WKS W³oc³avia W³oc³awek - strona oficjalna

Aktualno¶ci

Juniorzy m³odsi wreszcie wygrali.

• autor: w³asne, 2010-09-26 16:28

Pierwsze zwyciêstwo w tym sezonie odnie¶li juniorzy m³odsi w lidze wojewódzkiej, podopieczni trenera Konrada Ratajczyka, który zast±pi³ na tym stanowisku chorego Ryszarda Kobielskiego odnie¶li pewne zwyciêstwo.

Spotkanie które rozegrane zosta³o na stadionie klubowym przebiega³o przy przewadze miejscowych, którzy je¶li by mieli lepiej nastawione celowniki wygraliby znacznie wy¿ej, kolejny mecz ligowy ostanie rozegrany ju¿ w najbli¿sz± ¶rodê o godz.16:15 na stadionie klubowym a rywalem bêdzie zespó³ Wdy ¦wiecie.

W³oc³avia W³oc³awek – Start Radziejów   5-0  (3-0)
Bartosz Fija³kowski 1’, Dominik Kar³owski 16’, Damian Kar³owski 39’,78’, Przemys³aw Markiewicz 64’,

W³oc³avia: Trojanowski – Olszewski (53’ Pêkala), Ratajczyk, Wawrzonkowski, Garbaliñski – Bodenszac (41’ Markiewicz), Skrzypiñski, Dominik Kar³owski (55’ £yszkiewicz), Kuczmarski (61’ Gêbka) – Fija³kowski (55’ Rutkowski), Damian Kar³owski,

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków: