Kondolencje

• autor: własne, 2014-02-18 14:40

Zarząd klubu, komisja rewizyjna, członkowie klubu, trenerzy zawodnicy i kibice Włocławskiego Klubu Sportowego składają szczere wyrazy współczucia Koledze członkowi komisji rewizyjnej Piotrowi Czajkowskiemu i jego rodzinie z powodu śmierci syna.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w czwartek 20 lutego 2014 o godz:12:30  w kościele Garnizonowym w Parku Łokietka, pogrzeb o 13:30 na cmentarzu komunalnym we Włocławku.

Zrozpaczeni rodzice po stracie 2,5 letniego Oliwiera proszą o przybycie na pogrzeb ich syna z zielonymi balonikami, które Oliwier bardzo lubił.

autor: ~kibic 2014-02-19 01:07:06

avatar PAMIETAJCIE ZEBY ZABRAC ZE SOBA BALONY LUB LAMPIONY ZAMIAST KWIATOW KTORE ZOSTANA WYPUSZCZONE PODCZAS CEREMONI.PROSZE O KOLOR ZIELONY PONIEWAZ CHLOPCZYK UWIELBIAL TEN KOLOR