• autor: własne, 2011-02-19 08:37

Nasi trzecioligowcy meczem z Liderem IV ligi Kujawsko – Pomorskiej Cuiavią Inowrocław minęli półmetek gier sparingowych, podopieczni trenera Wiesława Borończyka, po raz kolejny nie zdobyli bramki schodząc z boiska jako zespół pokonany.

Podopieczni byłego trenera naszego zespołu Mirosława Milewskiego postawili wysoko poprzeczkę naszym III ligowcom i wygrali to spotkanie 1:0. Bramka na wagę zwycięstwa padła tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego a zdobył ją Borys Klimczewski. Ponadto w zespole gości grali Billy Abbott i Bartosz Gralewski, którzy niedawno bronili naszych barw. Natomiast w zespole Włocłavii wystąpili kolejni nowi zawodnicy, tym razem byli to dwaj 23-letni Ukraińcy Aleksandr Sołowiow i Andriej Sabadasz, po raz drugi zagrał Patryk Stasiak z Sadownika Waganiec, wystąpił także Michał Malczak, który tydzień temu grając w barwach LTP Lubanie zdobył dwie bramki.

Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:0)
Borys Klimczewski 87

Włocłavia: Tandijogra - Haberski, Suchomski, Budnicki, Piotrowski - Sołowiow, Dębicki, Mendy, Stasiak - Rosiak, Śmigiel na zmiany wchodzili: Zieliński, Szczęsny, Baranowski, Lamparski, Tłuchowski, Malczak, P. Markiewicz, Sabadasz.

Cuiavia: Kowalski - Kucharski, Mazurowski, Milewski, Timm - Abbott, Czaplewski, Zawada, Gralewski - Kretkowski, Skonieczny na zmiany wchodzili: oraz Gajkowski, Pieniądz, Krajniak, Roszak.

Video ze spotkania dzięki Pomorska.pl

autor: ~pepis 2011-02-20 15:13:32

avatar Pozdrowienia dla wszystkich chlopakow i trenerow w klubie, z Florydy przesyla Piotrek (pepis).I przy okazji pozdrowienia dla trenera Milewskiego , oby w przyszlosci Wloclavia jeszcze raz doczekala sie takiego trenera.