1,2,3 październik to daty kolejnych spotkań ligowych, tym razem nie zagrają seniorzy naszego klubu ponieważ spotkanie z Chemikiem zostało przełożone, natomiast młodzieżowe zespoły naszego klubu zagrają w niedzielę, Tylko juniory starsi zagrają we Włocławku, a pozostałe zespoły zagrają spotkana wyjazdowe, poniżej przedstawiamy wyniki naszych zespołów i ich rywali zapraszamy.
Ekstraklasa (piątek)
Polonia Bytom – Widzew Widzew 2-2
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 0-0
Sobota
Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0-0
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0-1
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0-3
Niedziela
GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-0
Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-1
Aktualna tabela patrz Tutaj
I liga (piątek)
Górnik Polkowice – GKS Katowice 1-1
Sobota
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 3-1
GKP Gorzów - Flota Świnoujście 2-4
MKS Kluczbork -Pogoń Szczecin 3-1
Ruch Radzionków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0
Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1-1
Podbeskidzie Bielsko Biała - Dolcan Ząbki 2-0
Niedziela
Kolejarz Stróże - ŁKS Łódź 0-1
LKS Neciecza - Odra Wodzisław Śląski 0-1
Aktualna tabela patrz Tutaj
II liga zachodnia (piątek)
Lechia Zielona Góra - Zawisza Bydgoszcz 0-0
Miedż Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2-0
sobota
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2-1
Tur Turek - Chojniczanka Chojnice 1-1
Górnik Wałbrzych - Polonia Nowy Tomyśl 5-1
GKS Tychy - Jarota Jarocin 0-0
Raków Częstochowa - Bałtyk Gdynia 1-0
Nielba Wągrowiec - Polonia Słubice 3-0
Czarni Żagań - Ruch Zdzierszowice 2-3
Aktualna tabela patrz Tutaj
II liga wschodnia (sobota)
Stal Rzeszów - Sokół Sokółka 0-1
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 0-0
Olimpia Elbląg - OKS Olsztyn 1-1
Świt Nowy Dwór - Stal Stalowa Wola 1-1
Wisła Płock - Resovia Reszów 0-4
Niedziela
Wigry Suwałki - Start Otwock 0-0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz 1-0
Okocimski Brzesko - GLKS Nadarzyn 2-0
Znicz Prusków - Motor Lublin 1-1
Aktualna tabela patrz Tutaj
III liga Kujawsko – Pomorsko – Wielkopolska (sobota)
Lech Rypin – Unia Janikowo 4-0
Górnik Konin – Lubuszanin Trzcianka 1-0
Notecianka Pakość – Mieszko Gniezno 1-1
Unia Swarzędz – Unia Solec Kujawski 1-1
Polonia Leszno – Victoria Koronowo 0-1
Niedziela
Piast Kobylin – Wda Świecie 1-1
Nordenia Dopiewo – Calisia Kalisz 2-2
Aktualna tabela patrz Tutaj
IV liga (sobota)
Noteć Łabiszyn - Cuiavia Inowrocław 2-2
Unia Gniewkowo - Flisak Złotoria 0-1
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 3-2
Krajna Sępólno Krajeńskie - LTP Lubanie 3-2
Legia Chełmża - Sparta Brodnica 1-2
Start Radziejów - Unia Wąbrzeźno 2-2
Goplania Inowrocław - Zdrój Ciechocinek 1-1
Grom Osie - Dąb Barcin 2-2
Aktualna tabela patrz Tutaj
V liga Kujawsko – Pomorska gr.I (sobota)
Unislavia Unisław - LKS Victoria Lisewo 1-2
Polonia Bydgoszcz - Cyklon Kończewice 3-0
Strażak Przechowo - Pomorzanin Serock 3-1
Czarni Nakło - Tucholanka Hydrotor Tuchola 2-3
Start Eco-Pol Pruszcz - Pomorzanin Toruń 1-3
Drwęca Golub-Dobrzyń - Start Warlubie 0-9
Niedziela
Sparta II Brodnica – Spójnia Białe Błota 0-2
Promień Kowalewo Pomorskie - Olimpia II Grudziądz 5-3
Aktualna tabela patrz Tutaj
V liga Kujawsko – Pomorska gr.II (sobota)
Kujawy Markowice - Gopło Kruszwica 1-2
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawianka Izbica Kujawska 1-2
Pałuczanka Żnin - Lider DGS Włocławek 2-3
MGKS Lubraniec - Kujawiak Lumac Kowal 3-1
Kujawianka Strzelno - Sadownik Waganiec 2-2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Mień Lipno 0-4
Szubinianka Szubin - Ziemowit Osięciny 2-0
niedziela
Czarni Wierzchosławice – KUJAWSKIE POGRANICZE JEZIORA WIELKIE 0-1
Aktualna tabela patrz Tutaj
A klasa włocławska (sobota)
GKS Baruchowo - GLKS Piast Bądkowo 5-0
niedziela
GKS Łokietek Brześć Kujawski - LZS Victoria Smólnik 4-1
MZKS Orlęta Aleksandrów Kuj. - RKS Wzgórze Raciążek 3-2
GTS Unia Choceń - GKS Lech Dobre 6-1
GLKS Wicher Wielgie - GKS Cheko Skórzno 3-0
MGLKS Zgoda Chodecz - GKS Tęcza Topólka 4-2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj. - GKS Cukrownik Fabianki 4-0
Aktualna tabela patrz Tutaj
B klasa Włocławska (sobota)
LKS Grot Kowalki - GKS Start Stawki 5-1
KSR Ogończyk Kikół - LZS Wiślanin Bobrowniki 2-1
niedziela
GLKS Skrwa Skrwilno - GZS Tłuchowia Tłuchowo 2-1
LKS Polonia Bytoń - MKS Start II Radziejów 0-5
KS Lubienianka Lubień Kujawski - GMLKS Orzeł Służewo 2-4
Aktualna tabela patrz Tutaj
Liga wojewódzka juniorów młodszych
Środa zaległe
Włocłavia Włocławek - Wda Świecie 2-0
Chemik Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz 1-1
BKS Bydgoszcz - Lider Włocławek 1-6
(sobota)
Olimpia Grudziądz - Chemik Bydgoszcz 0-0
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 2-1
Niedziela
WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ SA - Pałuczanka Żnin 4-1
TKP Elana Toruń - Wda Świecie 4-0
Lech Rypin - Sparta Brodnica 0-1
Kujawianka Strzelno - Włocłavia Włocławek 1-4 Relacja
Start Radziejów - AZS UKW Bydgoszcz 4-2
Aktualna tabela patrz Tutaj
Liga okręgowa juniorów starszych (sobota)
LZS Victoria Smólnik - MGKS Lubraniec 0-3
MLKS Wisła Dobrzyń n/Wisłą - GKS Cheko Skórzno 4-2
NKS Jagiellonka Nieszawa - GLKS Piast Bądkowo 4-0
niedziela
MGKS Kujawianka Izbica Kuj. - WAP WŁOCŁAWEK 2-1
WKP Włocłavia Włocławek - MZKS Orlęta Aleksandrów Kuj 3-0 Relacja
GKS Sadownik Waganiec - UKS Lider II Włocławek 0-8
Aktualna tabela patrz Tutaj
Trampkarze liga okręgowa Grupa II (sobota)
CKS Zdrój Ciechocinek - UKS Lider III Włocławek 0-8
niedziela
LTP Lubanie - WKP Włocłavia Włocławek 0-2 Relacja
MZKS Orlęta Aleksandrów Kuj. - MKS Start Radziejów 0-6
UKS JEDYNKA AK ALEKSANDRÓW KUJ - GKS Łokietek Brześć Kujawski 7-2
Aktualna tabela patrz Tutaj
Młodzicy liga okręgowa Grupa I (sobota)
CKS Zdrój Ciechocinek - UKS Lider II Włocławek 0-1
niedziela
LTP Lubanie - WKP Włocłavia Włocławek 1-9 Relacja
MZKS Orlęta Aleksandrów Kuj. - MKS Start Radziejów 0-5
UKS JEDYNKA AK ALEKSANDRÓW KUJ – MGKS Lubraniec 3-0
Aktualna tabela patrz Tutaj