Pierwszy sparing za nami.

• autor: własne, 2019-01-21 11:58

Po ciężkim tygodniu treningów nasi IV ligowcy wybiegli, pierwszy raz w tym roku na boisko, by rozegrać pierwsze spotkanie sparingowe. Rywalem podopiecznych trenera Mirosława Kasińskiego był Kasztelan Sierpc, a trener miał do dyspozycji 23 zawodników, dzieląc zespół na dwie jedenastki, które rozegrały po 45 minut. W zespole pojawiło się czterech nowych zawodników, których być może zobaczymy wiosną na ligowych boiskach w barwach naszego klubu.

Włocłavia Włocławek – Kasztelan Sierpc   3-1  (0-1)
Testowany II, Piotr Gląba, Patryk Biesiadziński,

I połowa: Kasiński – Szczęsny, Wuciński, Szablewski, Kijewski – Klimek, Behlke, Trzeciak, Zuchora, Spychalski - Dewil
II połowa: Głodkowski – Frąckowiak, Markiewicz, Feter, Testowany I - Testowany II, Charzewski, Testowany III Biesiadziński,  Kłosowski (60’ Głąba), Dutkiewicz,

autor: ~obserwator ligi 2019-01-21 18:44:20

avatar baro dobre wejscie w sparingi a moze jakies informacje o tych testowanych

autor: ~kibic WLOCLAVII 2019-01-22 20:38:44

avatar sparing sie nie liczą mejmy nadieje e chkopaki dobrze przepracuja ten okres i bdą wmocnenia i sie utrzyamy

autor: ~Powodzenia 2019-01-27 15:36:50

avatar Spadek byłby tragedią. Mam nadzieję, że w klubie podejdą do okresu przygotowawczego i wzmocnień na poważnie.