WKS Włocłavia Włocławek - strona oficjalna

Aktualności

Młodzicy przegrali z trampkarzami.

• autor: Trener, 2011-04-13 08:19

W minioną sobotę w Fabiankach, podopieczni trenera Łukasza Szczepkowskiego rozegrali swoje piąte spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem był zespół Kormoran Fabianki. Młodzicy przegrali pojedynek wynikiem 3-0.

Pierwsza połowa była dość jednostronnym widowiskiem. Przewaga fizyczna starszych gospodarzy była niepodważalna i to oni dominowali na boisku przez 30 minut i schodzili do szatni prowadząc wynikiem 1-0. W drugiej połowie pomimo optycznej przewagi Naszego zespołu i kilku niewykorzystanych dogodnych sytuacji bramkowych, straciliśmy po prostych błędach dwie bramki i cały mecz zakończył się wynikiem 3-0. W spotkaniu z powodu kontuzji zabrakło Alana Komorowskiego, Damiana Michałowskiego oraz Damiana Olszewskiego, którzy na pewno byliby wzmocnieniem zespołu. Pomimo przegranej trener był zadowolony z postawy swoich podopiecznych na boisku, a w szczególności cieszyła go gra oraz zaangażowanie w drugiej połowie. Obydwa zespoły spotkają się ponownie w najbliższy wtorek o godzinie 16:00 na stadionie klubowym Włocłavii przy ulicy Chopina. Trener ma nadzieje, że w tym spotkaniu jego zespół wystąpi już w optymalnym ustawieniu. Będzie to jeden z ostatnich pojedynków młodzików przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.

Pierwsza połowa: Zasada - Okoński, Kustra, Ryziński, Świątecki - Wojciechowski, Nowakowski, Garbaliński, Sudomir (15' Filipiak) - Barański, Gliński.

Druga połowa: Matera - Wojciechowski, Kustra, Ryziński, Świątecki - Sudomir (45' Filipiak), Nowakowski, Barański, Gliński - Garbaliński, Okoński.

Kormoran Fabianki (trampkarz) - Włocłavia Włocławek (młodzik) 3-0