Ostatnia kolejka IV ligi Kujawsko - Pomorskiej przyniosła naszemu zespołowi komplet punktów, za nieodbyte spotkanie z Sadownikiem Waganiec, spotkanie nie doszło do skutku ponieważ gospodarze zrezygnowali z organizacji tego spotkania.
Wyniki kolejki
30 | 2016-06-17 | Sadownik Waganiec (B) | 0:3 | Włocłavia Włocławek (s) | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Naprzód Jabłonowo Pomorskie (B) | 0:1 | Rol. Ko. Konojady | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Chemik Bydgoszcz (B) | 1:0 | Lech Rypin | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Unia Solec Kujawski (S) | 1:1 | Piast Złotniki Kujawskie | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Cuiavia Inowrocław | 0:4 | Chełminianka Chełmno (S) | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Notecianka Pakość | 3:4 | Orleta Aleksandrów Kujawski | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Łokietek Brześć Kujawski (B) | 1:5 | Zawisza II Bydgoszcz | zobacz › |
30 | 2016-06-18 | Promień Kowalewo Pomorskie | 4:3 | Pogoń Mogilno (S) | zobacz › |
Aktualna tabela
1. | | 30 | 71 | 23 | 2 | 5 | 80 - 23 | +57 |
2. | | 30 | 70 | 22 | 4 | 4 | 74 - 23 | +51 |
3. | | 30 | 63 | 18 | 9 | 3 | 72 - 29 | +43 |
4. | | 30 | 52 | 14 | 10 | 6 | 48 - 34 | +14 |
5. | | 30 | 51 | 16 | 3 | 11 | 66 - 40 | +26 |
6. | | 30 | 50 | 16 | 2 | 12 | 66 - 51 | +15 |
7. | | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 70 - 41 | +29 |
8. | | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 55 - 42 | +13 |
9. | | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 65 - 53 | +12 |
10. | | 30 | 43 | 13 | 4 | 13 | 51 - 47 | +4 |
11. | | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 39 - 44 | -5 |
12. | | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 65 - 64 | +1 |
13. | | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 48 - 85 | -37 |
14. | | 30 | 21 | 5 | 6 | 19 | 30 - 71 | -41 |
15. | | 30 | 11 | 2 | 5 | 23 | 28 - 112 | -84 |
16. | | 30 | 7 | 2 | 1 | 27 | 17 - 115 | -98 |
Wyniki zespołu
1 | Cuiavia Inowrocław | Włocłavia Włocławek (s) | 2:0 |
2 | Włocłavia Włocławek (s) | Unia Solec Kujawski (S) | 1:6 |
3 | Chemik Bydgoszcz (B) | Włocłavia Włocławek (s) | 2:1 |
4 | Włocłavia Włocławek (s) | Rol. Ko. Konojady | 2:3 |
5 | Lech Rypin | Włocłavia Włocławek (s) | 4:0 |
6 | Włocłavia Włocławek (s) | Piast Złotniki Kujawskie | 0:3 |
7 | Chełminianka Chełmno (S) | Włocłavia Włocławek (s) | 5:1 |
8 | Naprzód Jabłonowo Pomorskie (B) | Włocłavia Włocławek (s) | 3:0 |
9 | Włocłavia Włocławek (s) | Orleta Aleksandrów Kujawski | 0:3 |
10 | Zawisza II Bydgoszcz | Włocłavia Włocławek (s) | 6:2 |
11 | Włocłavia Włocławek (s) | Pogoń Mogilno (S) | 0:3 |
12 | Promień Kowalewo Pomorskie | Włocłavia Włocławek (s) | 1:2 |
13 | Włocłavia Włocławek (s) | Łokietek Brześć Kujawski (B) | 0:2 |
14 | Notecianka Pakość | Włocłavia Włocławek (s) | 4:2 |
15 | Włocłavia Włocławek (s) | Sadownik Waganiec (B) | 0:4 |
16 | Włocłavia Włocławek (s) | Cuiavia Inowrocław | 0:4 |
17 | Unia Solec Kujawski (S) | Włocłavia Włocławek (s) | 2:0 |
18 | Włocłavia Włocławek (s) | Chemik Bydgoszcz (B) | 0:8 |
19 | Rol. Ko. Konojady | Włocłavia Włocławek (s) | 8:0 |
20 | Włocłavia Włocławek (s) | Lech Rypin | 0:2 |
21 | Piast Złotniki Kujawskie | Włocłavia Włocławek (s) | 5:0 |
22 | Włocłavia Włocławek (s) | Chełminianka Chełmno (S) | 0:3 |
23 | Włocłavia Włocławek (s) | Naprzód Jabłonowo Pomorskie (B) | 0:2 |
24 | Orleta Aleksandrów Kujawski | Włocłavia Włocławek (s) | 6:0 |
25 | Włocłavia Włocławek (s) | Zawisza II Bydgoszcz | 0:2 |
26 | Pogoń Mogilno (S) | Włocłavia Włocławek (s) | 9:0 |
27 | Włocłavia Włocławek (s) | Promień Kowalewo Pomorskie | 1:1 |
28 | Łokietek Brześć Kujawski (B) | Włocłavia Włocławek (s) | 8:2 |
29 | Włocłavia Włocławek (s) | Notecianka Pakość | 0:4 |
30 | Sadownik Waganiec (B) | Włocłavia Włocławek (s) | 0:3 |