Sobotni dwumecz.

• autor: własne, 2011-02-26 18:45

Dziś na sztucznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, podopieczni trenera Wiesława Borończyka zagrali kolejny dwumecz,rywalem naszych trzecioligowców był IV ligowy Start Radziejów i prowadzony przez poprzedniego trenera naszego zespołu Wojciecha Rojewskiego MGKS Lubraniec. W zespole wystąpił kolejny testowany zawodnik tym razem były II ligowiec.

W pierwszym spotkaniu wystąpili podstawowi zawodnicy i nasz zespół pewnie pokonał rywali, a ozdobą spotkania była bramka z ponad 20 metrów Kamila Frąckowiaka, natomiast przeciwko rywalom z Lubrańca zagrali głównie młodsi zawodnicy z zespołu juniorów, w obu spotkaniach wystąpił testowany Oskar Kamiński, który ostatnio występował w II ligowym Turze Turek.

Włocłavia Włocławek - Start Radziejów   3:1 (2:0)

Bartłomiej Dębicki, Kamil Frąckowiak, Patryk Stasiaka. - ?

Włocłavia: Tandijogra - Szczęsny, Serocki, Suchomski, Piotrowski - Stasiak, Budnicki, Dębicki, Mendy, Frąckowiak - Rosiak na zmiany wchodzili:Szablewski, Tłuchowski, Lamparski, P. Markiewicz, Kamiński,

Włocłavia Włocławek - MGKS Lubraniec 2:1 (0:0)
Jakub Markiewicz, Bartosz Śmigiel - Dominik Chojnacki.

Włocłavia: Szablewski - Gralak, Grudziński, Kwiatkowski, Rogalski - Haberski, Purcelewski, Sroka, Kamiński - J. Markiewicz, Śmigiel na zmiany wchodzili: Kobusa, Skrzypiński, Ziółkowski.

Foto ze spotkania kliknij TUTAJ