Pierwszy sparing III ligowców za nami.

• autor: własne, 2015-01-29 09:05

W pierwszym spotkaniu sparingowym rozegranym na sztucznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, podopieczni trenerów Marcina Piotrowskiego i Ryszarda Kobielskiego zremisowali z występującym w lidze okręgowej Kujawiakiem Kowal, którego trenerem jest Wojciech Rojewski.

W naszym zespole wystąpili głównie zawodnicy którzy grali w rundzie jesiennej, jedynym nowym zawodnikiem był Łukasz Stański, który w przeszłości występował w naszym klubie. W spotkaniu zabrakło Ariela Winieckiego, który nie będzie występował w naszym klubie z powodu wyjazdu, natomiast kolejnych których nie zobaczymy w rundzie rewanżowej to Bartosz Kleczkowski i Piotr Szablewski, którzy wyjechali na studia, Szablewski jest aktualnie testowany w III ligowej Unii Swarzędz. Kolejnym rywalem naszego zespołu Będzie Łokietek Brześć Kujawski, spotkanie odbędzie się w sobotę o godz.12:00. na sztucznym boisku OSiR we Włocławku.

Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 3:3 (1:1)

Patryk Dudkiewicz 35', Mateusz Tłuchowski 56', Arkadiusz Suchomski 68', - Mikołaj Jakubowski, Bartosz Śmigiel 65', Karol Urbański 75',

Włocłavia: Kobusa - Rutecki, Suchomski, Hadaś, Rogalski - Ciesielski, Gralak, Markowski, Czaplicki - Stański, Dudkiewicz Na zmiany weszli: Litka, Sawirski, Tłuchowski, Tomczak, Krosnowski

Kujawiak: Rudziński - Malinowski, D. Kowalski, Gawłowski, Mikołaj Jakubowski - S. Ozimek, Dziedzi-Kamiński, Kwiatkowski, Śmigiel - Mateusz Jakubowski, Witold Jakubowski
Na zmiany weszli: Frank, Grzybowski, Brzeziński, Zieliński.

autor: ~anonim 2015-01-29 17:49:58

avatar liczylem na wygrana