Memoriał Waldemara Olszewsskiego

• autor: MMwloclawek.pl, 2011-02-23 19:28

W niedzielę odbył halowy turniej Bomilla Cup - memoriał Waldemara Olszewskiego, byłego zawodnika Kujawiaka, Junaka oraz Włocłavii,  ojca wychowanka naszego klubu Piotra. W turnieju zagrał zespół VACUUM TECH złożony głównie z wychowanków naszego klubu, oraz aktualnego kapitana naszych trzecioligowców Marcina Piotrowskiego.

Sanitec Koło - Vacuum Tech 0:2 Piotr Olszewski, Marcin Piotrowski
DGS S.A. - FK ODNOVA Rafał Reimer 2 oraz Zbigniew Kazimierczyk
Wodociągi - Prokpol/Oltech 2:0 Jacek Bergunda, Sławomir Musiałkiewicz
Bomilla - Anwil SA 2:1 Mateusz Lewandowski, Sławomir Janowicz oraz Piotr Czajkowski
Sanitec Koło - ODNOVA 1:1 Sławomir Kwaśniewski oraz Sławomir Karwowski
Vacuum Tech - Bomilla 6:0 Krzysztof Jóźwiak 2, Marcin Zapiec, Piotr Olszewski, Artur Piotrowski, Marcin Gołembiewski
Wodociągi- Anwil SA 2:0 Tomasz Butlewski, Jarosław Małkowski
Prokpol/Oltech - Bomilla 0:1 Mariusz Kaczkowski
Sanitec Koło - Bomilla II 1:0 Jarosław Wojtylak
Vacuum Tech - ODNOVA 2:0 Marcin Zapiec, Marcin Gołembiewski
Wodociągi - Bomilla 1:3 Robert Szałański oraz Sławomir Janowicz, Mateusz Lewandowski, Mariusz Kaczkowski
Prokpol/Oltech - Anwil SA 3:0 Artur Wojciechowski 2, Krzysztof Kuca
Sanitec Koło - Wodociągi 1:0 Jarosław Wojtylak
Vacuum - Prokpol/Oltech 0:2 Krzysztof Kuca, Tomasz Rychnowski
Bomilla 2 - Bomilla 0:3 Mateusz Lewandowski 2, Maciej Nawarski
ODNOVA - Anwil S.A. 2:0 Sławomir Karwowski, Paweł Ruczewski
Sanitec Koło - Prokpol/Oltech 3:0 Jarosław Grzesiak, Mariusz Jarzębiński, Zbigniew Glonek
Vacuum Tech - Wodociąg 2:1 Piotr Linowiecki, Marcin Zapiec oraz Robert Szałański
Bomilla 2 - Anwil SA 2:1 Ryszard Woliński, Grzegorz Przewozikowski oraz Sebastian Krysztoforski
FK ODNOVA - Bomilla 0:3 Mateusz Lewandowski 2, Sławomir Janowicz
Vacuum Tech - Anwil SA 2:1 Marcin Piotrowski, Marcin Zapiec oraz Radosław Kowalewski
Sanitec Koło - Bomilla 0:2 Maciej Nawarski, Robert Chełminiak
Bomilla 2 - Wodociągi 0:1 Jarosław Małkowski
ODNOVA - Prokpol/Oltech 1:2 Sławomir Karwowski oraz Artur Wojciechowski, Tomasz Rychnowski
Sanitec Koło - Anwil SA 2:1 Jarosław Grzesiak Jarosław Wojtylak oraz Dariusz Stachowski
Vacuum Tech - Bomilla 2:1 Artur Piotrowski, Marcin Gołembiewski oraz Maciej Nawarski
Bomilla 2 - Prokpol/Oltech 1:1 Ryszard Woliński oraz Sławomir Paździerski
ODNOVA - Wodociągi 0:2 Artur Szczupakowski, Robert Szałański

1. Vacuum Tech 7 18 16-5
2. Bomilla 7 18 15-4
3. Sanitec Koło 7 13 8-6
4. Wodociągi 7 12 9-6
5. Prokpol/Oltech 7 10 8-8
6. Fitness Klub ODNOVA 7 5 3-10
7. Bomilla II 7 5 3-13
8. Anwil SA 7 0 4-14

Półfinały:
Sanitec Koło - Bomilla 1:4 Sławomir Kwaśniewski oraz Mateusz Lewandowski 2, Przemysław Grabowski, Maciej Nawarski
Vacuum Tech - Wodociągi 1:1 Marcin Zapiec (przedłużony rzut karny na 10 sekund przed końcem) oraz Jacek Bergunda (o awansie Vacuum Tech zadecydowało wyższe miejsce po rundzie zasadniczej)

O 3 miejsce Sanitec Koło - Wodociągi 1:0 Jarosław Wojtylak
o 1 miejsce: Vacuum Tech - Bomilla 2:1 Marcin Zapiec, Marcin Piotrowski (15 sekund przed końcem) oraz Maciej Nawarski

Król strzelców - Mateusz Lewandowski (Bomilla) - 8 goli
Najlepszy bramkarz - Rafał Stasiak (Sanitec Koło)
MVP - Marcin Piotrowski (Vacuum Tech)

VACUUM TECH: Ireneusz Szylbert - Marcin Piotrowski 3, Piotr Olszewski 2, Piotr Linowiecki 1, Krzysztof Jóźwiak 2, Marcin Zapiec 6, Marcin Brzozowski, Artur Piotrowski 2, Marcin Gołembiewski 3.

BOMILLA: Paweł Bobrowski - Mariusz Kaczkowski 2, Maciej Nawarski 5, Mateusz Lewandowski 8, Sławomir Janowicz 3, Cezary Błaszczyk, Przemysław Grabowski 1, Robert Chełminiak 1, Robert Sendal.

SANITEC KOŁO: Rafał Stasiak, Waldemar Gruszka, Sławomir Kwaśniewski 2, Jarosław Wojtylak 4, Mariusz Jarzębiński 1, Zbigniew Glonek 1, Mariusz Mirkiewicz, Robert Złowodzki, Paweł Zaręba, Jarosław Grzesiak 2.

WODOCIĄGI: Grzegorz Spychalski, Sławomir Musiałkiewicz 1, Robert Szałański 3, Artur Szczupakowski 1, Jacek Korejwo, Jacek Bergunda 2, Radosław Kuciński, Tomasz Butlewski 1, Jarosław Małkowski 2, Jarosław Gołembiewski.

PROKPOL/OLTECH: Grzegorz Szewiel, Krzysztof Kuca 2, Marcin Walaszczyk, Artur Wojciechowski 3, Jacek Szczapiński, Włodzimierz Szmitd, Sławomir Paździerski, Piotr Ogłodziński, Tomasz Rychnowski.

FITNESS KLUB ODNOVA: Dariusz Kucharzyk - Zbigniew Kazmierczyk 1, Sławomir Karwowski 3, Piotr Szewczyk, Tomasz Nowiński, Andrzej Woźniak, Paweł Ruczewski 1.

BOMILLA II: Grzegorz Zasada, Rafał Kiansiewicz, Maciej Rykaczewski, Henryk Zając, Grzegorz Przewozikowski 1, Paweł Żebrowski, Ryszard Woliński 2.

ANWIL SA: Robert Tataruch, Krzysztof Grzelak, Radosław Kowalewski 1, Mariusz Opłatkowski, Piotr Wiśniewski, Dariusz Stachowski 1, Sebastian Krysztoforski 1, Piotr Czajkowski 1.
Zdjęcia z turnieju kliknij TUTAJ