Juniorzy młodsi grali z Wdą.

• autor: własne, 2011-04-22 08:02

Dobra passa skończyła się dla juniorów młodszych, którzy od pięciu spotkań zostawali niepokonani, i doznali pierwszej w tym roku porażki, rywalem podopiecznych trenera Konrada Ratajczyka była Wda Świecie, która przeciwnie do naszego zespołu nadal zostaje niepokonana w rundzie wiosennej.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli gospodarze, którzy już w 3 min. zdobyli bramkę za sprawą Karola Maliszewskiego, a mogło być odwrotnie gdyby Damian Karłowski będąc sam na sam z bramkarzem rywali chciał opanować piłkę i się potknął. Dalsza część meczu to gra w środku pola z lekką przewagą Świecian, lecz świetną indywidualną akcją w 16 min. popisał się Chabowski i z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. Do przerwy wynik się nie zmienił, lecz goście mieli kilka dogodnych sytuacji, ale dobrze spisujący się w bramce Siluk nie dawał taryf ulgowych. Po przerwie mocny nacisk ze strony młodej ekipy WDY, lecz na drodze stała słaba skuteczność. W 70min. wynik uległ zmianie za sprawą Damiana Karłowskiego, który wykorzystał prostopadłe podanie Bartosza Ratajczyka, i wydawało się że Włocławianie doprowadzą do wyrównania niestety chwilę później na 3:1 podwyższa Mateusz Kawecki, Niespodziewanie w 73 min. do szybkiej odpowiedzi doszła WDA, w sytuacji "sam na sam" znalazł się Fabian Chabowski i pewnym strzałem z bliskiej odległości podwyższył wynik na 4:1. To nie był koniec strzeleckich wybryków ze strony obu drużyn, bo 2 min. później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartosza Fijałkowskiego, najwyżej wyskoczył Damian Garbaliński i zdobył drugą bramkę w tym meczu dla swojego zespołu.  Przez 2 min. mogliśmy oglądać walkę w środku pola, bo w 77 min. Guss rozbił drużynę Włocłavii i było 5:2.

Wda Świecie - Włocłavia Włocławek   5-2  (2-0)
1-0 3' Karol Maliszewski
2-0 16' Fabian Chabowski
2-1 70' Damian Karłowski