Seniorzy wreszcie wygrali.

• autor: własne, 2011-02-23 22:03

Dziewiąte spotkanie sparingowe rozegrali seniorzy naszego klubu rywalem podopiecznych trenera Wiesława Borończyka była Olimpia Koło zajmująca po rundzie jesiennej 10 pozycję w IV lidze Wielkopolskiej. Nasz zespół odniósł zwycięstwo po bramkach testowanego Patryka Stasiaka i Michała Rosiaka, wynik mógł być wyższy lecz w 16' Kamil Frąckowiak nie wykorzystał rzutu karnego.

Włocłavia Włocławek - Olimpia Koło   2:1 (1:0)
Patryk Stasiak (26), Michał Rosiak (55) oraz Piotr Marańda (86)

Włocłavia: Tandijogra - Szczęsny, Serocki, Suchomski, Piotrowski - Stasiak, Budnicki, Mendy, Frąckowiak, Lamparski - Rosiak na zmiany wchodzili:Zieliński, Dębicki, Śmigiel, Tłuchowski, P. Markiewicz, Baranowski, Haberski.
Zdjęcia kliknij TUTAJ

autor: ~obserwator 2011-02-24 12:42:19

avatar od paru meczy obserwuje napastnika ..... i po raz kolejny udowadnia że nie zasługuje na gre nie tylko w pierwszym składzie ale także w 3 lidze,z trzech sytuacji stu procentowych powinien strzelic chociaz jedną.trener i zarząd powinien przemyśleć sprawe pozyskania napastnika z pradziwego zdarzenia.