Wyniki i aktualne tabela wybranych lig rozgrywek Polskiego Związku Piłki nożnej a także Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Ekstraklasa
Wyniki kolejki
6 | 2015-08-21 | Lechia Gdańsk | 3:1 | Górnik Łęczna | 20:30 |
6 | 2015-08-22 | Pogoń Szczecin | 1:1 | Wisła Kraków | zobacz › |
6 | 2015-08-22 | Śląsk Wrocław | Podbeskidzie Bielsko Biała | 18:00 |
6 | 2015-08-22 | Ruch Chorzów | Termalica Bruk-Bet Nieciecza (B) | 15:30 |
6 | 2015-08-22 | Cracovia Kraków | Jagiellonia Białystok | 20:30 |
6 | 2015-08-23 | Legia Warszawa | Korona Kielce | 18:00 |
6 | 2015-08-23 | Lech Poznań | Piast Gliwice | 15:30 |
6 | 2015-08-24 | Górnik Zabrze | Zagłębie Lubin (B) | 18:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8 - 6 | +2 |
2. | | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13 - 4 | +9 |
3. | | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7 - 3 | +4 |
4. | | 6 | 10 | 2 | 4 | 0 | 8 - 6 | +2 |
5. | | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10 - 7 | +3 |
6. | | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7 - 7 | 0 |
7. | | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 - 7 | -1 |
8. | | 6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 7 - 9 | -2 |
9. | | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 - 6 | 0 |
10. | | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5 - 6 | -1 |
11. | | 6 | 7 | 1 | 5 | 0 | 9 - 7 | +2 |
12. | | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 - 8 | 0 |
13. | | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4 - 5 | -1 |
14. | | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4 - 7 | -3 |
15. | | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 - 11 | -7 |
16. | | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 - 12 | -7 |
I liga
Wyniki kolejki
4 | 2015-08-21 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 4:1 | Miedź Legnica | 20:30 |
4 | 2015-08-22 | Wigry Suwałki | Bytovia Bytów | 20:00 |
4 | 2015-08-22 | Stomil Olsztyn | Rozwój Katowice (B) | 19:45 |
4 | 2015-08-22 | Chojniczanka Chojnice | Olimpia Grudziądz | 19:00 |
4 | 2015-08-22 | Chrobry Głogów | GKS Bełchatów (S) | 19:00 |
4 | 2015-08-22 | Wisła Płock | Pogoń Siedlce | 19:00 |
4 | 2015-08-22 | GKS Katowice | MKS Kluczbork (B) | 19:00 |
4 | 2015-08-22 | Zagłębie Sosnowiec (B) | Arka Gdynia | 18:00 |
4 | 2015-08-22 | Sandecja Nowy Sącz | Dolcan Ząbki | 18:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10 - 5 | +5 |
2. | | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | +4 |
3. | | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 - 1 | +3 |
4. | | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7 - 4 | +3 |
5. | | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 |
6. | | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 6 - 2 | +4 |
7. | | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 3 | +1 |
8. | | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 4 | -1 |
9. | | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 - 3 | +1 |
10. | | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 |
11. | | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 | +1 |
12. | | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 |
13. | | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 2 | 0 |
14. | | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 |
15. | | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 |
16. | | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 - 9 | -5 |
17. | | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 - 7 | -3 |
18. | | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 - 8 | -7 |
II liga
Wyniki kolejki
4 | 2015-08-22 | Okocimski Brzesko | Legionovia Legionowo | 17:00 |
4 | 2015-08-22 | Radomiak Radom (B) | 2:0 | Błękitni Stargard Szczeciński | zobacz › |
4 | 2015-08-22 | Siarka Tarnobrzeg | Raków Częstochowa | 17:00 |
4 | 2015-08-22 | Stal Mielec | Stal Stalowa Wola | 19:00 |
4 | 2015-08-22 | Wisła Puławy | Znicz Pruszków | 18:00 |
4 | 2015-08-22 | Olimpia Zambrów (B) | Puszcza Niepołomice | 17:00 |
4 | 2015-08-22 | GKS Tychy (s) | Polonia Bytom (B) | 19:30 |
4 | 2015-08-22 | Kotwica Kołobrzeg | ROW 1964 Rybnik | 18:00 |
4 | 2015-08-23 | Nadwiślanin Góra | Gryf Wejcherowo (B) | 17:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
III liga Kujawsko - Pomorska
Wyniki kolejki
3 | 2015-08-22 | Sokół Kleczew | Pelikan Niechanowo (B) | 11:00 |
3 | 2015-08-22 | Unia Swarzędz | 1:3 | CENTRA Ostrów Wlkp | zobacz › |
3 | 2015-08-22 | KKS 1925 Kalisz (B) | Wda Świecie | 19:25 |
3 | 2015-08-22 | LECH II Poznań | Nielba Wągrowiec | 12:00 |
3 | 2015-08-22 | Elana Toruń (B) | Jarota Jarocin | 12:00 |
3 | 2015-08-22 | Polonia Środa WLKP | Sparta Brodnica | 16:00 |
3 | 2015-08-22 | Kujawianka Izbica Kujawska (B) | Warta Poznań | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Start Warlubie | Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 11:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
IV liga Kujawsko - Pomorska
Wyniki kolejki
3 | 2015-08-22 | Łokietek Brześć Kujawski (B) | Naprzód Jabłonowo Pomorskie (B) | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Sadownik Waganiec (B) | Pogoń Mogilno (S) | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Cuiavia Inowrocław | Zawisza II Bydgoszcz | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Unia Solec Kujawski (S) | Orleta Aleksandrów Kujawski | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Chemik Bydgoszcz (B) | Włocłavia Włocławek (s) | 12:00 |
3 | 2015-08-22 | Rol. Ko. Konojady | Chełminianka Chełmno (S) | 11:00 |
3 | 2015-08-22 | Lech Rypin | Piast Złotniki Kujawskie | 17:00 |
3 | 2015-08-23 | Notecianka Pakość | Promień Kowalewo Pomorskie | 17:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
V liga Kujawsko - Pomorska grupa I
Wyniki kolejki
3 | 2015-08-22 | KS Łochowo (B) | Flisak Złotoria (S) | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Legia Chełmża | Iskra Ciechocin (B) | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Polonia Bydgoszcz (S) | Radzynianka Radzyń Chełmiński (B) | 11:00 |
3 | 2015-08-22 | Sokół Radomin | Mustang Ostaszewo | 11:00 |
3 | 2015-08-22 | Czarni Nakło nad Notecią | Pomorzanin Serock | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Wisła Nowe | Strażak/Wda II Przechowo | 11:00 |
3 | 2015-08-22 | Tor Laskowice Pomorskie | Drwęca Golub-Dobrzyń | 18:00 |
3 | 2015-08-23 | Olimpia II Grudziądz (S) | Gryf Sicienko | 17:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
V liga Kujawsko - Pomorska grupa II
Wyniki kolejki
3 | 2015-08-22 | Mień Lipno | Gopło Kruszwica (B) | 16:00 |
3 | 2015-08-22 | Unia Janikowo (B) | Lider Włocławek | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | Sparta Janowiec WLKP | GKS Baruchowo | 16:00 |
3 | 2015-08-22 | Victoria Smólnik (B) | Start Radziejów | 17:00 |
3 | 2015-08-22 | LTP Lubanie (S) | Dąb Barcin | 17:00 |
3 | 2015-08-23 | Noteć Gębice | Wzgórze Raciążek (B) | 17:00 |
3 | 2015-08-23 | Zjednoczeni Piotrków Kujawski | Kujawiak Kowal | 17:00 |
3 | 2015-08-23 | Zdrój Ciechocinek | Szubinianka Szubin | 16:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
A klasa Włocławska
Wyniki kolejki
2 | 2015-08-22 | MGKS Lubraniec | Grot Kowalki | 18:00 |
2 | 2015-08-22 | Tłuchovia Tłuchowo | Unia Choceń | 17:00 |
2 | 2015-08-22 | Orzeł Służewo | Kujawiak Kruszyn (B) | 14:30 |
2 | 2015-08-22 | Wicher Wielgie | Piast Bądkowo | 16:00 |
2 | 2015-08-22 | Wisła Dobrzyń | Ziemowit Osięciny (B) | 16:00 |
2 | 2015-08-23 | Zgoda Chodecz | Skrwa Skrwilno | 16:00 |
2 | 2015-08-23 | Lech Dobre | Lubienianka Lubień Kujawski (B) | 16:00 |
Aktualna tabela
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10 - 1 | +9 |
2. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 - 1 | +5 |
3. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | +4 |
4. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | +3 |
5. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 - 2 | +2 |
6. | | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | +1 |
7. | | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 |
8. | | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 |
9. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 |
10. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 - 4 | -2 |
11. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 |
12. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 - 4 | -4 |
13. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 6 | -5 |
14. | | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 - 10 | -9 |
B klasa Włocławska
Wyniki kolejki
1 | 2015-08-22 | Start Stawki | Orion Popowo | 17:00 |
1 | 2015-08-22 | Tęcza Topólka | Łokietek II Brześć Kujawski | 16:00 |
1 | 2015-08-23 | GKS Cukrownik Fabianki | Sadownik II Waganiec | 16:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Liga wojewódzka juniorów starszych
Wyniki kolejki
2 | 2015-08-20 | UKS SMS Włocławek | 3:1 | Elana Toruń | zobacz › |
2 | 2015-08-22 | Lider Włocławek | BKS Bydgoszcz | 11:00 |
2 | 2015-08-23 | Pogoń Mogilno | Jedynka AK Aleksandrów Kujawski | 11:00 |
2 | 2015-08-23 | Dąb Barcin | Unia Janikowo | 11:00 |
2 | 2015-08-23 | Chemik Bydgoszcz | Polonia Bydgoszcz | 12:00 |
2 | 2015-09-02 | UKS Szkólka Piłkarska Chełmno | Olimpia Grudziądz | 17:00 |
2 | 2015-09-09 | WKS Zawisza II Bydgoszcz SA | Włókniarz SM Kopernik Toruń | 16:00 |
2 | 2015-09-16 | Włocłavia Włocławek (Jun st) | Gwiazda Bydgoszcz | 17:00 |
Aktualna tabela
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|