II mecz barażowy trampkarzy.

• autor: własne, 2018-11-18 16:00

Dziś we Włocławku odbył się drugi mecz barażowy o awans do II ligi trampkarzy. Podopieczni trenera Marka Woźniakowskiego po wyjazdowej porażce do rewanżu przystąpili w bojowych nastrojach. W 20' po składnej akcji zespołu bramkę dająca prowadzenie zdobył Nikolas Brzeźiński. Jednak w końcowych minutach pierwszej połowie goście zdołali wyrównać, stracona bramka podcięła naszym zawodnikom skrzydła, co wykorzystali goście w drugiej połowie strzelając kolejne bramki.

Włocłavia Włocławek - Drwęca Golub Dobrzyń  1-3   (1-1)
Nikolas Brzeźiński 20',

Włocłavia: Alan Betka - Wiktor KwieciszewskiDawid CieślarczykKamil OpasikAleksander Sochaczewski - Kacper Sadowski (zmiana 65" Miłosz Sułkowski), Miłosz Dąbek (zmiana 50" Michał Urbaczewski), Angelo BrzeźińskiWiktor Karwowski (zmiana 35" Błażej Barański) - Nikolas BrzeźińskiMiłosz Markiewicz

Pierwszy mecz również wygrali zawodnicy z Golubia Dobrzynia i uzyskali awans do II ligi.