Transfery

• autor: własne, 2011-03-15 18:47

Do inauguracji rozgrywek III ligi Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolskiej coraz bliżej, z tego powodu kompletowana jest kadra zespołu, trener Wiesław Borończyk dokonał w zespole wielu zmian i być może na tym nie koniec.

Do zespołu dołączyli zawodnicy występujący głównie w formacjach defensywnych, pierwsi to dwaj zawodnicy rodem z Senegalu, Ibrahim Tandijogra to 20 letni zawodnik występujący na pozycji bramkarza, ostatnio występował w Liderze Włocławek, podobnie jak 23 letni Djokine Mendy grający w pomocy. Kolejnymi zawodnikami których na wiosnę zobaczymy w naszych szeregach to obrońcy, Piotr Szczęsny, poprzednio grający w Lider Włocławek i były zawodnik naszego klubu, Arkadiusz Suchomski poprzednio reprezentujący Kujawiaka Kowal, Włocłavię Włocławek i Lidera Włocławek.
W trakcie załatwiania jest pomocnik Patryk Stasiak, 22 letni zawodnik w przeszłości reprezentował Jagielonkę Nieszawa, Sadownik Waganiec i Mień Lipno.
W tym tygodniu zgodnie z ostatnimi zapowiedziami trenera pojawił się bramkarz Kamil Woźniak, wychowanek ŁKS Łódź, być może zasili szeregi naszego klubu, Kamil reprezentował również kluby, Górnik Łęczna, Stal Głowno, Drwęce Nowe Miasto Lubawskie, Elanę Toruń, Borutę Zgierz i Tura Turek.
Pod koniec tygodnia zaprezentujemy państwu kompletną kadrę, która reprezentowała będzie nasz klub w rundzie wiosennej III ligi Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolskiej.