Minął półmetek rozgrywek ligowych w niższych klasach rozgrywkowych, nasz portal postanowił zrobić symulację, awansów i spadków w przypadku jeżeli rozgrywki zakończyły by się dzisiaj lub jeżeli zespoły które aktualnie zajmują poszczególne lokaty pozostaną na tych miejscach na koniec sezonu, niestety w gronie spadkowiczów znajdują się nasi III ligowcy.
Ekstraklasa.
Mistrz polski - Wisła Kraków
Puchar Europy - Jagiellonia Białystok, Lecha Gdańsk, Legia Warszawa,
Spadek - Arka Gdynia, Cracovia Kraków,
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wisła Kraków | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 36-25 | 9 | 2 | 1 | 25-9 | 4 | 3 | 5 | 11-16 | ||||||
2. | Jagiellonia Białystok | 24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 31-23 | 9 | 1 | 1 | 22-7 | 3 | 4 | 6 | 9-16 | ||||||
3. | Lechia Gdańsk | 24 | 36 | 10 | 6 | 8 | 31-27 | 7 | 2 | 2 | 17-6 | 3 | 4 | 6 | 14-21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-2 |
4. | Śląsk Wrocław | 24 | 36 | 9 | 9 | 6 | 33-28 | 5 | 4 | 3 | 18-11 | 4 | 5 | 3 | 15-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-3 |
5. | Legia Warszawa | 24 | 35 | 11 | 2 | 11 | 30-34 | 7 | 1 | 4 | 18-15 | 4 | 1 | 7 | 12-19 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
6. | Górnik Zabrze | 24 | 35 | 10 | 5 | 9 | 26-34 | 7 | 3 | 2 | 16-8 | 3 | 2 | 7 | 10-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
7. | Ruch Chorzów | 24 | 34 | 9 | 7 | 8 | 23-22 | 6 | 4 | 2 | 11-5 | 3 | 3 | 6 | 12-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
8. | GKS Bełchatów | 24 | 34 | 9 | 7 | 8 | 26-25 | 8 | 3 | 1 | 16-7 | 1 | 4 | 7 | 10-18 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 |
9. | Polonia Warszawa | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 33-23 | 6 | 2 | 5 | 20-12 | 3 | 4 | 4 | 13-11 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
10. | Lech Poznań | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 27-19 | 7 | 4 | 1 | 20-6 | 2 | 2 | 8 | 7-13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
11. | Zagłębie Lubin | 24 | 32 | 8 | 8 | 8 | 24-29 | 7 | 4 | 2 | 14-8 | 1 | 4 | 6 | 10-21 | ||||||
12. | Korona Kielce | 24 | 31 | 8 | 7 | 9 | 29-34 | 3 | 5 | 4 | 16-19 | 5 | 2 | 5 | 13-15 | ||||||
13. | Widzew Łódź | 24 | 30 | 7 | 9 | 8 | 32-26 | 5 | 5 | 2 | 22-10 | 2 | 4 | 6 | 10-16 | ||||||
14. | Polonia Bytom | 24 | 26 | 6 | 8 | 10 | 25-33 | 4 | 5 | 3 | 14-12 | 2 | 3 | 7 | 11-21 | ||||||
15. | Arka Gdynia | 24 | 24 | 5 | 9 | 10 | 17-28 | 5 | 5 | 2 | 15-11 | 0 | 4 | 8 | 2-17 | ||||||
16. | Cracovia | 24 | 20 | 5 | 5 | 14 | 28-41 | 5 | 2 | 5 | 23-18 | 0 | 3 | 9 | 5-23 |
I liga
Awans do ekstraklasy - Podbeskidzie Bielsko Biała, Łódzki KS,
Spadek - Pogoń Szczecin (II liga zachodnia), Kolejarz Stróże ( II liga Wschodnia), KSZO Ostrowiec ( II liga Wschodnia), Dolcan Ząbki ( II liga Wschodnia)
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 26 | 55 | 16 | 7 | 3 | 42-15 | 10 | 3 | 0 | 19-4 | 6 | 4 | 3 | 23-11 | ||||||
2. | Łódzki KS | 26 | 54 | 15 | 9 | 2 | 40-22 | 9 | 4 | 0 | 21-7 | 6 | 5 | 2 | 19-15 | ||||||
3. | Flota Świnoujście | 26 | 47 | 13 | 8 | 5 | 41-28 | 8 | 4 | 1 | 19-9 | 5 | 4 | 4 | 22-19 | ||||||
4. | Sandecja Nowy Sącz | 26 | 44 | 12 | 8 | 6 | 38-24 | 8 | 3 | 2 | 25-8 | 4 | 5 | 4 | 13-16 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
5. | Piast Gliwice | 26 | 44 | 11 | 11 | 4 | 38-20 | 7 | 5 | 1 | 24-8 | 4 | 6 | 3 | 14-12 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
6. | Ruch Radzionków | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 30-24 | 7 | 5 | 1 | 15-4 | 4 | 1 | 8 | 15-20 | ||||||
7. | Górnik Polkowice | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 24-28 | 9 | 1 | 3 | 17-11 | 2 | 3 | 8 | 7-17 | ||||||
8. | Bogdanka Łęczna | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 28-33 | 8 | 2 | 3 | 15-9 | 1 | 5 | 7 | 13-24 | ||||||
9. | Warta Poznań | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 33-37 | 4 | 4 | 4 | 19-15 | 5 | 2 | 7 | 14-22 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
10. | GKS Katowice | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 36-42 | 5 | 5 | 3 | 22-22 | 3 | 4 | 6 | 14-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
11. | MKS Kluczbork | 26 | 31 | 7 | 10 | 9 | 28-27 | 7 | 6 | 1 | 22-9 | 0 | 4 | 8 | 6-18 | ||||||
12. | GKP Gorzów Wielkopolski | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 28-38 | 4 | 5 | 4 | 15-15 | 3 | 3 | 7 | 13-23 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7-3 |
13. | Odra Wodzisław Śląski | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 22-35 | 5 | 2 | 6 | 14-19 | 3 | 3 | 7 | 8-16 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5-5 |
14. | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 25-34 | 7 | 1 | 5 | 19-16 | 1 | 4 | 8 | 6-18 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-4 |
15. | Pogoń Szczecin | 26 | 29 | 7 | 8 | 11 | 34-37 | 4 | 6 | 3 | 23-20 | 3 | 2 | 8 | 11-17 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1-5 |
16. | Kolejarz Stróże | 26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 21-34 | 6 | 4 | 3 | 13-8 | 1 | 2 | 10 | 8-26 | ||||||
17. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 20-30 | 4 | 4 | 5 | 11-11 | 2 | 4 | 7 | 9-19 | ||||||
18. | Dolcan Ząbki | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 16-36 | 3 | 1 | 9 | 14-22 | 1 | 4 | 8 | 2-14 |
II liga Zachodnia
Awans do I ligi - Olimpia Grudziądz, Miedz Legnica
Spadek do III ligi - Lecha Zielona Góra ( III Dolnośląska - Lubuska), Polonia Słubice ( III Dolnośląska - Lubuska), Polonia Nowy Tomyśl ( III liga Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolska),
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Olimpia Grudziądz | 26 | 54 | 16 | 6 | 4 | 55-22 | 9 | 2 | 2 | 29-9 | 7 | 4 | 2 | 26-13 | ||||||
2. | Miedź Legnica | 26 | 49 | 14 | 7 | 5 | 38-21 | 10 | 1 | 2 | 22-6 | 4 | 6 | 3 | 16-15 | ||||||
3. | GKS Tychy | 26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 43-23 | 7 | 3 | 3 | 22-8 | 7 | 3 | 3 | 21-15 | ||||||
4. | Zawisza Bydgoszcz | 26 | 46 | 12 | 10 | 4 | 39-19 | 8 | 5 | 0 | 27-9 | 4 | 5 | 4 | 12-10 | ||||||
5. | Zagłębie Sosnowiec | 26 | 44 | 12 | 8 | 6 | 41-31 | 7 | 3 | 3 | 20-15 | 5 | 5 | 3 | 21-16 | ||||||
6. | Chojniczanka Chojnice | 26 | 41 | 10 | 11 | 5 | 33-22 | 5 | 6 | 2 | 17-12 | 5 | 5 | 3 | 16-10 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 26 | 41 | 10 | 11 | 5 | 32-23 | 5 | 5 | 3 | 19-12 | 5 | 6 | 2 | 13-11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
8. | Elana Toruń | 27 | 40 | 10 | 10 | 7 | 34-31 | 5 | 7 | 2 | 21-16 | 5 | 3 | 5 | 13-15 | ||||||
9. | Górnik Wałbrzych | 26 | 37 | 9 | 10 | 7 | 34-27 | 6 | 5 | 2 | 21-11 | 3 | 5 | 5 | 13-16 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
10. | Bałtyk Gdynia | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 28-26 | 8 | 3 | 2 | 17-7 | 2 | 4 | 7 | 11-19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
11. | Nielba Wągrowiec | 26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 47-43 | 5 | 5 | 3 | 25-18 | 4 | 4 | 5 | 22-25 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-5 |
12. | Czarni Żagań | 27 | 36 | 9 | 9 | 9 | 43-36 | 3 | 6 | 4 | 19-16 | 6 | 3 | 5 | 24-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5-6 |
13. | Jarota Jarocin | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 31-27 | 5 | 3 | 5 | 14-13 | 4 | 5 | 4 | 17-14 | ||||||
14. | Raków Częstochowa | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 30-33 | 3 | 6 | 4 | 14-16 | 5 | 3 | 5 | 16-17 | ||||||
15. | Tur Turek | 26 | 19 | 5 | 4 | 17 | 36-54 | 3 | 3 | 7 | 22-25 | 2 | 1 | 10 | 14-29 | ||||||
16. | Polonia Nowy Tomyśl | 26 | 15 | 4 | 3 | 19 | 22-64 | 3 | 1 | 9 | 11-26 | 1 | 2 | 10 | 11-38 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-0 |
17. | Lechia Zielona Góra | 26 | 15 | 3 | 6 | 17 | 20-52 | 2 | 3 | 8 | 11-28 | 1 | 3 | 9 | 9-24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-5 |
18. | Polonia Słubice | 26 | 10 | 2 | 4 | 20 | 11-63 | 1 | 2 | 10 | 5-34 | 1 | 2 | 10 | 6-29 |
III liga Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolska
Awans do II ligi zachodniej - Calisia Kalisz
Spadek do IV ligi - Mieszko Gniezno ( IV Wielkopolska), Włocłavia Włocławek ( IV Kujawsko - Pomorska), Unia Solec Kujawski ( IV Kujawsko - Pomorska), Unia Janikowo ( IV Kujawsko - Pomorska),
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Calisia Kalisz | 23 | 50 | 15 | 5 | 3 | 44-21 | 7 | 3 | 1 | 24-7 | 8 | 2 | 2 | 20-14 | ||||||
2. | Lech Rypin | 23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 49-26 | 10 | 1 | 1 | 36-10 | 3 | 5 | 3 | 13-16 | ||||||
3. | Wda Świecie | 23 | 41 | 12 | 5 | 6 | 40-27 | 5 | 4 | 2 | 21-14 | 7 | 1 | 4 | 19-13 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
4. | Unia Swarzędz | 23 | 41 | 12 | 5 | 6 | 36-18 | 6 | 4 | 2 | 14-6 | 6 | 1 | 4 | 22-12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
5. | Piast Kobylin | 23 | 40 | 11 | 7 | 5 | 39-29 | 7 | 3 | 2 | 25-15 | 4 | 4 | 3 | 14-14 | ||||||
6. | GKS Dopiewo | 23 | 34 | 8 | 10 | 5 | 29-21 | 3 | 7 | 2 | 12-9 | 5 | 3 | 3 | 17-12 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
7. | Górnik Konin | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 28-28 | 6 | 1 | 5 | 18-15 | 4 | 3 | 4 | 10-13 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
8. | Victoria Koronowo | 23 | 32 | 7 | 11 | 5 | 23-27 | 3 | 5 | 3 | 12-14 | 4 | 6 | 2 | 11-13 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
9. | Polonia 1912 Leszno | 23 | 32 | 8 | 8 | 7 | 32-26 | 4 | 3 | 5 | 17-14 | 4 | 5 | 2 | 15-12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
10. | Lubuszanin Trzcianka | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 34-22 | 6 | 3 | 2 | 23-7 | 2 | 3 | 7 | 11-15 | ||||||
11. | Notecianka Pakość | 23 | 27 | 7 | 6 | 10 | 27-36 | 3 | 3 | 6 | 15-19 | 4 | 3 | 4 | 12-17 | ||||||
12. | Chemik Bydgoszcz | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 26-37 | 4 | 0 | 7 | 10-13 | 4 | 2 | 6 | 16-24 | ||||||
13. | Unia Janikowo | 23 | 24 | 6 | 6 | 11 | 24-38 | 4 | 3 | 4 | 10-13 | 2 | 3 | 7 | 14-25 | ||||||
14. | Unia Solec Kujawski | 23 | 22 | 6 | 4 | 13 | 30-40 | 5 | 3 | 3 | 22-15 | 1 | 1 | 10 | 8-25 | ||||||
15. | Włocłavia Włocławek | 23 | 15 | 4 | 3 | 16 | 24-55 | 2 | 1 | 9 | 13-27 | 2 | 2 | 7 | 11-28 | ||||||
16. | Mieszko Gniezno | 23 | 13 | 3 | 4 | 16 | 14-48 | 2 | 2 | 7 | 8-21 | 1 | 2 | 9 | 6-27 |
IV liga Kujawsko - Pomorska
Awans do III ligi Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolskiej - Cuiavia Inowrocław, Sparta Brodnica,
Spadek do ligi okręgowej ( V liga ) - Unia Wąbrzeźno (grupa I), Dąb Barcin (grupa II), Goplania Inowrocław (grupa II), LTP Lubanie (grupa II), Zdrój Ciechocinek (grupa II),
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Cuiavia Inowrocław | 22 | 59 | 19 | 2 | 1 | 70-13 | 10 | 0 | 1 | 30-6 | 9 | 2 | 0 | 40-7 | ||||||
2. | Sparta/Unifreeze Brodnica | 22 | 58 | 19 | 1 | 2 | 49-12 | 9 | 1 | 1 | 22-4 | 10 | 0 | 1 | 27-8 | ||||||
3. | Flisak Złotoria | 22 | 40 | 11 | 7 | 4 | 30-22 | 6 | 5 | 0 | 24-13 | 5 | 2 | 4 | 6-9 | ||||||
4. | Pogoń Mogilno | 22 | 39 | 11 | 6 | 5 | 37-19 | 6 | 1 | 4 | 19-11 | 5 | 5 | 1 | 18-8 | ||||||
5. | Krajna Sępólno Krajeńskie | 22 | 35 | 11 | 2 | 9 | 43-27 | 6 | 1 | 4 | 19-8 | 5 | 1 | 5 | 24-19 | ||||||
6. | Unia Gniewkowo | 22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 27-28 | 5 | 3 | 3 | 13-14 | 4 | 3 | 4 | 14-14 | ||||||
7. | Noteć Łabiszyn | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 40-48 | 7 | 1 | 3 | 27-23 | 3 | 1 | 7 | 13-25 | ||||||
8. | Grom Osie | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 39-37 | 5 | 1 | 5 | 26-19 | 4 | 1 | 6 | 13-18 | ||||||
9. | Chełminianka Chełmno | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 36-40 | 6 | 2 | 3 | 22-19 | 1 | 4 | 6 | 14-21 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-2 |
10. | Legia Chełmża | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 22-36 | 4 | 3 | 4 | 13-15 | 4 | 0 | 7 | 9-21 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4-4 |
11. | Start Radziejów | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 31-37 | 4 | 3 | 4 | 17-18 | 3 | 3 | 5 | 14-19 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2-5 |
12. | Zdrój Ciechocinek | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 36-53 | 5 | 1 | 5 | 22-23 | 0 | 4 | 7 | 14-30 | ||||||
13. | LTP Lubanie | 22 | 18 | 4 | 6 | 12 | 36-54 | 3 | 3 | 5 | 17-19 | 1 | 3 | 7 | 19-35 | ||||||
14. | Goplania Inowrocław | 22 | 17 | 4 | 5 | 13 | 17-36 | 3 | 3 | 5 | 11-16 | 1 | 2 | 8 | 6-20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
15. | Dąb Barcin | 22 | 17 | 3 | 8 | 11 | 26-49 | 3 | 5 | 3 | 14-22 | 0 | 3 | 8 | 12-27 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
16. | Unia Wąbrzeźno | 22 | 13 | 2 | 7 | 13 | 29-57 | 1 | 4 | 6 | 16-26 | 1 | 3 | 7 | 13-31 |
V liga grupa II Kujawsko - Pomorska
Awans do IV ligi Kujawsko - Pomorskiej - Mień Lipno, Gopło Kruszwica,
Spadek do A klasy - Ziemowit Osięciny (B klasa Włocławska wycofanie z rozgrywek), Kujawskie Pogranicza Jeziora Wielkie (A klasa Bydgoska), Czarni Wierzchosławice, Sparta Janowiec Wielkopolski, Pałuczanka Żnin,
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Mień Lipno | 23 | 53 | 16 | 5 | 2 | 59-17 | 8 | 2 | 1 | 34-7 | 8 | 3 | 1 | 25-10 | ||||||
2. | Gopło Kruszwica | 22 | 51 | 16 | 3 | 3 | 51-16 | 9 | 1 | 1 | 32-6 | 7 | 2 | 2 | 19-10 | ||||||
3. | Kujawianka Izbica Kujawska | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 50-16 | 9 | 0 | 2 | 32-7 | 7 | 2 | 2 | 18-9 | ||||||
4. | Szubinianka Szubin | 22 | 49 | 15 | 4 | 3 | 53-23 | 11 | 0 | 0 | 36-9 | 4 | 4 | 3 | 17-14 | ||||||
5. | Lider Włocławek | 22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 50-26 | 6 | 4 | 1 | 29-12 | 6 | 3 | 2 | 21-14 | ||||||
6. | Brzysko-Rol Brzyskorzystewko | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 60-36 | 7 | 3 | 2 | 28-16 | 5 | 1 | 5 | 32-20 | ||||||
7. | Kujawiak Kowal | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 47-24 | 7 | 1 | 3 | 28-9 | 4 | 3 | 4 | 19-15 | ||||||
8. | Sadownik Waganiec | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 49-34 | 6 | 2 | 3 | 25-13 | 4 | 2 | 5 | 24-21 | ||||||
9. | Kujawianka Strzelno | 23 | 27 | 8 | 3 | 12 | 34-50 | 5 | 3 | 4 | 22-21 | 3 | 0 | 8 | 12-29 | ||||||
10. | MGKS Lubraniec | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 26-41 | 5 | 2 | 4 | 14-11 | 2 | 2 | 7 | 12-30 | ||||||
11. | Kujawy Markowice | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 45-49 | 5 | 2 | 4 | 30-24 | 2 | 0 | 9 | 15-25 | ||||||
12. | Pałuczanka Żnin | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 26-35 | 3 | 1 | 7 | 10-15 | 3 | 3 | 5 | 16-20 | ||||||
13. | Sparta Janowiec Wielkopolski | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 34-67 | 3 | 2 | 6 | 16-29 | 1 | 2 | 8 | 18-38 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-5 |
14. | Czarni Wierzchosławice | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 31-50 | 2 | 3 | 6 | 18-23 | 2 | 1 | 8 | 13-27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5-6 |
15. | Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie | 22 | 6 | 2 | 0 | 20 | 8-110 | 0 | 0 | 11 | 2-46 | 2 | 0 | 9 | 6-64 | ||||||
16. | Ziemowit Osięciny | 23 | 13 | 3 | 4 | 16 | 27-56 | 2 | 3 | 6 | 19-27 | 1 | 1 | 10 | 8-29 |
A klasa Włocławska
Awans do V ligi Grupa II - GKS Baruchowo
Baraż o awans do V ligi Grupy II - pomiędzy zespołami - Zjednoczeni Piotrków Kujawski ( A klasa Włocławska) - Burza Nowa Wieś Wielka (A klasa Bydgoszcz II)
Spadek - nie spada żadna drużyna,
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | GKS Baruchowo | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 76-26 | 10 | 0 | 0 | 49-5 | 6 | 2 | 2 | 27-21 | ||||||
2. | Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 20 | 49 | 15 | 4 | 1 | 63-19 | 9 | 1 | 0 | 31-5 | 6 | 3 | 1 | 32-14 | ||||||
3. | Cukrownik Fabianki | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 59-35 | 6 | 3 | 1 | 30-18 | 8 | 0 | 2 | 29-17 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
4. | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 55-25 | 7 | 2 | 1 | 27-13 | 7 | 1 | 2 | 28-12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
5. | Unia Choceń | 20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 49-24 | 9 | 1 | 0 | 34-7 | 2 | 3 | 5 | 15-17 | ||||||
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 37-38 | 5 | 1 | 4 | 24-18 | 4 | 1 | 5 | 13-20 | ||||||
7. | Victoria Smólnik | 20 | 28 | 9 | 1 | 10 | 46-51 | 6 | 1 | 3 | 28-23 | 3 | 0 | 7 | 18-28 | ||||||
8. | Wzgórze Raciążek | 20 | 25 | 8 | 1 | 11 | 49-47 | 5 | 0 | 5 | 27-24 | 3 | 1 | 6 | 22-23 | ||||||
9. | Zgoda Chodecz | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 44-63 | 3 | 2 | 6 | 23-30 | 3 | 0 | 6 | 21-33 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-2 |
10. | Tęcza Topólka | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 37-58 | 3 | 2 | 5 | 23-30 | 3 | 0 | 7 | 14-28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
11. | Lech Dobre | 20 | 16 | 4 | 4 | 12 | 33-57 | 4 | 0 | 7 | 20-23 | 0 | 4 | 5 | 13-34 | ||||||
12. | Piast Bądkowo | 20 | 15 | 4 | 3 | 13 | 19-45 | 3 | 2 | 3 | 10-14 | 1 | 1 | 10 | 9-31 | ||||||
13. | Wicher Wielgie | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 23-57 | 4 | 1 | 5 | 12-13 | 0 | 1 | 9 | 11-44 | ||||||
14. | Cheko Skórzno | 20 | 10 | 3 | 1 | 16 | 31-76 | 2 | 1 | 7 | 19-41 | 1 | 0 | 9 | 12-35 |
B klasa Włocławska
Awans - Grot Kowalki
Skrwa Skrwilno uzupełni grono A klasowe jeżeli spotkanie barażowe o awans do V ligi uzyska II zespół A klasy Włocławskiej w spotkaniu barażowym (Zjednoczeni Piotrków Kujawski)
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Grot Kowalki | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 26-6 | 5 | 1 | 1 | 11-2 | 5 | 1 | 1 | 15-4 | ||||||
2. | Skrwa Skrwilno | 13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 38-10 | 4 | 2 | 0 | 17-4 | 5 | 1 | 1 | 21-6 | ||||||
3. | Kujawiak Kruszyn | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 39-19 | 7 | 0 | 0 | 26-3 | 2 | 2 | 3 | 13-16 | ||||||
4. | Tłuchovia Tłuchowo | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 38-24 | 5 | 1 | 1 | 25-13 | 3 | 1 | 3 | 13-11 | ||||||
5. | Ogończyk Kikół | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 24-21 | 5 | 1 | 0 | 16-5 | 1 | 2 | 4 | 8-16 | ||||||
6. | Orzeł Służewo | 14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 33-35 | 2 | 0 | 5 | 16-20 | 4 | 0 | 3 | 17-15 | ||||||
7. | Lubienianka Lubień Kujawski | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 30-42 | 3 | 1 | 3 | 15-16 | 2 | 0 | 5 | 15-26 | ||||||
8. | Start Stawki | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 31-40 | 1 | 2 | 4 | 18-24 | 3 | 0 | 3 | 13-16 | ||||||
9. | Polonia Bytoń | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 15-48 | 0 | 0 | 7 | 7-27 | 2 | 1 | 4 | 8-21 | ||||||
10. | Wiślanin Bobrowniki | 14 | 6 | 2 | 0 | 12 | 19-47 | 1 | 0 | 6 | 8-21 | 1 | 0 | 6 | 11-26 | ||||||
11. | Start II Radziejów | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 26-27 | 3 | 0 | 4 | 11-14 | 3 | 0 | 3 | 15-13 | ||||||
Start II Radziejów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |