W sobotę wyjazdowym spotkaniem drugiego zespołu młodzików rozpocznie się piłkarski weekend, o godz.15:00 w Wągrowcu nasi III ligowcy zagrają z niedawnym II ligowcem, natomiast pozostałe spotkania odbędą się w niedziele po dwa na sztucznym boisku i stadionie klubowym.
Seniorzy (III liga)
Nielba Wągrowiec - Włocłavia Włocławek 0-2 (0-2)
Sobota 15:00 - sędziuje: Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Seniorzy (B klasa)
Włocłavia Włocławek - Wiślanin Bobrowniki 5-2 (2-1)
Niedziela 11:00 - sędziuje: Łukasz Kunecki (Włocławek), Paweł Sokołowski (Włocławek), Mariusz Grabski (Włocławek)
Juniorzy młodsi
Włocłavia Włocławek - Wisła Dobrzyń 2-1(1-0)
Niedziela 9:00 - sędziuje: Filip Krzywicki (Włocławek)
Trampkarze
Włocłavia Włocławek - Wda Świecie 1-1 (0-1)
Niedziela 10:00 - sędziuje: Sebastian Szubski (Kowal)
Młodzicy
Wojewódzka / Włocłavia Włocławek - Wda Świecie 0-2 (0-0)
Niedziela 12:00 - sędziuje:Sebastian Szubski (Kowal)
Okręgowa / Dwunastka Włocławek - Włocłavia Włocławek 5-2 (2-1)
Sobota 15:00 - sędziuje: Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Orlicy
Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek
Niedziela 15:00 - sędziuje: Adam Kraśnicki (Dobrzyń n/W)
III liga Kujawsko - Pomorska
Wyniki 11 kolejki
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 23 - 13 | +10 |
2. | | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 19 - 17 | +2 |
3. | | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 21 - 10 | +11 |
4. | | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 24 - 11 | +13 |
5. | | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 22 - 15 | +7 |
6. | | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 18 - 10 | +8 |
7. | | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 21 - 25 | -4 |
8. | | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 12 - 9 | +3 |
9. | | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 20 - 11 | +9 |
10. | | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 15 - 7 | +8 |
11. | | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 15 - 10 | +5 |
12. | | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 22 - 20 | +2 |
13. | | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 15 - 25 | -10 |
14. | | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 9 - 17 | -8 |
15. | | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 11 - 21 | -10 |
16. | | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 12 - 21 | -9 |
17. | | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 9 - 23 | -14 |
18. | | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 - 28 | -23 |
B klasa
Wyniki kolejki
6 | 2013-10-05 | Orion Popowo | Tłuchowia Tłuchowo | 16:00 |
6 | 2013-10-06 | Polonia Bytoń | Tęcza Topólka | 14:00 |
6 | 2013-10-06 | Lubienianka Lubień Kujawski | Ziemowit Osięciny | 15:00 |
6 | 2013-10-06 | Włocłavia II Włocławek | Wiślanin Bobrowniki | 11:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 14 - 8 | +6 |
2. | | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 15 - 5 | +10 |
3. | | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 16 - 7 | +9 |
4. | | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 19 - 5 | +14 |
5. | | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 10 - 3 | +7 |
6. | | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 - 14 | -2 |
7. | | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 - 10 | -7 |
8. | | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 18 | -18 |
9. | | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 - 21 | -19 |
Liga okręgowa juniorów młodszych
Wyniki kolejki
5 | 2013-10-05 | Cukrownik Fabianki | Lider II Włocławek | 11:00 |
5 | 2013-10-05 | Wicher Wielgie | Grot Kowalki | 10:00 |
5 | 2013-10-06 | Włocłavia Włocławek (Jun. Mł) | Wisła Dobrzyń | 09:00 |
5 | 2013-10-06 | UKS SMS II Włocławek | Victoria Smólnik | 16:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 30 - 2 | +28 |
2. | | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 20 - 6 | +14 |
3. | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 - 7 | -1 |
4. | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 12 - 7 | +5 |
5. | | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 14 - 8 | +6 |
6. | | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 24 - 12 | +12 |
7. | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 - 9 | -6 |
8. | | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 59 | -58 |
Liga wojewódzka trampkarzy
Wyniki kolejki
8 | 2013-10-05 | Gwiazda Bydgoszcz | Olimpia Grudziądz | 11:00 |
8 | 2013-10-05 | Unia Janikowo | Lech Rypin | 12:00 |
8 | 2013-10-05 | Czarni Nakło | Elana Toruń | 10:00 |
8 | 2013-10-05 | Sparta Brodnica | Mień Lipno | 12:00 |
8 | 2013-10-05 | Włókniarz Toruń | Chemik Bydgoszcz | 10:00 |
8 | 2013-10-06 | Włocłavia Włocławek (Trampkarz) | Wda Świecie | 10:00 |
8 | 2013-10-06 | Lider Włocławek | Zawisza Bydgoszcz | 13:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 25 - 5 | +20 |
2. | | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 51 - 1 | +50 |
3. | | 7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 44 - 6 | +38 |
4. | | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 26 - 12 | +14 |
5. | | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 25 - 12 | +13 |
6. | | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 13 - 8 | +5 |
7. | | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 28 - 13 | +15 |
8. | | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 22 - 11 | +11 |
9. | | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 14 - 13 | +1 |
10. | | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 12 - 32 | -20 |
11. | | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4 - 16 | -12 |
12. | | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 - 29 | -26 |
13. | | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 - 40 | -37 |
14. | | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 - 77 | -72 |
Liga wojewódzka młodzików
Wyniki kolejki
8 | 2013-10-05 | Gwiazda Bydgoszcz | Olimpia Grudziądz | 12:45 |
8 | 2013-10-05 | Unia Janikowo | Lech Rypin | 12:00 |
8 | 2013-10-05 | Czarni Nakło | Elana Toruń | 11:30 |
8 | 2013-10-05 | Sparta Brodnica | Mień Lipno | 13:30 |
8 | 2013-10-05 | Włókniarz Toruń | Chemik Bydgoszcz | 12:00 |
8 | 2013-10-06 | Włocłavia Włocławek | Wda Świecie | 12:00 |
8 | 2013-10-06 | Lider Włocławek | Zawisza Bydgoszcz | 14:30 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 23 - 6 | +17 |
2. | | 6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 35 - 5 | +30 |
3. | | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 27 - 7 | +20 |
4. | | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 21 - 8 | +13 |
5. | | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 18 - 11 | +7 |
6. | | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 12 - 11 | +1 |
7. | | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 13 - 8 | +5 |
8. | | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 13 - 18 | -5 |
9. | | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 - 17 | -7 |
10. | | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 - 17 | -8 |
11. | | 7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 14 - 26 | -12 |
12. | | 7 | 3 | 1 | 0 | 6 | 6 - 26 | -20 |
13. | | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 - 21 | -16 |
14. | | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 - 27 | -25 |
Liga okręgowa młodzików
Wyniki kolejki
5 | 2013-10-05 | Dwunastka Włocławek | Włocłavia II (Młodzicy) | 14:00 |
5 | 2013-10-06 | Wzgórze Raciążek | Orlęta Aleksandrów Kuj. | 11:00 |
5 | 2013-10-06 | Zdrój OSiR Ciechocinek | Start Stawki | 12:30 |
5 | 2013-10-07 | Orzeł Służewo | Jedynka AK Aleksandrów Kuj. | 16:30 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 16 - 2 | +14 |
2. | | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 15 - 5 | +10 |
3. | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 9 - 8 | +1 |
4. | | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 14 - 15 | -1 |
5. | | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 - 4 | +2 |
6. | | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 9 | -5 |
7. | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 - 17 | -9 |
8. | | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 - 14 | -12 |
Liga okręgowa orlików
Wyniki V kolejki
5 | 2013-10-05 | Dwunastka Włocławek | Wicher Wielgie | 10:00 |
5 | 2013-10-05 | UKS MOSiR Lipno | Lider II Włocławek | 10:00 |
5 | 2013-10-06 | Skrwa Skrwilno | Włocłavia Włocławek | 15:00 |
5 | 2013-10-06 | Lech Rypin | UKS SMS Włocławek | 11:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 45 - 9 | +36 |
2. | | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 18 - 11 | +7 |
3. | | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 19 - 14 | +5 |
4. | | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 19 - 10 | +9 |
5. | | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 16 - 12 | +4 |
6. | | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 16 - 15 | +1 |
7. | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 13 - 38 | -25 |
8. | | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 - 44 | -37 |