WKS W³oc³avia W³oc³awek - strona oficjalna

Aktualno¶ci

Liga Juniorów.

• autor: kpzpn, 2013-02-22 21:39

Sezon 2013/2014 przyniesie spore zmiany, szczególnie w obszarze rozgrywek m³odzie¿owych. Wystartuje bowiem centralna liga w kategorii: junior starszy. Zespo³y reprezentuj±ce Zachodniopomorski, Wielkopolski, Kujawsko – Pomorski i Pomorski Zwi±zki Pi³ki No¿nej znalaz³y siê w jednej grupie, po 3 zespo³y. Zarz±d K-PZPN uchwali³ ju¿ zasady kwalifikacji dru¿yn z naszego województwa.

Uzyskuj± je dwa Kluby, których dru¿yny wystêpuj± w rundzie wiosennej 2012/2013 w lidze makroregionalnej. Pozosta³e miejsce przypadnie Klubowi, którego dru¿yna zwyciê¿y w koñcowej klasyfikacji ligi wojewódzkiej juniorów starszych obecnego sezonu rozgrywkowego.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w centralnej lidze którejkolwiek z tak zakwalifikowanych dru¿yn Zarz±d K-PZPN mo¿e desygnowaæ do przedmiotowych rozgrywek inne dru¿yny z ligi wojewódzkiej juniorów starszych.

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków: