Udana sobota w wykonaniu naszych zespołów, początek dali trampkarze pokonując wysoko rywali z Aleksandrowa Kujawskiego, po nich na boisko wybiegli najmłodsi zawodnicy naszego klubu, którzy również pokonali rówieśników z Aleksandrowa, po południu swoje mecze wygrali juniorzy młodsi i seniorzy, powiększając III ligowy dorobek punktowy.
Seniorzy
Włocłavia Włocławek - Piast Kobylin 4-0 (relacja ze spotkania kliknij TUTAJ)
Juniorzy starsi
Włocłavia Włocławek - WAP Włocławek 1-1 (relacja ze spotkania kliknij TUTAJ)
Juniorzy młodsi
Kujawianka Strzelno - Włocłavia WŁocławek 0-2 (relacja ze spotkania kliknij TUTAJ)
Trampkarze
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 0-10 (relacja ze spotkania kliknij TUTAJ)
Młodzicy
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 1-6 (relacja ze spotkania kliknij TUTAJ)
Ekstraklasa 29 maja (niedziela 17:00)
Lech Poznań - Korona Kielce 4-0
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
Górnik Zabrze - Widzew Łódź 4-0
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 0-2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 5-0
Legia Warszawa - Polonia Bytom 4-0
GKS Bełchatów – Cracovia Kraków 1-0
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2-1
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Wisła Kraków | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 44-29 | 11 | 2 | 2 | 27-11 | 6 | 3 | 6 | 17-18 | | | | | | |
2. | Śląsk Wrocław | 30 | 49 | 13 | 10 | 7 | 46-34 | 7 | 5 | 3 | 27-13 | 6 | 5 | 4 | 19-21 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
3. | Legia Warszawa | 30 | 49 | 15 | 4 | 11 | 45-38 | 10 | 1 | 4 | 27-16 | 5 | 3 | 7 | 18-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
4. | Jagiellonia Białystok | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 38-32 | 11 | 2 | 2 | 29-11 | 3 | 4 | 8 | 9-21 | | | | | | |
5. | Lech Poznań | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 37-23 | 10 | 4 | 1 | 27-6 | 3 | 2 | 10 | 10-17 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
6. | Górnik Zabrze | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 36-40 | 9 | 4 | 2 | 24-10 | 4 | 2 | 9 | 12-30 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
7. | Polonia Warszawa | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 41-26 | 7 | 3 | 5 | 22-12 | 5 | 5 | 5 | 19-14 | | | | | | |
8. | Lechia Gdańsk | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 37-36 | 8 | 3 | 4 | 20-12 | 4 | 4 | 7 | 17-24 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-2 |
9. | Widzew Łódź | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 41-34 | 7 | 6 | 2 | 26-12 | 4 | 4 | 7 | 15-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-3 |
10. | GKS Bełchatów | 30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 31-33 | 9 | 4 | 2 | 18-10 | 1 | 6 | 8 | 13-23 | | | | | | |
11. | Zagłębie Lubin | 30 | 39 | 10 | 9 | 11 | 31-38 | 7 | 4 | 4 | 14-12 | 3 | 5 | 7 | 17-26 | | | | | | |
12. | Ruch Chorzów | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 29-32 | 6 | 5 | 4 | 14-12 | 4 | 3 | 8 | 15-20 | | | | | | |
13. | Korona Kielce | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 34-48 | 5 | 5 | 5 | 20-22 | 5 | 2 | 8 | 14-26 | | | | | | |
14. | Cracovia | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 37-47 | 7 | 2 | 6 | 30-21 | 1 | 3 | 11 | 7-26 | | | | | | |
15. | Arka Gdynia | 30 | 28 | 6 | 10 | 14 | 22-43 | 6 | 5 | 4 | 19-19 | 0 | 5 | 10 | 3-24 | | | | | | |
16. | Polonia Bytom | 30 | 27 | 6 | 9 | 15 | 29-45 | 4 | 5 | 6 | 17-18 | 2 | 4 | 9 | 12-27 | | | | | | |
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, w Lidze Europy zagra czwarta drużyna ekstraklasy - Jagiellonia Białystok. |
I liga
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-3
Odra Wodzisław Śląski - Flota Świnoujście 0-1
Górnik Polkowice - Dolcan Ząbki 1-2
Ruch Radzionków - Warta Poznań 0-1
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
Sandecja Nowy Sącz - Łódzki KS 2-2
GKP Gorzów - Bogdanka Łęćzna 0-3
Nieciecza - Pogoń Szczecin 1-2
Kolejarz Stróże - Piast Gliwice 2-1
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Łódzki KS | 32 | 68 | 19 | 11 | 2 | 56-29 | 12 | 4 | 0 | 28-8 | 7 | 7 | 2 | 28-21 | | | | | | |
2. | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 50-20 | 12 | 4 | 0 | 24-5 | 7 | 5 | 4 | 26-15 | | | | | | |
3. | Flota Świnoujście | 32 | 60 | 17 | 9 | 6 | 50-32 | 9 | 5 | 2 | 24-12 | 8 | 4 | 4 | 26-20 | | | | | | |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 32 | 50 | 13 | 11 | 8 | 45-33 | 9 | 5 | 2 | 30-12 | 4 | 6 | 6 | 15-21 | | | | | | |
5. | Piast Gliwice | 32 | 49 | 12 | 13 | 7 | 43-28 | 7 | 6 | 3 | 25-14 | 5 | 7 | 4 | 18-14 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-1 |
6. | Warta Poznań | 32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 43-40 | 7 | 5 | 4 | 27-18 | 7 | 2 | 7 | 16-22 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1-4 |
7. | Pogoń Szczecin | 32 | 45 | 12 | 9 | 11 | 50-41 | 6 | 7 | 3 | 32-23 | 6 | 2 | 8 | 18-18 | | | | | | |
8. | Bogdanka Łęczna | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 39-38 | 9 | 3 | 4 | 18-11 | 3 | 5 | 8 | 21-27 | | | | | | |
9. | Ruch Radzionków | 32 | 43 | 12 | 7 | 13 | 31-29 | 7 | 5 | 4 | 15-7 | 5 | 2 | 9 | 16-22 | | | | | | |
10. | GKS Katowice | 32 | 41 | 10 | 11 | 11 | 45-52 | 7 | 5 | 4 | 27-25 | 3 | 6 | 7 | 18-27 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
11. | Górnik Polkowice | 32 | 41 | 12 | 5 | 15 | 31-38 | 9 | 2 | 5 | 20-16 | 3 | 3 | 10 | 11-22 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
12. | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 32 | 36 | 9 | 9 | 14 | 31-38 | 6 | 4 | 6 | 17-13 | 3 | 5 | 8 | 14-25 | | | | | | |
13. | Kolejarz Stróże | 32 | 35 | 9 | 8 | 15 | 26-40 | 7 | 5 | 4 | 16-12 | 2 | 3 | 11 | 10-28 | | | | | | |
14. | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 32 | 34 | 9 | 7 | 16 | 36-47 | 8 | 2 | 6 | 26-22 | 1 | 5 | 10 | 10-25 | | | | | | |
15. | MKS Kluczbork | 32 | 33 | 7 | 12 | 13 | 33-40 | 7 | 7 | 2 | 24-12 | 0 | 5 | 11 | 9-28 | | | | | | |
16. | Odra Wodzisław Śląski | 32 | 32 | 9 | 5 | 18 | 29-52 | 6 | 2 | 8 | 20-28 | 3 | 3 | 10 | 9-24 | | | | | | |
17. | Dolcan Ząbki | 32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25-38 | 5 | 2 | 9 | 19-22 | 3 | 5 | 8 | 6-16 | | | | | | |
18. | GKP Gorzów Wielkopolski | 32 | 29 | 7 | 8 | 17 | 28-56 | 4 | 5 | 7 | 15-24 | 3 | 3 | 10 | 13-32 | | | | | | |
GKP Gorzów Wielkopolski został wycofany z rozgrywek po 28. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. |
II liga zachodnia
Elana Toruń - Czarni Żagań 2-2
Lechia Zielona Góra - Górnik Wałbrzych 1-1
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 0-0
Ruch Zdzieszowice - Raków Częstochowa 0-0
Polonia Nowy Tomyśl - Nielba Wągrowiec 0-3
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Słubice 3-0
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 0-0
Zawisza Bydgoszcz - Tur Turek 2-2
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 2-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Olimpia Grudziądz | 32 | 70 | 21 | 7 | 4 | 65-25 | 12 | 2 | 2 | 33-9 | 9 | 5 | 2 | 32-16 | | | | | | |
2. | Zawisza Bydgoszcz | 32 | 62 | 17 | 11 | 4 | 53-22 | 10 | 6 | 0 | 34-11 | 7 | 5 | 4 | 19-11 | | | | | | |
3. | GKS Tychy | 32 | 59 | 17 | 8 | 7 | 54-30 | 8 | 4 | 4 | 27-14 | 9 | 4 | 3 | 27-16 | | | | | | |
4. | Miedź Legnica | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 43-26 | 12 | 1 | 3 | 27-8 | 4 | 7 | 5 | 16-18 | | | | | | |
5. | Zagłębie Sosnowiec | 32 | 54 | 14 | 12 | 6 | 49-35 | 8 | 5 | 3 | 24-16 | 6 | 7 | 3 | 25-19 | | | | | | |
6. | Chojniczanka Chojnice | 32 | 51 | 13 | 12 | 7 | 43-32 | 5 | 7 | 4 | 20-20 | 8 | 5 | 3 | 23-12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 32 | 51 | 13 | 12 | 7 | 41-29 | 7 | 6 | 3 | 24-13 | 6 | 6 | 4 | 17-16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
8. | Bałtyk Gdynia | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 36-31 | 10 | 3 | 3 | 22-10 | 3 | 5 | 8 | 14-21 | | | | | | |
9. | Nielba Wągrowiec | 32 | 46 | 12 | 10 | 10 | 58-50 | 6 | 6 | 4 | 29-22 | 6 | 4 | 6 | 29-28 | | | | | | |
10. | Górnik Wałbrzych | 32 | 44 | 11 | 11 | 10 | 41-32 | 6 | 5 | 5 | 21-15 | 5 | 6 | 5 | 20-17 | | | | | | |
11. | Jarota Jarocin | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 39-33 | 6 | 4 | 6 | 18-17 | 5 | 6 | 5 | 21-16 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-0 |
12. | Elana Toruń | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 37-40 | 6 | 7 | 3 | 22-19 | 5 | 3 | 8 | 15-21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-4 |
13. | Czarni Żagań | 32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 49-45 | 5 | 6 | 5 | 24-20 | 6 | 3 | 7 | 25-25 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
14. | Raków Częstochowa | 32 | 42 | 10 | 12 | 10 | 39-37 | 5 | 7 | 4 | 21-17 | 5 | 5 | 6 | 18-20 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
15. | Tur Turek | 32 | 30 | 8 | 6 | 18 | 50-65 | 5 | 4 | 7 | 29-30 | 3 | 2 | 11 | 21-35 | | | | | | |
16. | Lechia Zielona Góra | 32 | 19 | 4 | 7 | 21 | 24-61 | 3 | 4 | 9 | 14-31 | 1 | 3 | 12 | 10-30 | | | | | | |
17. | Polonia Nowy Tomyśl | 32 | 15 | 4 | 3 | 25 | 23-81 | 3 | 1 | 12 | 11-35 | 1 | 2 | 13 | 12-46 | | | | | | |
| Polonia Słubice | 32 | 10 | 2 | 4 | 26 | 11-81 | 1 | 2 | 13 | 5-43 | 1 | 2 | 13 | 6-38 | | | | | | |
Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Polonia Nowy Tomyśl wycofała się z rozgrywek po 27. kolejce. |
II liga wschodnia
GLKS Nadarzyn - OKS 1945 Olsztyn 1-2
Motor Lublin - Olimpia Elbląg 0-2
Resovia - Stal Stalowa Wola 0-0
Pelikan Łowicz - Okocimski KS Brzesko 1-1
Start Otwock - Znicz Pruszków 1-0
Ruch Wysokie Mazowieckie - Stal Rzeszów 2-4
Puszcza Niepołomice - Wisła Płock 1-2
Sokół Sokółka - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3
Wigry Suwałki - Jeziorak Iława 2-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Olimpia Elbląg | 32 | 59 | 16 | 11 | 5 | 37-23 | 8 | 8 | 0 | 17-5 | 8 | 3 | 5 | 20-18 | | | | | | |
2. | Okocimski KS Brzesko | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 40-25 | 9 | 4 | 3 | 22-10 | 7 | 4 | 5 | 18-15 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 |
3. | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | 32 | 56 | 15 | 11 | 6 | 39-24 | 7 | 6 | 3 | 18-13 | 8 | 5 | 3 | 21-11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-2 |
4. | Wisła Płock | 32 | 54 | 16 | 6 | 10 | 55-38 | 10 | 1 | 5 | 31-19 | 6 | 5 | 5 | 24-19 | | | | | | |
5. | Stal Stalowa Wola | 32 | 49 | 13 | 10 | 9 | 32-23 | 10 | 2 | 4 | 19-10 | 3 | 8 | 5 | 13-13 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-3 |
6. | OKS 1945 Olsztyn | 32 | 49 | 12 | 13 | 7 | 39-33 | 8 | 8 | 0 | 23-10 | 4 | 5 | 7 | 16-23 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-4 |
7. | Znicz Pruszków | 32 | 48 | 11 | 15 | 6 | 39-32 | 8 | 6 | 2 | 25-16 | 3 | 9 | 4 | 14-16 | | | | | | |
8. | Jeziorak Iława | 32 | 45 | 12 | 9 | 11 | 36-35 | 9 | 5 | 2 | 24-11 | 3 | 4 | 9 | 12-24 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
9. | Stal Rzeszów | 32 | 45 | 11 | 12 | 9 | 51-41 | 7 | 3 | 6 | 29-21 | 4 | 9 | 3 | 22-20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
10. | Resovia | 32 | 40 | 9 | 13 | 10 | 27-23 | 5 | 8 | 4 | 12-10 | 4 | 5 | 6 | 15-13 | | | | | | |
11. | Pelikan Łowicz | 32 | 39 | 7 | 18 | 7 | 34-31 | 4 | 9 | 3 | 22-18 | 3 | 9 | 4 | 12-13 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 |
12. | Sokół Sokółka | 32 | 39 | 9 | 12 | 11 | 32-37 | 5 | 6 | 5 | 19-18 | 4 | 6 | 6 | 13-19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-5 |
13. | Wigry Suwałki | 32 | 38 | 7 | 17 | 8 | 33-33 | 3 | 10 | 2 | 15-13 | 4 | 7 | 6 | 18-20 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
14. | GLKS Nadarzyn | 32 | 38 | 9 | 11 | 12 | 29-38 | 5 | 5 | 6 | 19-20 | 4 | 6 | 6 | 10-18 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
15. | Ruch Wysokie Mazowieckie | 32 | 35 | 9 | 8 | 15 | 30-49 | 4 | 4 | 8 | 13-25 | 5 | 4 | 7 | 17-24 | | | | | | |
16. | Motor Lublin | 32 | 26 | 6 | 8 | 18 | 22-47 | 3 | 4 | 9 | 11-24 | 3 | 4 | 9 | 11-23 | | | | | | |
17. | Start Otwock | 32 | 24 | 5 | 9 | 18 | 36-63 | 4 | 5 | 7 | 21-27 | 1 | 4 | 11 | 15-36 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-1 |
18. | Puszcza Niepołomice | 32 | 24 | 5 | 9 | 18 | 29-45 | 3 | 6 | 7 | 14-16 | 2 | 3 | 11 | 15-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1-3 |
Spartakus Szarowola występuje pod nazwą Motor Lublin. |
III liga Kujawsko – Pomorsko – Wielkopolska
Unia Janikowo - Lubuszanin Trzcianka 2-0
Victoria Koronowo - Mieszko Gniezno 2-0
Polonia 1912 Leszno - Unia Solec Kujawski 0-3
Lech Rypin - Calisia Kalisz 0-2
Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz 1-2
Unia Swarzędz - Wda Świecie 3-2
GKS Dopiewo - Górnik Konin 29 maja, 15:00
Włocłavia Włocławek - Piast Kobylin 4-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Calisia Kalisz | 27 | 57 | 17 | 6 | 4 | 48-23 | 8 | 3 | 2 | 25-8 | 9 | 3 | 2 | 23-15 | | | | | | |
2. | Lech Rypin | 27 | 52 | 15 | 7 | 5 | 56-29 | 11 | 1 | 2 | 41-12 | 4 | 6 | 3 | 15-17 | | | | | | |
3. | Unia Swarzędz | 27 | 49 | 14 | 7 | 6 | 43-22 | 7 | 5 | 2 | 18-9 | 7 | 2 | 4 | 25-13 | | | | | | |
4. | Wda Świecie | 27 | 44 | 13 | 5 | 9 | 44-32 | 6 | 4 | 3 | 23-15 | 7 | 1 | 6 | 21-17 | | | | | | |
5. | GKS Dopiewo | 26 | 43 | 11 | 10 | 5 | 34-22 | 4 | 7 | 2 | 15-10 | 7 | 3 | 3 | 19-12 | | | | | | |
6. | Piast Kobylin | 27 | 41 | 11 | 8 | 8 | 39-37 | 7 | 3 | 3 | 25-17 | 4 | 5 | 5 | 14-20 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-3 |
7. | Victoria Koronowo | 27 | 41 | 10 | 11 | 6 | 29-29 | 6 | 5 | 3 | 18-15 | 4 | 6 | 3 | 11-14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-6 |
8. | Górnik Konin | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 31-33 | 7 | 1 | 5 | 19-15 | 5 | 3 | 5 | 12-18 | | | | | | |
9. | Notecianka Pakość | 27 | 33 | 9 | 6 | 12 | 34-40 | 4 | 3 | 7 | 18-22 | 5 | 3 | 5 | 16-18 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4-1 |
10. | Unia Janikowo | 27 | 33 | 9 | 6 | 12 | 35-40 | 6 | 3 | 5 | 14-15 | 3 | 3 | 7 | 21-25 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1-4 |
11. | Polonia 1912 Leszno | 27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 32-40 | 4 | 3 | 7 | 17-24 | 4 | 5 | 4 | 15-16 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1-0 |
12. | Lubuszanin Trzcianka | 27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 37-27 | 6 | 5 | 2 | 25-7 | 2 | 3 | 9 | 12-20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0-1 |
13. | Chemik Bydgoszcz | 27 | 30 | 9 | 3 | 15 | 30-44 | 4 | 1 | 8 | 11-16 | 5 | 2 | 7 | 19-28 | | | | | | |
14. | Unia Solec Kujawski | 27 | 28 | 7 | 7 | 13 | 35-40 | 5 | 5 | 3 | 23-16 | 2 | 2 | 10 | 12-24 | | | | | | |
15. | Włocłavia Włocławek | 27 | 22 | 6 | 4 | 17 | 30-57 | 4 | 1 | 9 | 18-27 | 2 | 3 | 8 | 12-30 | | | | | | |
16. | Mieszko Gniezno | 27 | 16 | 4 | 4 | 19 | 17-59 | 3 | 2 | 8 | 11-25 | 1 | 2 | 11 | 6-34 | | | | | | |
IV liga Kujawsko – Pomorska
Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno 2-1
Noteć Łabiszyn - Krajna Sępólno Krajeńskie 2-2
Chełminianka Chełmno - Goplania Inowrocław 5-1
LTP Lubanie - Grom Osie 1-3
Zdrój Ciechocinek - Unia Gniewkowo 2-1
Dąb Barcin - Legia Chełmża 5-0
Flisak Złotoria - Start Radziejów 4-1
Sparta/Unifreeze Brodnica - Unia Wąbrzeźno 4-0
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Cuiavia Inowrocław | 26 | 68 | 22 | 2 | 2 | 87-19 | 12 | 0 | 1 | 41-8 | 10 | 2 | 1 | 46-11 | | | | | | |
2. | Sparta/Unifreeze Brodnica | 26 | 67 | 22 | 1 | 3 | 58-14 | 11 | 1 | 1 | 28-4 | 11 | 0 | 2 | 30-10 | | | | | | |
3. | Flisak Złotoria | 26 | 50 | 14 | 8 | 4 | 42-26 | 8 | 5 | 0 | 31-15 | 6 | 3 | 4 | 11-11 | | | | | | |
4. | Pogoń Mogilno | 26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 45-25 | 7 | 2 | 4 | 25-13 | 5 | 5 | 3 | 20-12 | | | | | | |
5. | Krajna Sępólno Krajeńskie | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 47-30 | 7 | 2 | 4 | 21-9 | 5 | 3 | 5 | 26-21 | | | | | | |
6. | Chełminianka Chełmno | 26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 47-44 | 8 | 2 | 3 | 29-21 | 2 | 5 | 6 | 18-23 | | | | | | |
7. | Start Radziejów | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 38-43 | 6 | 3 | 4 | 22-20 | 4 | 3 | 6 | 16-23 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
8. | Unia Gniewkowo | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 32-37 | 6 | 3 | 4 | 16-18 | 4 | 3 | 6 | 16-19 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 |
9. | Noteć Łabiszyn | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 45-67 | 7 | 2 | 4 | 30-28 | 3 | 1 | 9 | 15-39 | | | | | | |
10. | Grom Osie | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 43-46 | 5 | 1 | 7 | 26-24 | 5 | 1 | 7 | 17-22 | | | | | | |
11. | Legia Chełmża | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 28-45 | 5 | 4 | 4 | 19-17 | 4 | 0 | 9 | 9-28 | | | | | | |
12. | Zdrój Ciechocinek | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 41-57 | 6 | 1 | 6 | 25-26 | 1 | 4 | 8 | 16-31 | | | | | | |
13. | LTP Lubanie | 26 | 23 | 5 | 8 | 13 | 40-58 | 3 | 4 | 6 | 18-22 | 2 | 4 | 7 | 22-36 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7-1 |
14. | Goplania Inowrocław | 26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 22-44 | 4 | 3 | 6 | 13-18 | 2 | 2 | 9 | 9-26 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2-5 |
15. | Dąb Barcin | 26 | 23 | 5 | 8 | 13 | 35-54 | 5 | 5 | 3 | 22-23 | 0 | 3 | 10 | 13-31 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1-4 |
16. | Unia Wąbrzeźno | 26 | 13 | 2 | 7 | 17 | 29-70 | 1 | 4 | 8 | 16-31 | 1 | 3 | 9 | 13-39 | | | | | | |
Sparta Brodnica połączyła się z Unifreeze Miesiączkowo i występuje pod nazwą Sparta/Unifreeze Brodnica. |
V liga Kujawsko – Pomorska grupa I
Victoria Lisewo - Sparta/Unifreeze II Brodnica 3-0
Unislavia Unisław - Polonia Bydgoszcz 28 maja, 17:00
Spójnia Białe Błota - Drwęca Golub-Dobrzyń 29 maja, 11:00
Cyklon Kończewice - Czarni Nakło nad Notecią 6-1
Start Warlubie - Start Pruszcz Pomorski 4-0
Tucholanka Tuchola - Promień Kowalewo Pomorskie 0-0
Pomorzanin Toruń - Strażak Przechowo 2-0
Olimpia II Grudziądz - Pomorzanin Serock 28 maja, 16:00
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Start Warlubie | 26 | 73 | 24 | 1 | 1 | 97-15 | 13 | 0 | 0 | 49-6 | 11 | 1 | 1 | 48-9 | | | | | | |
2. | Pomorzanin Toruń | 26 | 60 | 19 | 3 | 4 | 80-38 | 10 | 2 | 1 | 47-20 | 9 | 1 | 3 | 33-18 | | | | | | |
3. | Promień Kowalewo Pomorskie | 26 | 49 | 15 | 4 | 7 | 54-42 | 9 | 2 | 2 | 30-16 | 6 | 2 | 5 | 24-26 | | | | | | |
4. | Start Pruszcz Pomorski | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 49-38 | 6 | 3 | 4 | 30-16 | 7 | 1 | 5 | 19-22 | | | | | | |
5. | Polonia Bydgoszcz | 25 | 42 | 13 | 3 | 9 | 54-40 | 7 | 1 | 5 | 28-19 | 6 | 2 | 4 | 26-21 | | | | | | |
6. | Olimpia II Grudziądz | 25 | 38 | 12 | 2 | 11 | 66-34 | 7 | 1 | 4 | 38-14 | 5 | 1 | 7 | 28-20 | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 23-4 |
7. | Cyklon Kończewice | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 57-64 | 9 | 0 | 4 | 40-28 | 3 | 2 | 8 | 17-36 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-15 |
8. | Strażak Przechowo | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 59-52 | 7 | 1 | 5 | 29-22 | 5 | 1 | 7 | 30-30 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5-13 |
9. | Spójnia Białe Błota | 25 | 36 | 11 | 3 | 11 | 45-36 | 8 | 1 | 3 | 33-16 | 3 | 2 | 8 | 12-20 | | | | | | |
10. | Pomorzanin Serock | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 41-41 | 6 | 3 | 4 | 21-17 | 3 | 3 | 6 | 20-24 | | | | | | |
11. | Drwęca Golub-Dobrzyń | 25 | 32 | 9 | 5 | 11 | 24-57 | 8 | 2 | 3 | 18-19 | 1 | 3 | 8 | 6-38 | | | | | | |
12. | Victoria Lisewo | 26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 39-68 | 6 | 2 | 5 | 28-30 | 3 | 1 | 9 | 11-38 | | | | | | |
13. | Tucholanka Tuchola | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 35-52 | 6 | 2 | 5 | 23-21 | 2 | 2 | 9 | 12-31 | | | | | | |
14. | Czarni Nakło nad Notecią | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 40-60 | 5 | 2 | 6 | 25-19 | 2 | 3 | 8 | 15-41 | | | | | | |
15. | Unislavia Unisław | 25 | 12 | 3 | 3 | 19 | 27-79 | 2 | 3 | 7 | 12-29 | 1 | 0 | 12 | 15-50 | | | | | | |
16. | Sparta/Unifreeze II Brodnica | 26 | 10 | 2 | 4 | 20 | 14-65 | 0 | 2 | 11 | 5-33 | 2 | 2 | 9 | 9-32 | | | | | | |
Unifreeze Miesiączkowo połączyło się ze Spartą Brodnica i występuje pod nazwą Sparta/Unifreeze II Brodnica. |
Sparta/Unifreeze II Brodnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
V liga Kujawsko – Pomorska grupa II
Lider Włocławek - Czarni Wierzchosławice 29 maja, 15:00
Pałuczanka Żnin - MGKS Lubraniec 2-1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawianka Strzelno 1-0
Kujawiak Kowal - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 maja, 16:00
Sadownik Waganiec - Szubinianka Szubin 0-0
Mień Lipno - Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0
Ziemowit Osięciny - Kujawy Markowice 0-3
Kujawianka Izbica Kujawska - Gopło Kruszwica 0-2
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Gopło Kruszwica | 26 | 61 | 19 | 4 | 3 | 65-19 | 10 | 2 | 1 | 36-8 | 9 | 2 | 2 | 29-11 | | | | | | |
2. | Mień Lipno | 26 | 59 | 18 | 5 | 3 | 64-19 | 9 | 2 | 2 | 37-8 | 9 | 3 | 1 | 27-11 | | | | | | |
3. | Szubinianka Szubin | 26 | 56 | 17 | 5 | 4 | 61-27 | 12 | 0 | 1 | 41-13 | 5 | 5 | 3 | 20-14 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6-3 |
4. | Kujawianka Izbica Kujawska | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 61-25 | 10 | 0 | 3 | 40-12 | 8 | 2 | 3 | 21-13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3-6 |
5. | Lider Włocławek | 25 | 49 | 14 | 7 | 4 | 58-29 | 7 | 4 | 1 | 33-12 | 7 | 3 | 3 | 25-17 | | | | | | |
6. | Brzysko-Rol Brzyskorzystewko | 25 | 44 | 13 | 5 | 7 | 64-39 | 7 | 4 | 2 | 31-19 | 6 | 1 | 5 | 33-20 | | | | | | |
7. | Kujawiak Kowal | 25 | 43 | 13 | 4 | 8 | 52-25 | 8 | 1 | 3 | 29-9 | 5 | 3 | 5 | 23-16 | | | | | | |
8. | Sadownik Waganiec | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 58-39 | 7 | 3 | 3 | 30-13 | 4 | 3 | 6 | 28-26 | | | | | | |
9. | MGKS Lubraniec | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 35-45 | 7 | 2 | 4 | 22-12 | 2 | 2 | 9 | 13-33 | | | | | | |
10. | Pałuczanka Żnin | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 35-43 | 5 | 1 | 7 | 19-16 | 3 | 3 | 7 | 16-27 | | | | | | |
11. | Kujawy Markowice | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 51-56 | 5 | 2 | 6 | 31-29 | 3 | 1 | 9 | 20-27 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8-2 |
12. | Kujawianka Strzelno | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 34-60 | 5 | 3 | 5 | 22-25 | 3 | 0 | 10 | 12-35 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-8 |
13. | Czarni Wierzchosławice | 25 | 25 | 7 | 4 | 14 | 42-50 | 4 | 3 | 6 | 22-23 | 3 | 1 | 8 | 20-27 | | | | | | |
14. | Sparta Janowiec Wielkopolski | 26 | 19 | 5 | 4 | 17 | 41-86 | 4 | 2 | 7 | 20-37 | 1 | 2 | 10 | 21-49 | | | | | | |
15. | Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie | 26 | 9 | 3 | 0 | 23 | 9-130 | 1 | 0 | 12 | 3-53 | 2 | 0 | 11 | 6-77 | | | | | | |
16. | Ziemowit Osięciny | 26 | 13 | 3 | 4 | 19 | 27-65 | 2 | 3 | 8 | 19-33 | 1 | 1 | 11 | 8-32 | | | | | | |
Ziemowit Osięciny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
A klasa Włocławska
Łokietek Brześć Kujawski - Cheko Skórzno 5-4
Piast Bądkowo - Lech Dobre 1-3
Unia Choceń - Wzgórze Raciążek 1-2
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Tęcza Topólka
Zgoda Chodecz - Victoria Smólnik
GKS Baruchowo - Cukrownik Fabianki
Wicher Wielgie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | GKS Baruchowo | 23 | 57 | 18 | 3 | 2 | 87-28 | 11 | 0 | 0 | 52-5 | 7 | 3 | 2 | 35-23 | | | | | | |
2. | Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 23 | 55 | 17 | 4 | 2 | 74-24 | 11 | 1 | 0 | 41-8 | 6 | 3 | 2 | 33-16 | | | | | | |
3. | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 64-28 | 8 | 2 | 1 | 31-13 | 9 | 1 | 2 | 33-15 | | | | | | |
4. | Cukrownik Fabianki | 23 | 48 | 15 | 3 | 5 | 63-40 | 7 | 3 | 2 | 33-21 | 8 | 0 | 3 | 30-19 | | | | | | |
5. | Unia Choceń | 24 | 42 | 12 | 6 | 6 | 59-29 | 10 | 1 | 1 | 43-11 | 2 | 5 | 5 | 16-18 | | | | | | |
6. | Łokietek Brześć Kujawski | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 48-45 | 7 | 1 | 4 | 33-22 | 4 | 2 | 6 | 15-23 | | | | | | |
7. | Victoria Smólnik | 23 | 31 | 10 | 1 | 12 | 52-68 | 7 | 1 | 4 | 32-32 | 3 | 0 | 8 | 20-36 | | | | | | |
8. | Wzgórze Raciążek | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 54-55 | 5 | 1 | 6 | 30-28 | 4 | 1 | 7 | 24-27 | | | | | | |
9. | Zgoda Chodecz | 23 | 24 | 7 | 3 | 13 | 47-70 | 3 | 3 | 6 | 24-31 | 4 | 0 | 7 | 23-39 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3-2 |
10. | Lech Dobre | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 45-61 | 4 | 1 | 7 | 20-23 | 2 | 5 | 5 | 25-38 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
11. | Tęcza Topólka | 23 | 23 | 7 | 2 | 14 | 41-63 | 4 | 2 | 6 | 25-31 | 3 | 0 | 8 | 16-32 | | | | | | |
12. | Wicher Wielgie | 23 | 20 | 6 | 2 | 15 | 27-60 | 5 | 1 | 5 | 14-14 | 1 | 1 | 10 | 13-46 | | | | | | |
13. | Piast Bądkowo | 24 | 17 | 4 | 5 | 15 | 21-53 | 3 | 4 | 4 | 12-18 | 1 | 1 | 11 | 9-35 | | | | | | |
14. | Cheko Skórzno | 24 | 10 | 3 | 1 | 20 | 37-95 | 2 | 1 | 9 | 21-51 | 1 | 0 | 11 | 16-44 | | | |
B klasa Włocławska
Kujawiak Kruszyn -Grot Kowalki 0-3
Start II Radziejów - Ogończyk Kikół 0-3
Start Stawki - Skrwa Skrwilno 0-3
Wiślanin Bobrowniki - Lubienianka Lubień Kujawski 29 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo - Orzeł Służewo 29 maja, 11:00
| Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki |
1. | Grot Kowalki | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 37-11 | 7 | 1 | 1 | 17-2 | 6 | 1 | 2 | 20-9 | | | | | | |
2. | Skrwa Skrwilno | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 50-13 | 5 | 2 | 1 | 20-6 | 7 | 1 | 1 | 30-7 | | | | | | |
3. | Kujawiak Kruszyn | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 52-22 | 8 | 0 | 1 | 29-6 | 3 | 2 | 3 | 23-16 | | | | | | |
4. | Tłuchovia Tłuchowo | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 44-32 | 5 | 1 | 2 | 26-19 | 4 | 2 | 3 | 18-13 | | | | | | |
5. | Ogończyk Kikół | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 29-28 | 5 | 1 | 2 | 17-12 | 3 | 2 | 4 | 12-16 | | | | | | |
6. | Orzeł Służewo | 16 | 24 | 8 | 0 | 8 | 36-35 | 3 | 0 | 5 | 18-20 | 5 | 0 | 3 | 18-15 | | | | | | |
7. | Start Stawki | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 45-47 | 2 | 2 | 5 | 23-29 | 5 | 0 | 3 | 22-18 | | | | | | |
8. | Lubienianka Lubień Kujawski | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 32-46 | 3 | 2 | 3 | 17-18 | 2 | 0 | 6 | 15-28 | | | | | | |
9. | Polonia Bytoń | 17 | 10 | 3 | 1 | 13 | 19-63 | 0 | 0 | 9 | 8-42 | 3 | 1 | 4 | 11-21 | | | | | | |
10. | Wiślanin Bobrowniki | 17 | 6 | 2 | 0 | 15 | 20-54 | 1 | 0 | 7 | 8-22 | 1 | 0 | 8 | 12-32 | | | | | | |
11. | Start II Radziejów | 17 | 18 | 6 | 0 | 11 | 26-39 | 3 | 0 | 6 | 11-20 | 3 | 0 | 5 | 15-19 | | | | | | |
Start II Radziejów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. |
Liga wojewódzka juniorów młodszych
Grupa A
Pałuczanka Żnin - Elana Toruń
Lech Rypin - Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz - Lider Włocławek
Grupa B
Kujawianka Strzelno - Włocłavia Włocławek 0-2
Unia Gniewkowo - Wda Świecie 0-2
BKS Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 25 | 70 | 23 | 1 | 1 | 117 - 20 | +97 |
2. | | 25 | 64 | 21 | 1 | 3 | 83 - 17 | +66 |
3. | | 25 | 63 | 20 | 3 | 2 | 105 - 20 | +85 |
4. | | 25 | 41 | 13 | 2 | 9 | 61 - 38 | +23 |
5. | | 24 | 41 | 13 | 2 | 9 | 76 - 38 | +38 |
6. | | 25 | 41 | 13 | 2 | 10 | 58 - 56 | +2 |
7. | | 24 | 32 | 9 | 5 | 10 | 37 - 43 | -6 |
8. | | 24 | 31 | 10 | 1 | 13 | 48 - 104 | -56 |
9. | | 25 | 28 | 9 | 1 | 15 | 44 - 71 | -27 |
10. | | 24 | 27 | 8 | 3 | 12 | 34 - 59 | -25 |
11. | | 25 | 27 | 8 | 3 | 14 | 53 - 52 | +1 |
12. | | 23 | 25 | 8 | 1 | 14 | 45 - 67 | -22 |
13. | | 23 | 23 | 7 | 2 | 14 | 46 - 76 | -30 |
14. | | 24 | 13 | 4 | 1 | 19 | 35 - 84 | -49 |
15. | | 25 | 6 | 2 | 0 | 23 | 21 - 124 | -103 |
Liga okręgowa juniorów starszych
Wisła Dobrzyń - Orlęta Aleksandrów Kujawsk 5-0
Piast Bądkowo - Lider Włocławek 5-0
Jagiellonka Nieszawa - MGKS Lubraniec 3-0
Sadownik Waganiec - Cheko Skórzno 0-1
Victoria Smólnik - Kujawianka Izbica Kujawska 0-3
Włocłavia Włocławek - WAP Włocławek 1-1
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 20 | 56 | 18 | 2 | 0 | 92 - 18 | +74 |
2. | | 20 | 46 | 15 | 1 | 4 | 67 - 23 | +44 |
3. | | 20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 71 - 57 | +14 |
4. | | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 51 - 34 | +17 |
5. | | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 54 - 52 | +2 |
6. | | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 43 - 48 | -5 |
7. | | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 43 - 36 | +7 |
8. | | 20 | 21 | 6 | 3 | 11 | 27 - 37 | -10 |
9. | | 20 | 21 | 7 | 0 | 13 | 35 - 68 | -33 |
10. | | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 32 - 50 | -18 |
11. | | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 29 - 52 | -23 |
12. | | 20 | 4 | 1 | 1 | 18 | 14 - 83 | -69 |
Liga okręgowa trampkarzy
UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski - Start Radziejów 3-4
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 0-10
Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski
LTP Lubanie - Lider Włocławek
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 67 - 3 | +64 |
2. | | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 61 - 18 | +43 |
3. | | 12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 40 - 29 | +11 |
4. | | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 44 - 26 | +18 |
5. | | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 38 - 35 | +3 |
6. | | 11 | 12 | 4 | 0 | 7 | 30 - 40 | -10 |
7. | | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 19 - 64 | -45 |
8. | | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 6 - 90 | -84 |
Liga okręgowa młodzików
UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski - Start Radziejów 4-1
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek 1-6
Zdrój Ciechocinek - MGKS Lubraniec
LTP Lubanie - Lider Włocławek
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. | | 12 | 34 | 11 | 1 | 0 | 76 - 9 | +67 |
2. | | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 33 - 8 | +25 |
3. | | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 24 - 11 | +13 |
4. | | 12 | 18 | 6 | 0 | 6 | 33 - 28 | +5 |
5. | | 11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 25 - 12 | +13 |
6. | | 11 | 9 | 3 | 0 | 8 | 11 - 44 | -33 |
7. | | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 15 - 53 | -38 |
8. | | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 9 - 61 | -52 |