Pierwszy trening pod wodzą Borończyka.

• autor: własne, 2011-01-05 20:21

Dziś na sztucznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbył się pierwszy trening w tym roku zespołu seniorów, pod wodzą Wiesława Borończyka, który zaplanował grę wewnętrzną, wystąpili w niej zawodnicy testowani jak i ci którzy grali w rundzie jesiennej tego sezonu.

Wśród 29 zawodników było 10 testowanych z klubów regionu i SMS Łódź. Zawodnicy testowani to, Łukasz Różański (Wzgórze Raciążek), Daniel Kowalski, Grzegorz Kamiński, Przemysław Koc (wszyscy Lider Włocławek), Damian Bukowski (wychowanek ostatnio Cheko Skórzno), Mateusz Malinowski (Unia Methurt Choceń), Marcin Iżmanowski (wychowanek ostatnio Kujawianka Izbica Kujawska), Krystian Sokołowski (SMS Łódź), Tomasz Zieliński (wychowanek ostatnio Piast Bądkowo).i Adrian Rogalski z juniorów.
Dodajmy iż w zespole "Żółtych" wystąpili zawodnicy naszego III ligowca, natomiast w "Pomarańczowych"  zawodnicy testowani wspomagani naszymi juniorami, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem "Żółtych' po dwóch bramkach Bartosza Śmigla. W dzisiejszym treningu zabrakło Artura Serockiego, Marcina Piotrowskiego i Michała Rosiaka, których zatrzymały obowiązki zawodowe.

W sobotę o godzinie 11 odbędzie się kolejny test mecz, być może pojawią się kolejni zawodnicy,

Pomarańczowi - Żółci   0-2  (0-0)
Bartosz Śmigiel 45', 54',

Pomarańczowi: Bartłomiej Szablewski - Paweł Kwiatkowski (35' Marcin Iżmanowski), Daniel Kowalski, Patryk Baranowski,  Grzegorz Kamiński (35' Adrian Rogalski) - Przemysław Koc (35' Mateusz Tłuchowski), Przemysław Markiewicz (52' Mikołaj Gralak), Mikołaj Gralak (35' Tomasz Bartczak), Damian Bukowski (35' Krystian Sokołowski) - Mateusz Malinowski, Jakub Markiewicz (35' Łukasz Róźański),