Porażka Górnikiem

• autor: własne, 2010-10-17 09:08

W XI kolejce III ligi Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolskiej zespół Włocłavii Włocławek podejmował czołowy zespół tych rozgrywek Górnik Konin, niestety to rywale wyjechali z Włocławka z kompletem punktów.

Włocłavia Włocławek - Górnik Konin    2:4 (1:3)
Robert Jędras (7. sam), Michał Rosiak (89) oraz Paweł Błaszczak (19,35,40), Mateusz Witkowski (50).

WŁOCŁAVIA: Bartomiej Szablewski - Marcel Haberski (45' Bartłomiej Kmieć), Artur Serocki, Adrian Grudziński, Marcin Piotrowski (80' Paweł Kwiatkowski)-  Mateusz Tłuchowski (67' Rafał Bobrowski), Patryk Baranowski, Tomasz Bartczak, Kamil Frąckowiak żk - Michał Rosiak, Maciej Lamparski.

GÓRNIK: Tomasz Ptak - Robert Jędras, Adrian Majewski żk, Mateusz Augustyniak żk, Igor Nawrocki (90' Tomczak) - Maciej Adamczewski, Łukasz Gościmski (87' Dubowicz), Mateusz Witkowski, Arkadiusz Bajerski (76' Pietrzak)- Paweł Błaszczak, Szkolmowski (67' Sobieraj).

Sędziowie: Arkadiusz Koronka, Michał Gurajdowski, Robert Bubacz (Gniezno - KS Poznań).

Bramki ze spotkania.

Konferencja prasowa

autor: ~kibic 2010-10-18 09:48:31

avatar To jest straszne.Wloclavia zmierza wielkimi krokami do 4 ligi,z ta gra!!! Dlaczego zarzad nic nie robi z tym? Mam nadzieje ze w przerwie zimowej dokona duzych zmian i Wloclavia bedzie walczyc do ostatniego meczu o utrzymanie!!! Pan W.Z. tylko krzyczy,niech wezmie sie za robote.

autor: ~anonim 2010-10-18 11:41:52

avatar To jest oczywiste.Wypożyczają ułomnych z lidera to tak mają.Pamiętam dawna Włocłavię,gdzie o sile zespolu stanowili pilkarze doswiadczeni.Teraz to wszystko mija sie z celem.Juz nie chodzi mi o sama rutyne,tylko o umiejetnosciach .Wychowankowie sa za słabi,rocznik 94 to niestety za mało żeby grac w 4 lidze(3 liga tylko z nazwy).A pozbycie Abbotta było kluczowym błędem.

autor: ~hartownik 2010-10-18 12:43:40

autor: ~wychowanek 2010-10-18 21:42:14

avatar a co wy macie do wychowanków nawet nie wiecie kto jak gra a zabieracie się za głos ... tacy kibice że robicie piłkarzom jedną odprawę w sezonie ... tacy kibice nie są potrzebni ,, i dobrze że mecze są bez kibiców

autor: ~fan 2010-10-18 23:09:00

avatar Myślę,że jesteś z tych wychowanków którzy dopiero wchodzą do zespołu więc proszę Cię nie krytykuj kibiców bo najpierw sam musisz sobie zasłużyć na nasz szacunek swoją postawą na boisku i przywiązaniem do barw. Wielu fanów poświęciło sporo swojego czasu i zdrowia dla tego klubu więc uważaj na słowa bo Ty prędzej czy później zmienisz klub a My będziemy z nim za zawsze. Amen ;)

autor: ~anonim 2010-10-19 10:13:23

avatar Wielu wychowankow gra poza Wloclawkiem. Kopie sie na jakis tam wichorach.Skrzyknac ich zebrac potrenowac i to by byla dopiero WLOCLAVIA!!!

autor: ~hartownik 2010-10-20 16:23:55

avatar śmieszy mnie ów"wychowanek"skoro pisze,że lepiej grać bez kibiców !!!