Lider z liderem.

• autor: własne, 2018-03-03 16:49

Zajmujące pierwsze miejsca po rundzie jesiennej w V lidze Kujawsko - Pomorskiej zespoły stanęły w sobotnie południe do sparingu. Rywalem podopiecznych trenera Mirosława Kasińskiego był Pomorzanin Toruń lider grupy I ligi okręgowej. Spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonej grupie kibiców, mimo niskiej temperatury, toczone było w szybkim tempie, a nasz zespół stwarzał wiele sytuacji bramkowych, jednak piłka po strzałach Doriana Różańskiego, Patryka Tyrajskiego czy Pawła Behlke, stawała się łupem bramkarza rywali lu mijała światło bramki. Pierwsza bramka padła dopiero w 31' po zagraniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Wojciech Springer. W drugiej połowie włocławianie doprowadzili do remisu po składnej akcji zespołu i zagraniu Mateusza Kłosowskiego, bramkę zdobył Piotr Charzewski, kiedy wydawało się że spotkanie zakończy się remisem rywale pokonali Bartosza Głodkowskiego.

Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń   1-2  (0-1)
Piotr Charzewski 58' - Wojciech Springer 31', Miłosz Kwiatkowski 90',

Włocłavia: Kasiński (46' Głodkowski) - Markiewicz, Lewandowski (75' Falkowski), Szczęsny, Kijewski - Różański, Kłosowski (72' Trzeciak), Charzewski, Belke (55' Feter), Tyrajski (46' Frąckowiak) - Gląba,

autor: ~kibic włocłavi 2018-03-03 18:03:32