Dziś w Zduńskiej Woli rozpoczął się dwudniowy Ponadregionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków, rocznika 2009 i młodsi. W turnieju którego patronatem jest Poseł na Sejm Grzegorz Schreiber, zagra dwanaście zespołów, w gronie tym są również podopieczni trenera Kamila Krajewskiego.
Włocłavia: Patryk Stolarczyk, Szymon Gacek, Kacper Stelmach, Michał Sroka, Marcel Szmyt, Antoni Kłosowski, Piotr Nowacki, Oskar Kowalski, Mateusz Gawroński, Filip Górecki, Trener: Kamil Krajewski, Kierownik: Konrad Ratajczyk,
Najlepszym zawodnikiem zespołu Włocłavii Włoclawek został Szymon Gacek. Niebawem nasz portal udostępni zdjęcia, jak i video mecze naszej drużyny, a także kulisy wyjazdu do Zduńskiej Woli zapraszamy niebawem.
Grupa A
1. Pogoń I Zduńska Wola 5 13 9-2
2. Łużyce Łubań 5 11 14-7
3. Ajaks Czestochowa 5 9 7-5
4. MKS Kluczbork 5 5 5-8
5. Laura Chylice 5 3 4-10
6. Włocłavia Włocławek 5 1 4-11
1. Pogoń I Zduńska Wola - MKS Kluczbork 2-0
2. Włocłavia Włocławek - Ajaks Czestochowa 0-1
3. Laura Chylice - Łużyce Łubań 0-3
4. Pogoń I Zduńska Wola - Włocłavia Włocławek 1-0
5. MKS Kluczbork - Laura Chylice 2-0
6. Ajaks Czestochowa - Łużyce Łubań 0-2
7. Pogoń I Zduńska Wola - Laura Chylice 2-0
8. MKS Kluczbork - Ajaks Czestochowa 1-4
9. Włocłavia Włocławek - Łużyce Łubań 3-5
Antoni Kłosowski, Marcel Szmyt x 2,
10. Pogoń I Zduńska Wola - Ajaks Czestochowa 2-0
11. MKS Kluczbork - Łużyce Łubań 2-2
12. Włocłavia Włocławek - Laura Chylice 1-4
Marcel Szmyt,
13. Pogoń I Zduńska Wola - Łużyce Łubań 2-2
14. MKS Kluczbork - Włocłavia Włocławek 0-0
15. Ajaks Czestochowa - Laura Chylice 2-0
Grupa B
1. Korona Kielce 5 13 19-4
2. UKS Cieczyn 5 10 18-5
3. Football Academy Leszno 5 9 10-4
4. RKS Bór Regut 5 6 6-10
5. UKS Gryf Świdnica 5 3 5-22
6. Pogoń II Zduńska Wola 5 1 1-14
16. 14:40 / Pogoń II Zduńska Wola - Korona Kielce 0-4
17. 14:58 / UKS Cieczyn - Football Academy Leszno 1-1
18. 15:16 / UKS Gryf Świdnica - RKS Bór Regut 1-2
19. 15:34 / Pogoń II Zduńska Wola - UKS Cieczyn 0-3
20. 15:52 / Korona Kielce - UKS Gryf Świdnica 7-1
21. 16:10 / Football Academy Leszno - RKS Bór Regut 0-0
22. 16:28 / Pogoń II Zduńska Wola - UKS Gryf Świdnica 0-3
23. 16:46 / Korona Kielce - Football Academy Leszno 2-2
24. 17:04 / UKS Cieczyn - RKS Bór Regut 4-1
25. 17:22 / Pogoń II Zduńska Wola - Football Academy Leszno 1-1
26. 17:40 / Korona Kielce - RKS Bór Regut 3-0
27. 17:58 / UKS Cieczyn - UKS Gryf Świdnica 9-0
28. 18:16 / Pogoń II Zduńska Wola - RKS Bór Regut 0-3
29. 18:34 / Korona Kielce - UKS Cieczyn 3-1
30. 18:52 / Football Academy Leszno - UKS Gryf Świdnica 4-0
Mecze niedzielne
Spotkania ćwierćfinałowe o miejsca 1-8
1. Pogoń I Zduńska Wola – RKS Bór Regut 0-0 k 2-0
2. Ajaks Czestochowa – Football Academy Leszno 1-4
3. Łużyce Łubań – UKS Cieczyn 2-2 k 0-2
4. MKS Kluczbork – Korona Kielce 0-1
Spotkania półfinałowe o miejsca 9-12
5. Laura Chylice – Pogoń II Zduńska Wola 3-1
6. Włocłavia Włocławek – UKS Gryf Świdnica 1-2
Marcel Szmyt,
Półfinały
7. Pogoń I Zduńska Wola –UKS Cieczyn 0-2
8. 12:33 / Football Academy Leszno – Korona Kielce 0-3
Spotkania o miejsca 5-8
9. RKS Bór Regut – Ajaks Częstochowa 1-0
10. Łużyce Lubań – MKS Kluczbork 3-2
Mecze o miejsca
O 11 miejsce
Pogoń II Zduńska Wola – Włocłavia Włocławek 2-1
Igor Górecki.
O 9 miejsce
Laura Chylice – UKS Gryf Świdnica 1-0
O 7 miejsce
Ajaks Częstochowa – MKS Kluczbork 1-1 k 2-1
O 5 miejsce
RKS Bór Regut – Łużyce Lubań 1-2
O 3 miejsce
Pogoń I Zduńska Wola - Football Academy Leszno 1-2
Finał
UKS Cieczyn - Korona Kielce 0-4
Końcowa kolejność
1. Korona Kielce
2. UKS Cieczyn
3. Football Academy Leszno
4. Pogoń I Zduńska Wola
5. Łużyce Lubań
6. RKS Bór Regut
7. Ajaks Częstochowa
8. MKS Kluczbork
9. Laura Chylice
10. UKS Gryf Świdnica
11. Pogoń II Zduńska Wola
12. Włocłavia Włocławek