Kolejny sparing.

• autor: własne, 2015-02-05 11:32

W środę po raz trzeci w okresie przygotowawczym zagrali nasi III ligowcy, których rywalem były rezerwy I ligowej Wisły Płock, występującej w IV lidze Mazowieckiej zajmując po rundzie jesiennej ósme miejsce w ligowej tabeli. W naszym zespole zagrali kolejni nowi zawodnicy.

Wiadomo już że w rundzie rewanżowej nie zagrają Ariel Winiecki, Bartosz Kleczkowski i Piotr Szablewski, natomiast do gry przymierzani są Łukasz Stański, Mariusz Cichowlas, Mateusz Ewert, którzy niedawno grali w naszym zespole, Stański w rundzie jesiennej grał w III ligowej Sparcie Brodnica, natomiast Ewert i Cichowlas, w IV ligowej Kujawiance Izbica Kujawski, w kolejnym sparingu zagrał Łukasz Wrześniewski, grający na obronie lub pomocy, zawodnik Lidera Włocławek, kolejnym rywalem naszego zespołu będzie IV ligowy Lech Rypin.

Włocłavia Włocławek - Wisła II Płock 2:4    (0:2)

Marcel Krosnowski 67', Mariusz Cichowlas 83', - 15',23',55',72',

Włocłavia: Litka - Ciesielski, Suchomski, Ewert, Rutecki - Markowski, Gralak, Stański, Czaplicki - Dudkiewicz, Cichowlas Na zmiany weszli: Tomczak, Tłuchowski, Markiewicz, Wrześniewski.

autor: ~anonim 2015-02-05 11:54:37

avatar mniej baletów wiecej traningu !

autor: ~ja 2015-02-10 01:51:44

avatar mniej komentarzy wiecej dopingu