Trzeci sparing młodzików.

• autor: Trener, 2011-03-29 11:08

W minioną sobotę podopieczni trenera Łukasza Szczepkowskiego rozegrali swoje trzecie spotkanie sparingowe. Podejmowali oni na sztucznej nawierzchni OSiR, zespół młodzików MGKS Lubraniec. Mecz zakończył się wynikiem 5-0 dla gospodarzy. Po dwie bramki zdobyli Patryk Gliński oraz Mateusz Garbaliński. Strzelcem jednej był Alan Komorowski. W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 młodzicy rozegrają na klubowym stadionie kolejny sparing. Przeciwnikiem będzie Wisła Płock, której trenerem jest występujący w zespole seniorów Włocłavii - Artur Serocki. Trener Łukasz Szczepkowski ma nadzieję, że w tym spotkaniu będzie mógł skorzystać z usług większości swoich podopiecznych, ponieważ sześć osób z dotychczasowego podstawowego składu trapią kontuzje oraz problemy zdrowotne (przeziębienie).

Włocłavia Włocławek (młodzik) - MGKS Lubraniec (młodzik) 5-0

Skład wyjściowy: Patryk Matera - Damian Olszewski, Michał Kustra, Dawid Ryziński, Jakub Filipiak - Dominik Okoński, Damian Michałowski, Mateusz Garbaliński, Hubert Wojciechowski - Fabian Barański, Eryk Wysocki.

Skład w drugiej połowie: Kacper Zasada - Dominik Okoński, Mateusz Garbaliński, Michał Kustra, Hubert Wojciechowski - Damian Olszewski, Damian Michałowski, Aleks Sudomir, Eryk Wysocki - Patryk Gliński, Alan Komorowski.

6'    Garbaliński (asysta - Okoński)

27'  Komorowski (asysta - Okoński)

33'  Gliński

35'  Gliński (asysta - Komorowski)