WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Strona klubowa

  • Aktualności:
  • 2019-03-23 Zła passa przerwana.
  • 2019-03-23 Witaj Vitalij.
  • 2019-03-20 Zapraszamy na treningi.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo 0:0
  • Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:2
  • Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0
  • Kujawiak Kowal - Pogoń Mogilno 4:2
  • BKS Bydgoszcz - Wisła Nowe 9:1
  • Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 2:1
  • Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:2
  • Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 2:0
  •        

WKS Włocłavia

Włocławski Klub Sportowy Włocłavia Włocławek
87-800 Włocławek
ul. Leśna 53a /Biuro + stadion OSiR/
Fax: (54) 412-25-35
Tel: Kom. 0513028300
adres email: wloclaviaw@gmail.com

Trener Koordynator Konrad Ratajczyk /605-390-472/
Kierownik I zespołu: Artur Kochal /605-512-634/

         Bank MILLENIUM S.A.
43 1160 2202 0000 0000 6184 4514

Wyszukiwarka

Kalendarium

06

06-2020

sobota

07

06-2020

niedziela

08

06-2020

pon.

09

06-2020

wtorek

10

06-2020

środa

11

06-2020

czwartek

12

06-2020

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 32
Legia Chełmża 3:1 Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:0 Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno 0:2 Lech Rypin
Polonia Bydgoszcz 3:0 Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal 4:2 Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz 9:1 Wisła Nowe
Unia Solec Kujawski 2:1 Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń 0:2 Sparta Brodnica
Cuiavia Inowrocław 2:0 Unia Gniewkowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 33
Pogoń Mogilno - BKS Bydgoszcz
Wisła Nowe - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo - Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski - Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Kujawiak Kowal

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 892
ogółem: 20 927 942

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

98. 2008.11.02. Olimpia Grudziądz - Włocłavia (III liga)
Ładowanie...

Odtwarzacz

Zczuba.tv

Sport.pl

Aktualności

Terminarze i wyniki naszych zespołów.

  • autor: własne, 2019-01-18 10:56

Znane już są terminarze spotkań ligowych naszych zespołów w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Zmiany terminów i wyniki będziemy aktualizować na bieżąco.

Seniorzy – IV liga Kujawsko – Pomorska – trener Mirosław Kasiński

Runda jesienna.

1. Kolejka 11.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Gniewkowo   6-1
2. Kolejka 15.08.2018 r. /Środa/ godz: 17:00 Lech Rypin - Włocłavia Włocławek    5-0
3. Kolejka 18.08.2018 r. /sobota/ godz: 11:00 Włocłavia Włocławek – Kujawianka Izbica Kuj.  0-2
4. Kolejka 25.08.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek  3-1
5. Kolejka 01.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Sparta Brodnica  0-1
6. Kolejka 08.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek   0-0 
7. Kolejka 15.09.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Solec Kujawski   4-1
8. Kolejka 22.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek   2-0
9. Kolejka 29.09.2018 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kuj.  3-1
10. Kolejka 06.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:30 Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek   4-1
11. Kolejka 13.10.2018 r. /sobota/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Chełminianka Chełmno  1-0
12. Kolejka 20.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek   1-1
13. Kolejka 27.10.2018 r. /sobota/ godz: 15:00 Włocłavia Włocławek – Kujawiak Kowal  2-0
14. Kolejka 03.11.2018 r. /sobota/ godz: 12:00 BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek   3-0
15. Kolejka 10.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz   0-1
16. Kolejka 17.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Włocłavia Włocławek – Wisła Nowe    1-1
17. Kolejka 24.11.2018 r. /sobota/ godz: 13:00 Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek   2-1

Runda wiosenna
18. Kolejka 16.03.2019 r. /sobota/ godz: 13:00 Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
19. Kolejka 23.03.2019 r. /sobota/ godz: 16:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
20. Kolejka 30.03.2019 r. /sobota/ godz: 15:00 Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
21. Kolejka 06.04.2019 r. / sobota /godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Unia Janikowo
22. Kolejka 13.04.2019 r. /sobota/ godz: 15:00 Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek
23. Kolejka 20.04.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Notecianka Pakość
24. Kolejka 28.04.2019 r. /niedziela/ godz: 14:00 Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek
25. Kolejka 01.05.2019 r. /środa/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Pomorzanin Toruń
26. Kolejka 04.05.2019 r. /sobota/ godz: 17:00 Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
27. Kolejka 11.05.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Legia Chełmża
28. Kolejka 18.05.2019 r. /sobota/ godz: 16:00 Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
29. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Cuiavia Inowrocław
30. Kolejka 29.05.2019 r. /sroda/ godz: 17:00 Kujawiak Kowal - Włocłavia Włocławek
31. Kolejka 01.06.2019 r. / sobota / godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz
32. Kolejka 08.06.2019 r. /sobota/ godz: 12:00 Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
33. Kolejka 16.06.2019 r. /niedziela/ godz: 17:00 Wisła Nowe - Włocłavia Włocławek
34. Kolejka 23.06.2019 r. /niedziela/ godz: 17:00 Włocłavia Włocławek – Pogoń Mogilno

Puchar Polski
2 runda 19.09.2018r. /środa/ godz: 16:30 Orzeł Służewo – Włocłavia Włocławek   0-5
3 runda 03.10.2018r. /środa/ godz: 16:00 Łokietek Brześć Kujawski – Włocłavia Włocławek   3-4
1 runda /K-PZPN/ 09.03.2019r. /sobota/ godz: 14:00 GLKS Dobrcz-Wudzyn – Włocłavia Włocławek

Juniorzy A1 – II liga – trener Konrad Ratajczyk /rocznik 2000-2001
I runda
1. Kolejka 31.03.2019 r. /niedziela/ godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – BKS Bydgoszcz
2. Kolejka 07.04.2019 r. /niedziela/ godz: 10:00 Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 14.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Polonia Bydgoszcz
4. Kolejka 18.04.2019 r. /czwartek/ godz: 00:00 CWZS Bydgoszcz  -Włocłavia Włocławek
5. Kolejka 28.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Pomorzanin Toruń
6. Kolejka 01.05.2019 r. /środa/ godz: 00:00 BOSiR Dąb Barcin - Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 05.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Unia Wąbrzeźno

II runda
8. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 19.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
10. Kolejka 22.05.2019 r. /środa/ godz: 00:00 Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
11. Kolejka 26.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – CWZS Bydgoszcz
12. Kolejka 02.06.2019 r. /niedziela/ godz: 10:00 Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek
13. Kolejka 09.06.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – BOSiR Dąb Barcin
14. Kolejka 15.06.2019 r. // godz: 00:00 Unia Wąbrzeźno - Włocłavia Włocławek

Juniorzy B1 – III liga – trener Marcin Piotrowski  /rocznik 2002-2003/
I runda
1. Kolejka 06.04.2019 r. /sobota/ godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Lech Rypin
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Ziemowit Osięciny - Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 27.04.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Jedynka Aleksandrów Kujawski
4. Kolejka 04.05.2019 r. sobota // godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – UKS SMS Wlocławek
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Lech Rypin - Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Ziemowit Osięciny
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 Jedynka Aleksandrów Kujawski  -Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 08.06.2019 r. /sobota/ godz: 12:00 UKS SMS Włocławek - Włocłavia Włocławek
10. Kolejka15.06.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek - Lider Włocławek

Trampkarze C1 – III liga – trener Marek Woźniakowski /rocznik 2004-2005/
I runda
1. Kolejka 06.04.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek – MGKS Lubraniec - Pauza
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Zgoda Chodecz - Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 27.04.2019 r. / sobota / godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
4. Kolejka 04.05.2019 r. / sobota / godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Unia Choceń
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Start Radziejów - Włocłavia Włocławek

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek - Pauza
7. Kolejka 25.05.2019 r. / sobota / godz: 14:00 Włocłavia Włocławek – Zgoda Chodecz
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 GKS Baruchowo - Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 08.06.2019 r. // godz: 00:00 Unia Choceń - Włocłavia Włocławek
10. Kolejka15.60.2019 r. / sobota / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów

Młodzik D1 – III liga – trener Mirosław Kasiński /rocznik 2006-2007-2008/
I runda
1. Kolejka 07.04.2019 r. /niedziela/ godz: 10:00 Włocłavia Włocławek – Start Radziejów
2. Kolejka 13.04.2019 r. // godz: 00:00 Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
3. Kolejka 28.04.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4. Kolejka 04.05.2019 r. // godz: 00:00 WAP Włocławek - Włocłavia Włocławek
5. Kolejka 11.05.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek / pauza/

II runda
6. Kolejka 18.05.2019 r. // godz: 00:00 Start Radziejów - Włocłavia Włocławek
7. Kolejka 26.05.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – Orlęta Aleksandrów Kujawski
8. Kolejka 01.06.2019 r. // godz: 00:00 Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Włocłavia Włocławek
9. Kolejka 09.06.2019 r. / niedziela / godz: 12:00 Włocłavia Włocławek – WAP Włocławek
10. Kolejka15.06.2019 r. // godz: 00:00 Włocłavia Włocławek /pauza/

Orlik E1 Grupa  – trener Kamil Krajewski /rocznik 2009/
I Turniej /gospodarz - /06/07.04.2019 r. Włocłavia Włocławek/
Dwunastka Włocławek – Włocłavia Włocławek
Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka
Włocłavia Włocławek – Wisełka Centrum Dobrzyń n/Wisłą

II Turniej /gospodarz - /13/14.04.2019 r. GKS Baruchowo/
Dwunastka Włocławek – Włocłavia Włocławek
Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka
Włocłavia Włocławek – Wisełka Centrum Dobrzyń n/Wisłą

III Turniej /gospodarz - /17.04.2019 r. Wisełka Centrum Dobrzyń n/Wisłą/
Dwunastka Włocławek – Włocłavia Włocławek
Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka
Włocłavia Włocławek – Wisełka Centrum Dobrzyń n/Wisłą

IV Turniej /gospodarz - /27/28.04.2019 r. Dwunastka Włocławek/
Dwunastka Włocławek – Włocłavia Włocławek
Włocłavia Włocławek – GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek – Młoda Włocławianka
Włocłavia Włocławek – Wisełka Centrum Dobrzyń n/Wisłą

Żak F1 – Grupa  – trener Kamil Krajewski /rocznik 2010/


Żak F2 – Grupa  – trener Marcin Salach /rocznik 2010-2011/


Żak F3 – grupa  – trener Maciej Kasiński /rocznik 2011-2012/


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1031]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sparingi

Seniorzy
Włocłavia – Kasztelan Sierpc
Włocłavia – KS Kutno
Włocłavia – Mazur Gostynin
Włocłavia – LTP Lubanie
Włocłavia – Olimpia Koło
Włocłavia – Pomorzanin Gdynia
Włocłavia – Wisła II Płock
Włocłavia – Lubienianka Lubień Kuj.
  

 

Reklama

=

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Polonia BydgoszczWłocłavia Włocławek
Polonia Bydgoszcz 3:0 Włocłavia Włocławek
2019-06-08, 00:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Logowanie

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV