratajczyka i Łukasza Rutkowskiego pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska.

Od początku spotkania przewaga należała do gospodarzy, jednak to przyjezdni powinni prowadzić już w 3' piłka po strzale napastnika gości trafiła w poprzeczkę, w 6' było już 1-0, kiedy to Alan Czerwiński wykorzystał dokładne podanie Jakuba Binieckiego, pięć minut później Patryk Klimek uderzał na bramkę lecz jego strzał obronił bramkarz rywali, lecz przy dobitce Marcela Wucińskiego był już bezradny, i dwubramkowym prowadzeniem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej obraz gry nie uległ zmianie i nadal dominacja na boisku należała do miejscowych, którzy swoją przewagę udokumentowali kolejnymi dwoma trafieniami Alana Walaszka, który w 34' wykorzystał rzut karny, a minutę później ładnym strzałem po zagraniu Binieckiego po  raz koleiny trafił do bramki  rywali, wynik mógł być wyższy, lecz włocławscy zawodnicy zawodzili pod bramką Kujawianki, a najdogodniejszą miał Patryk Klimek, który wykonując rzut karny posłał piłkę koło słupka.