- autor: własne, 2013-08-19 12:15
-
IV kolejka spotkań nie odbyła się do końca ze względu na zasłabnięcie trenera GKS Dopiewo spotkanie we Włocławku nie doszło do skutku, natomiast pozostałe odbyły się zgodnie z terminarzem, na czele tabeli plasuje sie nadal beniaminek z Warlubia, wyjazdowe zwycięstwo odniosła Elana i tym samym nie ma już zespołu bez ligowych punktów.
IV kolejka
Włocłavia Włocławek - GKS Dopiewo 3-0 vo
Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 2:2
Jakub Solarek 2 (k), Paweł Przybyłek 48 - Adrian Mikołajczak 45, Jacek Figaszewski 90
Cuiavia Inowrocław - TKP Elana Toruń 1:4 (1-0)
Borys Klimczewski 4 - Mateusz Parzyszek 59, Bartosz Maćkiewicz 72, 76, Maciej Melerski 85
Pogoń Mogilno - Unia/Roszak Solec Kujawski 2:2 (1-0)
Krzysztof Szal 34, Przemysław Kędziora 54 - Tomasz Rogóż 66, Dawid Janicki 68
Grom Plewiska - Polonia 1912 Leszno 1:6 (1-2)
Jakub Smura 27 - Krystian Woźny 35, Bogumił Ceglarek 45 (k), 56, 81, Hubert Olszak 60, Artur Jęsiek 88
Notecianka Pakość - Start Warlubie 0:3 (0-2)
Przemysław Sulej 23, 67, Grzegorz Domżalski 24
Wda Świecie - Unia Swarzędz 3:2 (3-1)
Maciej Kot 4, 20, Emil Borowy 12 - Krystian Antczak 18, 90
Centra Ostrów Wlkp. - Sokoł Kleczew 2:1 (2-0)
Tomasz Adamiak 16, Krzysztof Matuszak 29 - Arkadiusz Bajerski 55
Lech II Poznań - FOGO Luboń 4:1 (1-0)
Michał Jakóbowski 19, 47, Dawid Kownacki 72, Dominik Chromiński 87 - Jacek Zielonka 81 (k)
Lp. | Nazwa drużyny | | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. | |
1. | | | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 18 - 2 | +16 | 2. | | | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 10 - 2 | +8 | 3. | | | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 - 4 | +5 | 4. | | | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 4 | +3 | 5. | | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8 - 3 | +5 | 6. | | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7 - 3 | +4 | 7. | | | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10 - 5 | +5 | 8. | | | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 4 - 2 | +2 | 9. | | | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7 - 7 | 0 | 10. | | | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3 - 5 | -2 | 11. | | | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 7 | -2 | 12. | | | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 - 11 | -4 | 13. | | | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 14 | -9 | 14. | | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 - 7 | -2 | 15. | | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 - 8 | -5 | 16. | | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 - 7 | -3 | 17. | | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 10 | -9 | 18. | | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 13 | -12 | |
Lp. | Nazwa drużyny | | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. | |
|
Lp. | Nazwa drużyny | | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. | |
|
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. | |
|
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. | |
|
| Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
1. | Polonia 1912 Leszno | XXX | - | - | - | - | - | 2:0 | - | - | - | - | 0:0 | - | - | - | - | - | - |
2. | Notecianka Pakość | - | XXX | - | - | - | - | - | 1:1 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0:3 | - |
3. | Wda Świecie | - | - | XXX | - | 3:2 | 0:2 | - | - | - | - | 2:0 | - | - | - | - | - | - | - |
4. | Sokół Kleczew | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | 1:2 | - | - | - | - | - | 2:3 | - | - |
5. | Unia Swarzędz | - | 5:0 | - | - | XXX | - | - | - | - | - | 1:2 | - | 2:0 | - | - | - | - | - |
6. | Polonia Środa WLKP | - | - | - | - | - | XXX | - | - | 3:0 | - | - | 2:2 | - | - | - | - | - | - |
7. | Cuiavia Inowrocław | - | - | - | 0:0 | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1:4 |
8. | GKS Dopiewo | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | 1:0 | - | - | - | - | - | - | - |
9. | Unia Solec Kujawski | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | 0:0 | - | - | - | - | - | - |
10. | Pogoń Mogilno | 2:0 | - | - | - | - | - | - | - | 2:2 | XXX | - | - | - | - | - | - | - | - |
11. | FOGO Luboń | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | - | - |
12. | Nielba Wągrowiec | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - | 2:0 |
13. | Włocłavia Włocławek (B) | - | - | 3:2 | - | - | 1:0 | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - | - |
14. | CENTRA Ostrów Wlkp (B) | - | - | - | 2:1 | - | - | - | 3:3 | - | - | - | - | - | XXX | - | - | - | - |
15. | LECH II Poznań (B) | - | 1:0 | - | - | - | - | - | - | - | - | 4:1 | - | - | 4:0 | XXX | 1:1 | - | - |
16. | GROM Plewiska (B) | 1:6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | XXX | - | - |
17. | Start Warlubie (B) | - | - | - | - | - | - | 7:0 | - | - | - | - | - | - | 3:2 | - | 5:0 | XXX | - |
18. | TKP Elana Toruń (S) | - | - | - | - | - | - | - | - | 0:1 | 1:3 | - | - | - | - | - | - | - | XXX |