Dziś i jutro zespoły naszego klubu i ich rywale rozgrywają spotkania ligowe zapraszamy, jako pierwsi na murawę wybiegną juniorzy młodsi, podopieczni trenera Konrada Ratajczyka zagrają na stadionie klubowym, w samo sobotnie południe w Bydgoszczy rozpoczną mecz zawodnicy Wiesława Borończyka, zagrają z Chemikiem, a po południu na stadionie klubowym zagrają trampkarze i młodzicy, ostatnie spotkanie odbędzie się w niedziele.
Seniorzy
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 1-1 (1-1) Relacja kliknij TUTAJ
Video z meczu kliknij TUTAJ
Juniorzy starsi
Orlęta Aleksandrów Kuj - Włocłavia Włocławek 1-4 (1-2) relacja kliknij TUTAJ
Juniorzy młodsi
Włocłavia Włocławek – AZS UKW Bydgoszcz 5-2 (4-0) Relacja kliknij TUTAJ
Trampkarze
Włocłavia Włocławek – Zdrój Ciechocinek 3-2 (2-0) Relacja kliknij TUTAJ
Młodzicy
Włocłavia Włocławek – Zdrój Ciechocinek 2-0 (1-0) Relacja kliknij TUTAJ
Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 2-2
Legia Warszawa - Korona Kielce 3-1
Cracovia Kraków - Polonia Warszawa 3-1
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom 0-0
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-0
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 1-3
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0-3
GKS Bełchatów - Arka Gdynia 1-1
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Wisła Kraków | 25 | 47 | 14 | 5 | 6 | 39-25 | 9 | 2 | 1 | 25-9 | 5 | 3 | 5 | 14-16 | | | | | | |
2. | Jagiellonia Białystok | 25 | 41 | 12 | 5 | 8 | 32-26 | 9 | 1 | 2 | 23-10 | 3 | 4 | 6 | 9-16 | | | | | | |
3. | Legia Warszawa | 25 | 38 | 12 | 2 | 11 | 33-35 | 8 | 1 | 4 | 21-16 | 4 | 1 | 7 | 12-19 | | | | | | |
4. | Śląsk Wrocław | 25 | 37 | 9 | 10 | 6 | 33-28 | 5 | 5 | 3 | 18-11 | 4 | 5 | 3 | 15-17 | | | | | | |
5. | Lech Poznań | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 29-19 | 8 | 4 | 1 | 22-6 | 2 | 2 | 8 | 7-13 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
6. | Lechia Gdańsk | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 31-30 | 7 | 2 | 3 | 17-9 | 3 | 4 | 6 | 14-21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 |
7. | Górnik Zabrze | 25 | 35 | 10 | 5 | 10 | 26-36 | 7 | 3 | 2 | 16-8 | 3 | 2 | 8 | 10-28 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3-4 |
8. | Ruch Chorzów | 25 | 35 | 9 | 8 | 8 | 25-24 | 6 | 5 | 2 | 13-7 | 3 | 3 | 6 | 12-17 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7-5 |
9. | GKS Bełchatów | 25 | 35 | 9 | 8 | 8 | 27-26 | 8 | 4 | 1 | 17-8 | 1 | 4 | 7 | 10-18 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-6 |
10. | Zagłębie Lubin | 25 | 33 | 8 | 9 | 8 | 26-31 | 7 | 4 | 2 | 14-8 | 1 | 5 | 6 | 12-23 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 3-2 |
11. | Widzew Łódź | 25 | 33 | 8 | 9 | 8 | 35-27 | 5 | 5 | 2 | 22-10 | 3 | 4 | 6 | 13-17 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1-1 |
12. | Polonia Warszawa | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 34-26 | 6 | 2 | 5 | 20-12 | 3 | 4 | 5 | 14-14 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2-3 |
13. | Korona Kielce | 25 | 31 | 8 | 7 | 10 | 30-37 | 3 | 5 | 4 | 16-19 | 5 | 2 | 6 | 14-18 | | | | | | |
14. | Polonia Bytom | 25 | 27 | 6 | 9 | 10 | 25-33 | 4 | 5 | 3 | 14-12 | 2 | 4 | 7 | 11-21 | | | | | | |
15. | Arka Gdynia | 25 | 25 | 5 | 10 | 10 | 18-29 | 5 | 5 | 2 | 15-11 | 0 | 5 | 8 | 3-18 | | | | | | |
16. | Cracovia | 25 | 23 | 6 | 5 | 14 | 31-42 | 6 | 2 | 5 | 26-19 | 0 | 3 | 9 | 5-23 | | | | | |
I liga
Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna 0-4
Łódzki KS - Kolejarz Stróże 2-1
Odra Wodzisław Śląski – Nieciecza 3-2
Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork 5-1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Ruch Radzionków 2-0
GKS Katowice - Górnik Polkowice 1-0
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Dolcan Ząbki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
Flota Świnoujście - GKP Gorzów Wielkopolski 3-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Łódzki KS | 27 | 57 | 16 | 9 | 2 | 42-23 | 10 | 4 | 0 | 23-8 | 6 | 5 | 2 | 19-15 | | | | | | |
2. | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 27 | 55 | 16 | 7 | 4 | 42-17 | 10 | 3 | 0 | 19-4 | 6 | 4 | 4 | 23-13 | | | | | | |
3. | Flota Świnoujście | 27 | 50 | 14 | 8 | 5 | 44-28 | 9 | 4 | 1 | 22-9 | 5 | 4 | 4 | 22-19 | | | | | | |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 27 | 44 | 12 | 8 | 7 | 39-26 | 8 | 3 | 2 | 25-8 | 4 | 5 | 5 | 14-18 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
5. | Piast Gliwice | 27 | 44 | 11 | 11 | 5 | 38-24 | 7 | 5 | 2 | 24-12 | 4 | 6 | 3 | 14-12 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 |
6. | Ruch Radzionków | 27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 30-26 | 7 | 5 | 1 | 15-4 | 4 | 1 | 9 | 15-22 | | | | | | |
7. | Bogdanka Łęczna | 27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 32-33 | 8 | 2 | 3 | 15-9 | 2 | 5 | 7 | 17-24 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
8. | Górnik Polkowice | 27 | 37 | 11 | 4 | 12 | 24-29 | 9 | 1 | 3 | 17-11 | 2 | 3 | 9 | 7-18 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
9. | Warta Poznań | 27 | 36 | 10 | 6 | 11 | 35-38 | 5 | 4 | 4 | 21-16 | 5 | 2 | 7 | 14-22 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
10. | GKS Katowice | 27 | 36 | 9 | 9 | 9 | 37-42 | 6 | 5 | 3 | 23-22 | 3 | 4 | 6 | 14-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
11. | Odra Wodzisław Śląski | 27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 25-37 | 6 | 2 | 6 | 17-21 | 3 | 3 | 7 | 8-16 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
12. | Pogoń Szczecin | 27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 39-38 | 5 | 6 | 3 | 28-21 | 3 | 2 | 8 | 11-17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 |
13. | MKS Kluczbork | 27 | 31 | 7 | 10 | 10 | 29-32 | 7 | 6 | 1 | 22-9 | 0 | 4 | 9 | 7-23 | | | | | | |
14. | GKP Gorzów Wielkopolski | 27 | 29 | 7 | 8 | 12 | 28-41 | 4 | 5 | 4 | 15-15 | 3 | 3 | 8 | 13-26 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4-3 |
15. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 27 | 29 | 7 | 8 | 12 | 22-30 | 5 | 4 | 5 | 13-11 | 2 | 4 | 7 | 9-19 | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4-2 |
16. | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 27 | 29 | 8 | 5 | 14 | 27-37 | 7 | 1 | 5 | 19-16 | 1 | 4 | 9 | 8-21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1-4 |
17. | Kolejarz Stróże | 27 | 27 | 7 | 6 | 14 | 22-36 | 6 | 4 | 3 | 13-8 | 1 | 2 | 11 | 9-28 | | | | | | |
18. | Dolcan Ząbki | 27 | 20 | 5 | 5 | 17 | 18-36 | 4 | 1 | 9 | 16-22 | 1 | 4 | 8 | 2-14 | | | | | |
II liga Zachodnia
Raków Częstochowa - Polonia Słubice 3-0
Nielba Wągrowiec - Zawisza Bydgoszcz 1-2
GKS Tychy - Bałtyk Gdynia 1-3
Miedź Legnica - Jarota Jarocin 1-0
Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 0-1
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 2-1
Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice 0-3
Lechia Zielona Góra - Olimpia Grudziądz 1-2
Czarni Żagań - Polonia Nowy Tomyśl 2-1
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Olimpia Grudziądz | 27 | 57 | 17 | 6 | 4 | 57-23 | 9 | 2 | 2 | 29-9 | 8 | 4 | 2 | 28-14 | | | | | | |
2. | Miedź Legnica | 27 | 52 | 15 | 7 | 5 | 39-21 | 11 | 1 | 2 | 23-6 | 4 | 6 | 3 | 16-15 | | | | | | |
3. | Zawisza Bydgoszcz | 27 | 49 | 13 | 10 | 4 | 41-20 | 8 | 5 | 0 | 27-9 | 5 | 5 | 4 | 14-11 | | | | | | |
4. | GKS Tychy | 27 | 48 | 14 | 6 | 7 | 44-26 | 7 | 3 | 4 | 23-11 | 7 | 3 | 3 | 21-15 | | | | | | |
5. | Zagłębie Sosnowiec | 27 | 47 | 13 | 8 | 6 | 42-31 | 7 | 3 | 3 | 20-15 | 6 | 5 | 3 | 22-16 | | | | | | |
6. | Chojniczanka Chojnice | 27 | 44 | 11 | 11 | 5 | 36-22 | 5 | 6 | 2 | 17-12 | 6 | 5 | 3 | 19-10 | | | | | | |
7. | Ruch Zdzieszowice | 27 | 41 | 10 | 11 | 6 | 33-25 | 5 | 5 | 3 | 19-12 | 5 | 6 | 3 | 14-13 | | | | | | |
8. | Bałtyk Gdynia | 27 | 40 | 11 | 7 | 9 | 31-27 | 8 | 3 | 2 | 17-7 | 3 | 4 | 7 | 14-20 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
9. | Elana Toruń | 28 | 40 | 10 | 10 | 8 | 34-34 | 5 | 7 | 3 | 21-19 | 5 | 3 | 5 | 13-15 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
10. | Czarni Żagań | 28 | 39 | 10 | 9 | 9 | 45-37 | 4 | 6 | 4 | 21-17 | 6 | 3 | 5 | 24-20 | | | | | | |
11. | Górnik Wałbrzych | 27 | 37 | 9 | 10 | 8 | 34-28 | 6 | 5 | 3 | 21-12 | 3 | 5 | 5 | 13-16 | | | | | | |
12. | Nielba Wągrowiec | 27 | 36 | 9 | 9 | 9 | 48-45 | 5 | 5 | 4 | 26-20 | 4 | 4 | 5 | 22-25 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
13. | Raków Częstochowa | 27 | 36 | 9 | 9 | 9 | 33-33 | 4 | 6 | 4 | 17-16 | 5 | 3 | 5 | 16-17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
14. | Jarota Jarocin | 27 | 35 | 9 | 8 | 10 | 31-28 | 5 | 3 | 5 | 14-13 | 4 | 5 | 5 | 17-15 | | | | | | |
15. | Tur Turek | 27 | 22 | 6 | 4 | 17 | 38-55 | 4 | 3 | 7 | 24-26 | 2 | 1 | 10 | 14-29 | | | | | | |
16. | Polonia Nowy Tomyśl | 27 | 15 | 4 | 3 | 20 | 23-66 | 3 | 1 | 9 | 11-26 | 1 | 2 | 11 | 12-40 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-0 |
17. | Lechia Zielona Góra | 27 | 15 | 3 | 6 | 18 | 21-54 | 2 | 3 | 9 | 12-30 | 1 | 3 | 9 | 9-24 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-5 |
18. | Polonia Słubice | 27 | 10 | 2 | 4 | 21 | 11-66 | 1 | 2 | 10 | 5-34 | 1 | 2 | 11 | 6-32 | | | | | | |
Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
III liga Kujawsko – Pomorsko - Wielkopolska
Chemik Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek 1-1
Wda Świecie - Piast Kobylin 2-0
Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin 5-0
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 1-1
Mieszko Gniezno - Notecianka Pakość 0-4
Victoria Koronowo - Polonia Leszno 1-0
Unia Janikowo - Lech Rypin 1-2
Calisia Kalisz - GKS Dopiewo 0-1
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Calisia Kalisz | 24 | 50 | 15 | 5 | 4 | 44-22 | 7 | 3 | 2 | 24-8 | 8 | 2 | 2 | 20-14 | | | | | | |
2. | Lech Rypin | 24 | 48 | 14 | 6 | 4 | 51-27 | 10 | 1 | 1 | 36-10 | 4 | 5 | 3 | 15-17 | | | | | | |
3. | Wda Świecie | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 42-27 | 6 | 4 | 2 | 23-14 | 7 | 1 | 4 | 19-13 | | | | | | |
4. | Unia Swarzędz | 24 | 42 | 12 | 6 | 6 | 37-19 | 6 | 4 | 2 | 14-6 | 6 | 2 | 4 | 23-13 | | | | | | |
5. | Piast Kobylin | 24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 39-31 | 7 | 3 | 2 | 25-15 | 4 | 4 | 4 | 14-16 | | | | | | |
6. | GKS Dopiewo | 24 | 37 | 9 | 10 | 5 | 30-21 | 3 | 7 | 2 | 12-9 | 6 | 3 | 3 | 18-12 | | | | | | |
7. | Victoria Koronowo | 24 | 35 | 8 | 11 | 5 | 24-27 | 4 | 5 | 3 | 13-14 | 4 | 6 | 2 | 11-13 | | | | | | |
8. | Górnik Konin | 24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 28-33 | 6 | 1 | 5 | 18-15 | 4 | 3 | 5 | 10-18 | | | | | | |
9. | Lubuszanin Trzcianka | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 39-22 | 7 | 3 | 2 | 28-7 | 2 | 3 | 7 | 11-15 | | | | | | |
10. | Polonia 1912 Leszno | 24 | 32 | 8 | 8 | 8 | 32-27 | 4 | 3 | 5 | 17-14 | 4 | 5 | 3 | 15-13 | | | | | | |
11. | Notecianka Pakość | 24 | 30 | 8 | 6 | 10 | 31-36 | 3 | 3 | 6 | 15-19 | 5 | 3 | 4 | 16-17 | | | | | | |
12. | Chemik Bydgoszcz | 24 | 27 | 8 | 3 | 13 | 27-38 | 4 | 1 | 7 | 11-14 | 4 | 2 | 6 | 16-24 | | | | | | |
13. | Unia Janikowo | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 25-40 | 4 | 3 | 5 | 11-15 | 2 | 3 | 7 | 14-25 | | | | | | |
14. | Unia Solec Kujawski | 24 | 23 | 6 | 5 | 13 | 31-41 | 5 | 4 | 3 | 23-16 | 1 | 1 | 10 | 8-25 | | | | | | |
15. | Włocłavia Włocławek | 24 | 16 | 4 | 4 | 16 | 25-56 | 2 | 1 | 9 | 13-27 | 2 | 3 | 7 | 12-29 | | | | | | |
16. | Mieszko Gniezno | 24 | 13 | 3 | 4 | 17 | 14-52 | 2 | 2 | 8 | 8-25 | 1 | 2 | 9 | 6-27 | | | | | | |
IV liga Kujawsko – Pomorska
Start Radziejów - Cuiavia Inowrocław 4-2
Legia Chełmża - Unia Wąbrzeźno 4-0
Unia Gniewkowo - Sparta/Unifreeze Brodnica 1-3
Grom Osie - Flisak Złotoria 0-3
Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2-0
Krajna Sępólno Krajeńskie - Zdrój Ciechocinek 1-0
Pogoń Mogilno - LTP Lubanie 1-1
Noteć Łabiszyn - Chełminianka Chełmno 1-3
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Sparta/Unifreeze Brodnica | 23 | 61 | 20 | 1 | 2 | 52-13 | 9 | 1 | 1 | 22-4 | 11 | 0 | 1 | 30-9 | | | | | | |
2. | Cuiavia Inowrocław | 23 | 59 | 19 | 2 | 2 | 72-17 | 10 | 0 | 1 | 30-6 | 9 | 2 | 1 | 42-11 | | | | | | |
3. | Flisak Złotoria | 23 | 43 | 12 | 7 | 4 | 33-22 | 6 | 5 | 0 | 24-13 | 6 | 2 | 4 | 9-9 | | | | | | |
4. | Pogoń Mogilno | 23 | 40 | 11 | 7 | 5 | 38-20 | 6 | 2 | 4 | 20-12 | 5 | 5 | 1 | 18-8 | | | | | | |
5. | Krajna Sępólno Krajeńskie | 23 | 38 | 12 | 2 | 9 | 44-27 | 7 | 1 | 4 | 20-8 | 5 | 1 | 5 | 24-19 | | | | | | |
6. | Unia Gniewkowo | 23 | 33 | 9 | 6 | 8 | 28-31 | 5 | 3 | 4 | 14-17 | 4 | 3 | 4 | 14-14 | | | | | | |
7. | Noteć Łabiszyn | 23 | 32 | 10 | 2 | 11 | 41-51 | 7 | 1 | 4 | 28-26 | 3 | 1 | 7 | 13-25 | | | | | | |
8. | Chełminianka Chełmno | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 39-41 | 6 | 2 | 3 | 22-19 | 2 | 4 | 6 | 17-22 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5-2 |
9. | Legia Chełmża | 23 | 30 | 9 | 3 | 11 | 26-36 | 5 | 3 | 4 | 17-15 | 4 | 0 | 7 | 9-21 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4-4 |
10. | Start Radziejów | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 35-39 | 5 | 3 | 4 | 21-20 | 3 | 3 | 5 | 14-19 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2-5 |
11. | Grom Osie | 23 | 29 | 9 | 2 | 12 | 39-40 | 5 | 1 | 6 | 26-22 | 4 | 1 | 6 | 13-18 | | | | | | |
12. | Zdrój Ciechocinek | 23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 36-54 | 5 | 1 | 5 | 22-23 | 0 | 4 | 8 | 14-31 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
13. | Goplania Inowrocław | 23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 19-36 | 4 | 3 | 5 | 13-16 | 1 | 2 | 8 | 6-20 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
14. | LTP Lubanie | 23 | 19 | 4 | 7 | 12 | 37-55 | 3 | 3 | 5 | 17-19 | 1 | 4 | 7 | 20-36 | | | | | | |
15. | Dąb Barcin | 23 | 17 | 3 | 8 | 12 | 26-51 | 3 | 5 | 3 | 14-22 | 0 | 3 | 9 | 12-29 | | | | | | |
16. | Unia Wąbrzeźno | 23 | 13 | 2 | 7 | 14 | 29-61 | 1 | 4 | 6 | 16-26 | 1 | 3 | 8 | 13-35 | | | | | | |
Sparta Brodnica połączyła się z Unifreeze Miesiączkowo i występuje pod nazwą Sparta/Unifreeze |
V liga KPZPN
Kujawianka Strzelno – Mień Lipno 1-3
Sparta Janowic WLKP – Gopło Kruszwica 1-8
Kujawy Markowice – Lider Włocławek 1-4
Szubinianka Szubin – Kujawianka Izbica Kujawska 4-2
MGKS Lubraniec – Sadownik Waganiec 2-1
Czarni Wierzchosławice – Kujawiak Kowal 1-0
Pałuczanka Żnin – Kuj. Pogranicza Jeziora Wielkie 7-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Gopło Kruszwica | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 59-17 | 9 | 1 | 1 | 32-6 | 8 | 2 | 2 | 27-11 | | | | | | |
2. | Mień Lipno | 23 | 53 | 16 | 5 | 2 | 59-17 | 8 | 2 | 1 | 34-7 | 8 | 3 | 1 | 25-10 | | | | | | |
3. | Szubinianka Szubin | 23 | 52 | 16 | 4 | 3 | 57-25 | 12 | 0 | 0 | 40-11 | 4 | 4 | 3 | 17-14 | | | | | | |
4. | Kujawianka Izbica Kujawska | 23 | 50 | 16 | 2 | 5 | 52-20 | 9 | 0 | 2 | 32-7 | 7 | 2 | 3 | 20-13 | | | | | | |
5. | Lider Włocławek | 23 | 46 | 13 | 7 | 3 | 54-27 | 6 | 4 | 1 | 29-12 | 7 | 3 | 2 | 25-15 | | | | | | |
6. | Brzysko-Rol Brzyskorzystewko | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 60-36 | 7 | 3 | 2 | 28-16 | 5 | 1 | 5 | 32-20 | | | | | | |
7. | Kujawiak Kowal | 23 | 37 | 11 | 4 | 8 | 47-25 | 7 | 1 | 3 | 28-9 | 4 | 3 | 5 | 19-16 | | | | | | |
8. | Sadownik Waganiec | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 50-36 | 6 | 2 | 3 | 25-13 | 4 | 2 | 6 | 25-23 | | | | | | |
9. | MGKS Lubraniec | 23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 28-42 | 6 | 2 | 4 | 16-12 | 2 | 2 | 7 | 12-30 | | | | | | |
10. | Kujawianka Strzelno | 23 | 27 | 8 | 3 | 12 | 34-50 | 5 | 3 | 4 | 22-21 | 3 | 0 | 8 | 12-29 | | | | | | |
11. | Pałuczanka Żnin | 23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 33-35 | 4 | 1 | 7 | 17-15 | 3 | 3 | 5 | 16-20 | | | | | | |
12. | Kujawy Markowice | 23 | 23 | 7 | 2 | 14 | 46-53 | 5 | 2 | 5 | 31-28 | 2 | 0 | 9 | 15-25 | | | | | | |
13. | Czarni Wierzchosławice | 23 | 19 | 5 | 4 | 14 | 32-50 | 3 | 3 | 6 | 19-23 | 2 | 1 | 8 | 13-27 | | | | | | |
14. | Sparta Janowiec Wielkopolski | 23 | 16 | 4 | 4 | 15 | 35-75 | 3 | 2 | 7 | 17-37 | 1 | 2 | 8 | 18-38 | | | | | | |
15. | Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie | 23 | 6 | 2 | 0 | 21 | 8-117 | 0 | 0 | 11 | 2-46 | 2 | 0 | 10 | 6-71 | | | | | | |
16. | Ziemowit Osięciny | 23 | 13 | 3 | 4 | 16 | 27-56 | 2 | 3 | 6 | 19-27 | 1 | 1 | 10 | 8-29 | | | | | |
A klasa Włocławska
Victoria Smólnik – Łokietek Brześć Kujawski 2-1
Tęcza Topólka - Zgoda Chodecz 0-1
Cukrownik Fabianki - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1
Cheko Skórzno - Wicher Wielgie 0-2
Wzgórze Raciążek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3
Piast Bądkowo - GKS Baruchowo 0-0
Lech Dobre - Unia Choceń 0-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | GKS Baruchowo | 21 | 51 | 16 | 3 | 2 | 76-26 | 10 | 0 | 0 | 49-5 | 6 | 3 | 2 | 27-21 | | | | | | |
2. | Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 21 | 49 | 15 | 4 | 2 | 64-21 | 9 | 1 | 0 | 31-5 | 6 | 3 | 2 | 33-16 | | | | | | |
3. | Cukrownik Fabianki | 21 | 48 | 15 | 3 | 3 | 61-36 | 7 | 3 | 1 | 32-19 | 8 | 0 | 2 | 29-17 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
4. | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 21 | 48 | 15 | 3 | 3 | 58-27 | 7 | 2 | 1 | 27-13 | 8 | 1 | 2 | 31-14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
5. | Unia Choceń | 21 | 38 | 11 | 5 | 5 | 49-24 | 9 | 1 | 0 | 34-7 | 2 | 4 | 5 | 15-17 | | | | | | |
6. | Victoria Smólnik | 21 | 31 | 10 | 1 | 10 | 48-52 | 7 | 1 | 3 | 30-24 | 3 | 0 | 7 | 18-28 | | | | | | |
7. | Łokietek Brześć Kujawski | 21 | 29 | 9 | 2 | 10 | 38-40 | 5 | 1 | 4 | 24-18 | 4 | 1 | 6 | 14-22 | | | | | | |
8. | Wzgórze Raciążek | 21 | 25 | 8 | 1 | 12 | 51-50 | 5 | 0 | 6 | 29-27 | 3 | 1 | 6 | 22-23 | | | | | | |
9. | Zgoda Chodecz | 21 | 23 | 7 | 2 | 12 | 45-63 | 3 | 2 | 6 | 23-30 | 4 | 0 | 6 | 22-33 | | | | | | |
10. | Tęcza Topólka | 21 | 20 | 6 | 2 | 13 | 37-59 | 3 | 2 | 6 | 23-31 | 3 | 0 | 7 | 14-28 | | | | | | |
11. | Lech Dobre | 21 | 17 | 4 | 5 | 12 | 33-57 | 4 | 1 | 7 | 20-23 | 0 | 4 | 5 | 13-34 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-1 |
12. | Wicher Wielgie | 21 | 17 | 5 | 2 | 14 | 25-57 | 4 | 1 | 5 | 12-13 | 1 | 1 | 9 | 13-44 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-6 |
13. | Piast Bądkowo | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 19-45 | 3 | 3 | 3 | 10-14 | 1 | 1 | 10 | 9-31 | | | | | | |
14. | Cheko Skórzno | 21 | 10 | 3 | 1 | 17 | 31-78 | 2 | 1 | 8 | 19-43 | 1 | 0 | 9 | 12-35 | | | | | |
Juniorzy starsi
Piast Bądkowo – Jagiellonka Nieszawa 2-2
Orlęta ALeksandów Kujawski – Włocłavia Włocławek 1-4
WAP Włocławek – Kujawianka Izbica Kujawska 4-2
Lider Włocławek – Sadownik Waganiec 1-2
Cheko Skórzno – Wisła Dobrzyń (środa 17:30)
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 17 | 49 | 16 | 1 | 0 | 84 - 15 | +69 |
2. | | 17 | 43 | 14 | 1 | 2 | 62 - 13 | +49 |
3. | | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 52 - 47 | +5 |
4. | | 17 | 31 | 10 | 1 | 6 | 46 - 25 | +21 |
5. | | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 40 - 41 | -1 |
6. | | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 36 - 30 | +6 |
7. | | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 34 - 42 | -8 |
8. | | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 23 - 29 | -6 |
9. | | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 24 - 42 | -18 |
10. | | 16 | 15 | 5 | 0 | 11 | 22 - 50 | -28 |
11. | | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 22 - 51 | -29 |
12. | | 17 | 4 | 1 | 1 | 15 | 14 - 74 | -60 |
Liga wojewódzka Juniorów młodszych
Grupa A
Sparta Brodnica – Lider Włocławek 2-6
Elana Toruń – Olimpia Grudziądz 5-1
Lech Rypin – Zawisza Bydgoszcz 0-2
Chemik Bydgoszcz – Pałuczanka Żnin 3-0
Grupa B
Włocłavia Włocławek – KU AZS UKW Bydgoszcz 5-2
Wda Świecie – BKS Bydgoszcz 4-2
Kujawianka Strzelno – Start Radziejów 3-2
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 23 | 64 | 21 | 1 | 1 | 112 - 20 | +92 |
2. | | 23 | 60 | 19 | 3 | 1 | 99 - 18 | +81 |
3. | | 23 | 58 | 19 | 1 | 3 | 79 - 16 | +63 |
4. | | 23 | 41 | 13 | 2 | 7 | 60 - 34 | +26 |
5. | | 21 | 37 | 12 | 1 | 8 | 66 - 33 | +33 |
7. | | 21 | 31 | 10 | 1 | 10 | 46 - 53 | -7 |
8. | | 21 | 28 | 9 | 1 | 11 | 43 - 99 | -56 |
9. | | 23 | 27 | 8 | 3 | 11 | 33 - 57 | -24 |
10. | | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 49 - 45 | +4 |
11. | | 23 | 24 | 8 | 0 | 15 | 38 - 66 | -28 |
12. | | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 42 - 65 | -23 |
13. | | 21 | 21 | 7 | 0 | 14 | 42 - 72 | -30 |
14. | | 22 | 10 | 3 | 1 | 18 | 32 - 81 | -49 |
15. | | 22 | 6 | 2 | 0 | 20 | 20 - 108 | -88 |
Trampkarze
Włocłavia Włocławek- Zdrój Ciechocinek 3-2
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Orlęta Aleksandrów Kujawski 11-0
Start Radziejów – Lider Włocławek (niedziela 11:00)
Łokietek Brześć Kujawski – LTP Lubanie 1-4
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
4. | | 9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 31 - 21 | +10 |
Młodzicy
Włocłavia Włocławek- Zdrój Ciechocinek 2-0
UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. – Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0
Start Radziejów – Lider Włocławek 1-0
MGKS Lubraniec - LTP Lubanie
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |