WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Strona klubowa

  • Aktualności:
  • 2018-04-21 Piłkarska sobota. Wyniki.
  • 2018-04-19 Video ze Złotnik.
  • 2018-04-19 Udana inauguracja trampkarzy.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Złotniki Kujawskie (B) - LTP Lubanie 1:1
  • Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin 3:0
  • Noteć Łabiszyn - Zdrój Ciechocinek 1:1
  • Start Radziejów - GKS Baruchowo 0:2
  • Unia Gniewkowo (B) - Wisła Dobrzyń 4:0
  • Gopło Kruszwica (S) - Lubienianka Lubień Kujawski (B) 2:5
  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Kujawianka Strzelno
  • Ziemowit Osięciny (B) - Łokietek Brześć Kujawski (S)
  •        

WKS Włocłavia

Włocławski Klub Sportowy Włocłavia Włocławek
87-800 Włocławek
ul. Leśna 53a /Biuro + stadion OSiR/
Fax: (54) 412-25-35
Tel: Kom. 0513028300
adres email: wloclaviaw@gmail.com

Trener Koordynator Konrad Ratajczyk /605-390-472/
Kierownik I zespołu: Artur Kochal /605-512-634/

         Bank MILLENIUM S.A.
43 1160 2202 0000 0000 6184 4514

Wyszukiwarka

Ankiety

Czy Włocłavia awansuje w sezonie 2017/2018 do IV ligi.

Kalendarium

21

04-2018

sobota

Włocłavia Włocławek - Szubinianka Szubin - 17:00

Młoda Włocławianka - Włocłavia Włocławek E1 - 10:20

Włocłavia Włocławek E1 - Dwunastka Włocławek - 11:00

Start Radziejów - Włocłavia Włocławek E1 - 11:20

Włocłavia Włocławek F1 - Młoda Włocławianka II - 13:20

Włocłavia Włocławek F1 - Młoda Włocławianka I - 14:00

Kikolanka Kikół - Włocłavia Włocławek F1 - 14:40

Unia Janikowo (s) - Włocłavia Włocławek A1 - 12:00

Włocłavia Włocławek C1 - LTP Lubanie - 10:00

Włocłavia Włocławek D1 - Sadownik Waganiec - 12:00

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

14 urodziny obchodzi Dawid Ryczkowski

16 urodziny obchodzi Dawid Ryczkowski

15 urodziny obchodzi Filip Lewandowski

47 urodziny obchodzi Artur Serocki

35 urodziny obchodzi Bartłomiej Dębicki

25

04-2018

środa

Zdrój Ciechocinek - Włocłavia Włocławek B1 - 18:00

Kujawiak Kowal - Włocłavia Włocławek C1 - 18:00

Dwunastka Włocławek - Włocłavia Włocławek D1 - 18:30

26

04-2018

czwartek

11 urodziny obchodzi Piotr Szulc

33 urodziny obchodzi Adam Matusiak

11 urodziny obchodzi Piotr Szulc

27

04-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Piast Złotniki Kujawskie (B) 1:1 LTP Lubanie
Włocłavia Włocławek 3:0 Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn 1:1 Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów 0:2 GKS Baruchowo
Unia Gniewkowo (B) 4:0 Wisła Dobrzyń
Gopło Kruszwica (S) 2:5 Lubienianka Lubień Kujawski (B)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski Kujawianka Strzelno
Ziemowit Osięciny (B) Łokietek Brześć Kujawski (S)

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
LTP Lubanie - Ziemowit Osięciny (B)
Łokietek Brześć Kujawski (S) - Gopło Kruszwica (S)
Lubienianka Lubień Kujawski (B) - Unia Gniewkowo (B)
Wisła Dobrzyń - Start Radziejów
GKS Baruchowo - Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno - Włocłavia Włocławek
Szubinianka Szubin - Piast Złotniki Kujawskie (B)

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 3139, wczoraj: 2949
ogółem: 17 731 036

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

246. 2011.05.07. Włocłavia Włocławek - Zdrój Ciechocinek 2-2 (trampkarz)
Ładowanie...

Odtwarzacz

Zczuba.tv

Sport.pl

Aktualności

Klasyfikacja końcowa strzelców V ligi grupy II

  • autor: własne, 2017-07-17 14:22

W minionym sezonie 2016/2017 w lidze okręgowej grupy II rozegrano 210 spotkań, w których strzelono 210 bramek, co daje wysoką średnią na mecz 4,17 bramki, najskuteczniejszym zawodnikiem został Patryk Dudkiewicz z GKS Baruchowo, najwięcej goli zdobył zespół Lidera Włocławek /105/, najwięcej stracili zawodnicy Dębu Barcin /99/, nasz zespół zdobył 53 bramki, a bramki strzelało 12 zawodników w tym samobójcze trafienie Rafała Janowicza ze Zdroju Ciechocinek. 

Strzelcy V ligi grupy II Kujawsko – Pomorskiej ( 877 bramek)/klasyfikacja końcowa/

32- Patryk Dudkiewicz (GKS),

30-Łukasz Grube (Lider),

23-Tomasz Warzecha (Kujawianka),

20- Michał Łazarski (Lider), Paweł Witwicki (Noteć Łabiszyn),

18- Tomasz Szablewski (Lider), Mateusz Gryglewicz (Noteć Łabiszyn), Kamil Kala (Noteć Łabiszyn), Patryk Wojciechowski (Zdrój),

16- Paweł Rzęsiewicz (Wisła),

15- Krystian Piechocki (Kujawianka),

13 - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak), Bartosz Śmigiel (7-Kujawiak / 6-Włocłavia), Łukasz Różański (LTP),

12- Kamil Kawczyński (Zjednoczeni), Mateusz Piekarski (LTP), Robert Jurek (Szubinianka),
 
11-Jakub Chojnacki (GKS), Michał Machowski (Szubinianka), Piotr Pacia (Noteć Gębice), Damian Czarnota (Start),

10- Kamil Stefaniak (LTP), Jan Kołodziejski (Lider),

9- Paweł Komorowski (Włocłavia), Krzysztof Małachowski (Zjednoczeni), Marcin Majchrzak (Zdrój), VitaliiShvets (Kujawiak), Paweł Behlke (Włocłavia), Mateusz Głowski (Sparta), Przemysław Wesołek (Szubinianka), Daniel Aleksandrowicz (Noteć Gębice), Krystian Łuczak (Noteć Gębice), Marcin Bizoń (Noteć Łabiszyn),

8- Bartosz Pawliński (Kujawianka), Łukasz Kranc (LTP), Kacper Ciesielski (Kujawiak),

7- Arkadiusz Cichy (Sparta), Konrad Lewandowski (Start), Kamil Parzybut (Zdrój), Marcel Krosnowski (Włocłavia), Piotr Gląba (Włocłavia), Piotr Mroziński (Kujawianka), Patryk Kozłowski (4- Zjednoczeni / 3- Start),

6- Maciej Będzitko (Sparta), Patryk Kowalski (Zjednoczeni), Waldemar Zakrzewski (LTP), Kamil Pyczka (Lider),  Jarosław Plewa (Dąb), Piotr Charzewski (Włocłavia),

5- Mateusz Zieliński (GKS), Marek Gwit (Szubinianka), Jakub Wiśniewski (Szubinianka), Daniel Matuszak (Zdrój), Robert Jakubowski (Kujawiak), Paweł Kadłubowicz (Sparta), Tomasz Jóźwiak (GKS), Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn), Marcin Zapiec (LTP), Rafał Lisota (GKS),  

4- Kamil Chmielewski (Sparta), Patryk Krasucki (Wisła), Juliusz Habasiński (Wisła), Mateusz Habasiński (Wisła), Dariusz Dąbrowski (Zdrój), Jarosław Krzyżanowski (Zdrój), - Patryk Jasiński (Wisła), Rafał Opalczewski (Wisła), Rafał Bobrowski (Lider), Janusz Olach (Lider), Michał Świątkowski (LTP), Arkadiusz Suchomski (Kujawiak), Patryk Olewiński (Wisła), Bartosz Czaplicki (Lider), Cezary Smykowski (LTP), Mateusz Nowasielski (Dąb), Radosław Wisz (Dąb), Piotr Mucha (Noteć Łabiszyn),

3- Radosław Mróz (Dąb), Piotr Zagórski (GKS), Dawid Jasiński (Kujawianka), Paweł Zaranek (LTP), Michał Sznajdrowski (Noteć Łabiszyn), Michał Zaworski (Sparta), Dariusz Chojnacki (Szubinianka), Bartosz Kleczkowski (Wisła), Paweł Kujawa (Włocłavia), Marcin Modrzejewski (Zdrój), Patryk Gołdyn (Start), Leszek Stasiak (Start), Kacper Lewandowski (Kujawianka), Witold Jakubowski (Kujawiak), Arkadiusz Górecki (GKS), Bartłomiej Roszak (Start), Seweryn Hałminiak (Zjednoczeni),

2- Arkadiusz Glaza (Dąb), Daniel Janus (Dąb), Jakub Jankowski (Dąb), Jędrzej Tomaszewski (GKS), Krzysztof Janik (GKS), Konrad Kujawski (Kujawiak), Mateusz Jakubowski (Kujawiak), Marcin Szwarckopf (Kujawianka), Piotr Szablewski (Lider), Daniel Wiliński (Lider),  Sebastian Przeździęk (LTP),  Jarosław Nadoliński (Noteć Gębice), Janusz Dziuba (Noteć Gębice), Wojciech Marczewski (Noteć Gębice), Marcin Jankowiak (Noteć Gębice), Hubert Wesołowski (Sparta), Bartosz Łuczak (Sparta), Piotr Markowski (Start), Patryk Wojciechowski (Start), Sebastian Marczewski (Start),  Piotr Dzierżanowski (Wisła), Łukasz Olewiński (Wisła),  Lucjan Jaroszewski (Włocłavia), Paweł Rybicki (Zjednoczeni), Patryk Betliński (Zjednoczeni), Michał Jaworski (Szubiniaka), Michał Statkiewicz (Wisła), Kamil Zajdlewicz (Szubinianka), Arkadiusz Olkowski (LTP), Bartłomiej Dreżewski (Dąb), Kacper Osiński (Zdrój), Mateusz Ostrowski (Dąb),

1- Konrad Wachowski (Dąb), Leszek Wisz (Dąb), Jakub Trzeniewski (Dąb), Dawid Smętek (Dąb), Łukasz Kaśków (Dąb), Adam Sobierajski (Dąb), Damian Zasada (GKS), Konrad Stańczak (GKS), Jarosław Tomaszewski (GKS), Kamil Malinowski (Kujawiak), Mikołaj Jakubowski (Kujawiak), Karol Urbański (Kujawiak), Mariusz Łęga (Kujawianka), Mikołaj Waszak (Kujawianka), Norbert Więtczak (Lider), Filip Każmierczak (Lider), Mateusz Dewil (Lider), Przemysław Walczak (LTP), Jarosław Kuczkowski (LTP), Paweł Dębczyński (LTP), Szymon Moszkowicz (Noteć Gębice), Dawid Stachowiak (Noteć Gębice), Marcin Szymański (Noteć Gębice), Jakub Koziej (Noteć Gębice), Bartosz Brzykcy (Noteć Łabiszyn), Łukasz Gryglewicz (Noteć Łabiszyn), Wojciech Lewandowski (Noteć Łabiszyn), Szymon Goc (Sparta), Aleksander Owedyk (Start), Marcin Kiciński (Start), Tomasz Fijałkowski (Start), Radosław Lewandowski (Start), Mirosław Obremski (Szubinianka), Patryk Laskowski (Wisła), Marcin Kwiatkowski (Wisła), Marcin Gapiński (Wisła), Tomasz Mularski (Włocłavia), Piotr Szczęsny, (Włocłavia), Damian Lewandowski (Zdrój), Filip Żurawski (Zdrój), Angelo Stawski (Zdrój), Piotr Szurgot (Zdrój), Łukasz Deręgowski (Zjednoczeni), Tomasz Jaroński (Zjednoczeni), Michał Kozłowski (Zjednoczeni), Dominik Rosołowski (Zjednoczeni), Patryk Otlewski (Noteć Łabiszyn), Krzysztof Wojtowicz (Noteć Gębice), Adam Kujawski (Lider), Adrian Wojciechowski (Kujawiak), Kacper Sztandarowicz (Włocłavia), Bartosz Kwieciński (Zjednoczeni), Kamil Juszczak (Sparta), Dawid Kurtys (Start), Kamil Konwent (Start), Radosław Jabłoński (Sparta), Szymona Staszak (Szubinianka),

Samobójcze
Grzegorz Piątkowski (Start),dla (Kujawiak),
Tomasz Warzecha (Kujawianka) dla (Kujawiak),
Dominik Krawczyk (Szubinianka), dla (Zjednoczeni),
Łukasz Kaśków (Dąb),dla (Zdrój)
Tomasz Szablewski (Lider), dla (Zdrój)
Rafał Jankowicz (Zdrój), dla (Włocłavia),
Dominik Krawczyk (Szubinianka), dla (Lider)
Patryk Szymczak (Noteć), dla (LTP)
Piotr Markowski (Start),dla (Noteć Gębice),
Radosław Kuciński (Włocłavia),dla (Sparta),
Dominik Krawczyk (Szubinianka) dla (Sparta)
Kacper Ciesielski (Kujawiak), dla (Start),
Marcin Szymański (Noteć Gębice) dla (Kujawiak),

3- Walkower, (Start)

Strzelcy wg drużyn:
Dąb Barcin: (33) –  6- Jarosław Plewa, 4- Radosław Wisz, 4- Mateusz Nowasielski, 3- Radosław Mróz, 2- Arkadiusz Glaza, 2- Daniel Janus, 2- Jakub Jankowski, 2- Mateusz Ostrowski, 2- Bartłomiej Dreżewski, 1- Konrad Wachowski, 1- Leszek Wisz, 1- Jakub Trzeniewski, 1- Dawid Smętek, 1- Łukasz Kaśków, 1- Adam Sobierajski,

GKS Baruchowo: (71) – 32- Patryk Dudkiewicz, 11-Jakub Chojnacki, 5- Mateusz Zieliński, 5- Rafał Lisota, 5- Tomasz Jóźwiak, 3-Piotr Zagórski, 3-Arkadiusz Górecki, 2-Jędrzej Tomaszewski, 2-Krzysztof Janik, 1-Damian Zasada, 1- Konrad Stańczak, 1- Jarosław Tomaszewski,

Kujawiak Kowal: (60) – 13- Dawid Kwiatkowski, 9 – Vitalii Shvets, 8- Kacper Ciesielski, 7- Bartosz Śmigiel, 5- Robert Jakubowski, 4- Arkadiusz Suchomski, 3-Witold Jakubowski, 2-Konrad Kujawski, 2- Mateusz Jakubowski, 1-Kamil Malinowski, 1- Mikołaj Jakubowski, 1- Karol Urbański, 1- Adrian Wojciechowski, Samobójcza Grzegorz Piątkowski (Start), Tomasz Warzecha (Kujawianka), Marcin Szymański (Noteć Gębice)

Kujawianka Strzelno: (63) – 23-Tomasz Warzecha, 15-Krystian Piechocki, 8-Bartosz Pawliński, 7- Piotr Mroziński, 3-Dawid Jasiński, 3- Kacper Lewandowski, 2-Marcin Szwarckopf, 1- Mariusz Łęga, 1- Mikołaj Waszak

Lider Włocławek: (105) – 30-Łukasz Grube, 20- Michał Łazarski, 18- Tomasz Szablewski, 10-Jan Kołodziejski, 6- Kamil Pyczka, 4- Rafał Bobrowski, 4- Janusz Olach, 4- Bartosz Czaplicki, 2- Piotr Szablewski, 2- Daniel Wiliński, 1- Norbert Więtczak, 1-Filip Każmierczak, 1- Mateusz Dewil, 1- Adam Kujawski, Samobójcza Dominik Krawczyk (Szubinianka),

LTP Lubanie: (73) – 13-Łukasz Różański, 12 – Mateusz Piekarski, 10- Kamil Stefaniak, 8- Łukasz Kranc, 6- Waldemar Zakrzewski, 5- Marcin Zapiec, 4- Michał Świątkowski, 4- Cezary Smykowski, 3- Paweł Zaranek, 2- Sebastian Przeździęk, 2- Arkadiusz Olkowski, 1-Przemysław Walczak, 1-Jarosław Kuczkowski, 1- Paweł Dębczyński, Samobójcza: Patryk Szymczak (Noteć),

Noteć Gębice: (43) –11-Piotr Pacia, 9- Krystian Łuczak, 9- Daniel Aleksandrowicz, 2– Jarosław Nadoliński, 2- Janusz Dziuba, 2- Wojciech Marczewski, 2- Marcin Jankowiak, 1- Szymon Moszkowicz, 1- Dawid Stachowiak, 1- Marcin Szymański, 1- Jakub Koziej, 1- Krzysztof Wojtowicz (Samobójcza) Piotr Markowski (Start),

Noteć Łabiszyn: (81) –20- Paweł Witwicki, 18-Mateusz Gryglewicz, 18- Kamil Kala, 9- Marcin Bizoń, 5- Marcin Słowiński, 4- Piotr Mucha, 3- Michał Sznajdrowski, 1- Bartosz Brzykcy, 1- Łukasz Gryglewicz, 1- Wojciech Lewandowski, 1- Patryk Otlewski,

Sparta Janowiec WLKP: (43) –9- Mateusz Głowski, 7- Arkadiusz Cichy, 6- Maciej Będzitko, 5- Paweł Kadłubowicz, 4- Kamil Chmielewski, 3-Michał Zaworski, 2- Hubert Wesołowski, 2- Bartosz Łuczak, 1- Szymon Goc, 1- Kamil Juszczak, 1- Radosław Jabłoński, 1-Samobójcza: Radosław Kuciński (Włocłavia), Dominik Krawczyk (Szubinianka)

Start Radziejów: (46)– 11-Damian Czarnota, 7-Konrad Lewandowski, 3-Patryk Kozłowski, 3- Patryk Gołdyn, 3- Leszek Stasiak, 3- Bartłomiej Roszak, 2-Piotr Markowski, 2-Patryk Wojciechowski, 2- Sebastian Marczewski, 1- Aleksander Owedyk, 1- Marcin Kiciński, 1- Tomasz Fijałkowski, 1- Radosław Lewandowski, 1- Dawid Kurtys, 1- Kamil Konwent, Samobójcza: Kacper Ciesielski (Kujawiak), 3- Walkower,

Szubinianka Szubin: (51)– 12- Robert Jurek, 11- Michał Machowski, 9- Przemysław Wesołek, 5- Marek Gwit, 5- Jakub Wiśniewski, 3- Dariusz Chojnacki, 2- Michał Jaworski, 2- Kamil Zajdlewicz, 1- Mirosław Obremski, 1- Szymon Staszak,

Wisła Dobrzyń: (53) –16 – Paweł Rzęsiewicz, 4-Patryk Krasucki, 4- Juliusz Habasiński, 4-Mateusz Habasiński, 4- Patryk Jasiński, 4- Rafał Opalczewski, 4- Patryk Olewiński, 3-Bartosz Kleczkowski, 3-Łukasz Olewiński, 2- Piotr Dzierżanowski, 2- Michał Statkiewicz, 1- Patryk Laskowski, 1-Marcin Kwiatkowski, 1-Marcin Gapiński,

Włocłavia Włocławek:  (53) – 9 - Paweł Komorowski, 9-Paweł Behlke, 7- Marcel Krosnowski, 7- Piotr Gląba, 6- Bartosz Śmigiel, 6- Piotr Charzewski, 3- Paweł Kujawa, 2-Lucjan Jaroszewski, 1- Tomasz Mularski, 1- Piotr Szczęsny 1- Kacper Sztandarowicz, Samobójcza Rafał Jankowicz (Zdrój),

Zdrój Ciechocinek: (58)– 18- Patryk Wojciechowski, 9- Marcin Majchrzak, 7- Kamil Parzybut, 5- Daniel Matuszak, 4- Dariusz Dąbrowski, 4-Jarosław Krzyżanowski, 3-Marcin Modrzejewski, 2- Kacper Osiński, 1- Damian Lewandowski, 1- Filip Żurawski, 1- Angelo Stawski, 1- Piotr Szurgot, Samobójcza Łukasz Kaśków (Dąb), Tomasz Szablewski (Lider),

Zjednoczeni Piotrków Kujawski: (44) –12-Kamil Kawczyński, 9- Krzysztof Małachowski, 6- Patryk Kowalski, 4- Patryk Kozłowski, 3- Seweryn Hałminiak, 2-Paweł Rybicki, 2-Patryk Betliński, 1- Łukasz Deręgowski, 1- Tomasz Jaroński, 1-Michał Kozłowski, 1- Dominik Rosołowski, 1- Bartosz Kwieciński, Samobójcza Dominik Krawczyk (Szubinianka),

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [129]
 

autor: ~kibic włocłavi 2017-07-17 14:49:27

avatar my jak zawsze na koncu


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

Kujawianka Strzelno Włocłavia Włocławek
Kujawianka Strzelno   Włocłavia Włocławek
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Włocłavia Włocławek Szubinianka Szubin
Włocłavia Włocławek 3:0 Szubinianka Szubin
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV