Ruch potwierdził transfer Abbotta.

• autor: własne/90minut, 2011-03-01 10:40

W ostatnim dniu okienka transferowego w ekstraklasie, Ruch Chorzów podpisał umowę z Pawłem Abbottem. Kontrakt z nowym napastnikiem obowiązuje do 30 czerwca 2012 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Paweł pod koniec lat 90 wystepował w drużynach juniorskich naszego klubu pod wodzą trenera Wojciecha Rojewskiego.

A jego brat Billy niedawno występował w III ligowej Włocłavii aktualnie reprezentuje barwy IV ligowej Cuiavii Inowrocław.
Piłkarz w minioną środę pozytywnie przeszedł badania medyczne i wydolnościowe. - Mamy nadzieję, że Abbott będzie stanowił o ofensywnej sile zespołu i zdobędzie wiele bramek w rundzie wiosennej - mówi członek zarządu i dyrektor sportowy Ruchu Mirosław Mosór.

autor: ~kafar 2011-03-01 14:21:43

avatar GRATULACJE DLA PAWLA.Wielkie slowa uznania jednak naleza sie dla trenera WOJTKA MIKOLAJCZAKA poniewaz to jest JEGO wychowanek.PAWEL miej jeszcze do swojego wielkiego talentu PILKARSKIE SERCE DO PILKI JAK MA BILLY.

autor: ~kibic 2011-03-02 22:19:36

avatar do boju Paweł teraz zacznę oglądac naszą smieszną ekstraklase powodzenia