Licencje we Włocławku.

• autor: KPZPN, 2011-02-23 12:18

TERMINY PRZYZNAWANIA LICENCJI DLA TRENERÓW I INSTRUKTORÓW KUJAWSKO - POMOSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
Komisja Licencyjna przy Kujawsko-Pomorskim Związku Piłki Nożnej informuje, że licencje dla trenerów i instruktorów piłki nożnej będą przyznawane w następujących terminach i miejscach:

1.03.2011 (wtorek) – WŁOCŁAWEK – Siedziba Podokręgu Włocławek ul. Wronia 23/25, w godz. 14.00-18.00
3.03.2011 (czwartek) – TORUŃ – Siedziba Podokręgu Toruń, ul. Słowackiego 118A w godz. 14.00-18.00
7.03.2011 (poniedziałek) – BYDGOSZCZ – Siedziba K-P ZPN ul. Gdańska 163 w godz. 14.00-18.00

Dokumenty niezbędne do otrzymania licencji:
1. Przedłużenie licencji
- aktualna opinia klubu
- dziennik trenera
- certyfikat z kursokonferencji szkoleniowych i innych szkoleń
- opłata

2. Nowa licencja
- dyplom trenera / instruktora lub poświadczony odpis tego dokumentu
- 2 zdjęcia (format na dowód osobisty)
- dziennik trenera

3. Opłaty
Opłaty w wyznaczonych terminach wynoszą:
- 100 zł za jeden rok za przyznanie lub przedłużenie licencji dla trenerów III i IV ligi seniorów.
- 50 zł za jeden rok za przyznanie lub przedłużenie licencji dla trenerów i instruktorów pozostałych lig i klas rozgrywkowych seniorów oraz drużyn młodzieżowych.

4. Opłaty w trybie nadzwyczajnym
Licencje mogą być wydane w trybie nadzwyczajnym w dowolnym czasie poza wyznaczonymi terminami.
Koszt wydania lub przedłużenia licencji wynosi:
- III liga – 3.000zł
- IV liga – 2.000zł
- W pozostałych ligach i klasach rozgrywkowych seniorów koszt opłaty jest zgodny z decyzją Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej – wynosi 500zł.
- W rozgrywkach młodzieżowych i dziecięcych nie ma dodatkowych opłat z tego tytułu.