Porażka z Kujawiakiem.

• autor: własne, 2016-09-24 18:52

W siódmej kolejce ligi okręgowej zespół Włocłavii przegrał pierwsze spotkanie w tym sezonie na własnym boisku z Kujawiakiem Kowal, a decydująca bramka padła w 57' spotkania po strzale Kacpra Ciesielskiego.

Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal   0-1   (0-0)
Kacper Ciesielski 57',

Włocłavia: Bartłomiej Szablewski - Mikołaj GralakTomasz MularskiRadosław Kuciński  kapitan (??ta kartka  zmiana 70" Artur Wojnowski), Dorian Różański - Radosław Sawirski (zmiana 58" Marcel Krosnowski), Kamil FrąckowiakJakub FeterPaweł Komorowski - Lucjan Jaroszewski (zmiana 70" Błażej Kapeliński), Bartosz Śmigiel  Zawodnicy rezerwowi Włocłavia Włocławek Dawid Litka ??ta kartka

autor: ~Ireneusz Szylbert 2016-09-24 21:34:21

avatar Mecz przegrany lecz w sposób pechowy i nie bez walki. Grajcie Panowie dla kibiców i dumy z barw klubowych a na pewno będzie tylko lepiej. Niech w sercach pozostanie tylko Włocłavia !
P.S. Zapraszam wszystkich oldboys na mecze.